Zaświadczenia

13 listopada na nabożeństwie Matki Bożej Fatimskiej odczułem ekstaze - nawet upadłem. Przyjechała karetka, zabrali mnie dopiero po skończonej uroczystości, ponieważ byłem na wpół przytomny, ci±gle leciała mi woda z nosa. Gdy lekarz zapytał co się dzieje opowiedziałem mu wszystko. Po zrobieniu wyników powiedział żebym zapiął pasy i że przewiozą mnie do szpitala. ZawieĽli mnie do szpitala psychiatrycznego, zapytałem gdzie mnie przywieźliście. Lekarz psychiatra z izby przyjęć tylko spoglądnęła się na lekarza, który mnie przywiozł - orzeczenie brak wskazań do hospitalizacji psychiatrycznej. Jak na karcie konsultacyjnej

23 kwietnia 2013 we wtorek straciłem przytomność. Gdy przyjąłem komunię świętą, bardzo słabłem i nie mogłem wstać, cały czas klęczałem, gdy zaczeli śpiewać pieśń ¦więty Wojciechu, Patronie Nasz - straciłem przytomność. Opowiedziałem to wszystko ratownikom pogotowia ratunkowego, którzy zawieĽli mnie do neurologa, a później? Przedstawiam zaświadczenia od neurologa i kartę konsultacyjn± izby przyjęć:

3 maja, gdy byłem na Jasnej Górze w Częstochowie, na mszy o godzinie 11:00, która odbywała się na dworze, straciłem przytomność. Po czym odwieĽli mnie do szpitala i zrobili mi badania. Poniżej badania.

Polski