III tajemnica Matki Bożej Fatimskiej się dopełnia

Matka Boża przestrzega ¶wiat, ażeby¶cie byli ¶wiadomi, co się zbliża - jakie niebezpieczeństwo i aby¶cie do tych wydarzeń byli przygotowani. 

Pan Bóg nas bardzo kocha, chce uratować ludzko¶ć zsyłaj±c te kary, aby się opamiętała, chce uratować was od ¶mierci wiecznej. Za dużo ludzi idzie na potępienie oddawajcie w ich intencji mszę ¶więt±, komunię ¶więt±, modlitwy, pracę, chorobę swoj±. Módlcie się dłużej za nich i przekażcie innym aby też intencje oddawali. Możemy uratować miliony grzeszników.

Jestem narzędziem Pana Jezu, chcę was u¶wiadomić że nasze czasy, życie na tej ziemi dobiega końca, czy chciałby¶m czy nie tego i to jest już, czego nie da się zatrzymać. Możecie się ze mnie ¶miać, to będzie dla was ulga, ale krótka. Podałem wam rok rozpoczęcia apokalipsy. Kilkana¶cie razy miałem znaki, daty rozpoczęcia siętego. Nawet to odczuli ludzie, którym mówiłem o tym - dostali gęsiej skóry. I pokazywali¶my sobie wzajemnie ręce.

III Tajemnica Matki Bożej Fatimskiej się dopełnia.Pan Bóg dał wam znaki, księża, którzy podaj± mi komunię ¶więt±, widz± - lec± mi łzy. Płaczę. Działanie Ducha ¦więtego to jest potwierdzenie dla mnie, że dobrze robię o to jest nieodwracalne. Będę jeĽdzić kilka lat, aż się to wszystko zacznie. Po Polsce i Europie. Chcę polecieć trochę dalej. Dostali¶cie na mojej stronie za¶wiadczenia.

Nie róbcie ze mnie nienormalnego, co ja mam o was my¶leć nic nie wiecie. Ja wiem bardzi duzo, a najwięcej żę grozi wam niewyobrażalne niebezpieczeństwo nie tu a tam, bo co tutaj niedługo się wydarzy jest niczym z cierpieniami, które sobie sami na tamten ¶wiat zabieracie - Grzech - odej¶cie od Pana Boga prowadzi w otchłań czy¶ccow± i piekieln± o niewyobrażalnych dla was cierpieniach.

Gdy służysz złemu licz się z tym, że tam jest tylko cierpienie i samozniszczenie tak? To zło będzie cię tam niszczyło przez wieczno¶ć. Zamie¶ciłem filmy na mojej stronie "Wizje piekła", jeden film samoczynnie się wymazał "Egzrocyzmy Anneliese Michel" - cały film

Jak± musiałem dostaćsiłę, odwagę o Pana Boga ażeby wyjechać i mówić wam nie zważaj±c na wasze psoty. Jestem załamany. To co ja widzę, wasze zachowanie! Ogarnia mnie trwoga. Nie widzisz że jeżdzęz obrazami Jezusa Chrystusa i Matki Bożej. WejdĽ na stronę powiedz o tym drugiemu aby zmienił zdanie. Jak t± stronę zrozumiesz.

Przestrzegam - dostajecie znak od Pana Boga, co ma następić przez to marne narzędzie w mojej osobie. Pan Jezus strasznie umęczł się za nas, to było sraszna męka na koniec udusił się. Skonał strasznie!!!

Często rozważam mękę Pańsk± i mam natchnienia, też wyczytałem na internecie jak Pan Jezus zwierza się że swojej męki ¶więtej osobie, nie pamiętam jej imienia.

Na pocz±tku gdy sięto wszystko zaczęło usłyszałem w duszy głos: "Będziesz mnie kochać i nienawidzić" - przestraszyłem się dlaczego nienawidzić? Wyja¶nię wam. Gdy jeżdżę i to co mnie spotyka. ¬le my¶lę o was, my¶lę o męcę Pana Jezusa. Dlaczego tacy jeste¶cie. Nie lubię was za to - a jak nienawidzisz bliĽniego, to tak jakby¶ traktował Pana Jezusa.

Jeżeli uwierzysz teraz, przygotujesz się, jeżeli nie dowiesz się trochę póĽniej. My¶l też o swojej rodzinie. Będzie straszny głód, panika strach. To naprawdę nast±pi mam cały czas potwierdzenia. Za herezję idzie się na potępienie.

Przejrzysz inne strony w czasach w jakich żyjemy.

I jeszcze raz przypominam biskupi i kardynałowie - intronizacja Pana Jezusa na Króla Polski

Niech Bóg ma nas w swojej opiece.

Z Panem Bogiem.