Dlaczego Was straszę?

Pan Bóg dał nam życie i to wszystko co Cię otacza, to jest stworzone przez Pana Boga. Mam wyobrażenie jaki człowiek jest słaby w porównaniu do sił Pana Boga. Ja tracę przytomno¶ć. Nie mam żadnej kontroli nad sob±. W ko¶ciele Naj¶więtszej Maryi Panny na Piasku było spotkanie dotycz±ce błogosławieństwa Czesława - patrona Wrocławia. Gdy przechodzili zakonnicy z relikwiami zrobiło mi się słabo, powiedziałem to jednemu zakonnikowi, który niósł relikwie, a gdy podchodziłem aby pocałować relikwie oddechy wytworzyły mi się tak silne, że my¶lałem, że płuca mi się rozpadn±. Piszczałem jak piszczałka na widoku całego ko¶cioła ludzi. Nie mogłem tych oddechów zatrzymać. Straciłem przytomno¶ć, poleciałem głow± na beton. Gdy doszedłem do siebie po kilku minutach moje czoło było na kancie schodu. Nic mnie nie bolało, ani nie miałem żadnej rysy na czole. Nikt mnie nie podnosił. Zrozumiałem jaki człowiek jest słaby do sił Bożych. Jstem bardzo marnym narzędziem Pana Jezusa i naszej Matuńki. Chcę Was już teraz u¶wiadomić, że to co mówię, piszę nie wzięło się tak o, zawsze byłem odpowiedzialny, a teraz staram się być jeszcze bardziej odpowiedzialny. Jakbym nie odczuwał fizycznie Boga, czuję go tak mocno, a najbardziej Go kocham. Nie ma nic piękniejszego dla człowieka jak kochać Boga. Nic Ci nie potrzeba, tylko jest pragnienie d±żenie do u¶więcenia siebie, aby miło¶ć była podobna do miło¶ci Bożej. Chociaż powiem Wam jestem bardzo zaskoczony ilu z Was było lepszymi ludĽmi niż ja. Dlaczego? Gdy przyjmuje Ciało Boga, czuję Jego fizycznie w sobie. Nieraz bardzo mocno. Niedługo już Wy to samo dostaniecie. Bardzo go kocham. Jestem takim małym dzieckiem, gdy rozmawiam z Nim. Gdy modlę się przed obrazem Pana Jezusa ufam Tobie. Wydaje mi się jakby był żywy. Lec± mi łzy. Czuję co¶ w organiĽmie. Nie umiem tego opisać. Miło¶ć, miło¶ć, miło¶ć jakie to jest piękne kochać tak bardzo Boga. Nic Ci nie potrzeba. Nie ma takiego słowa w polskim języku z tym co Wam Pan przyszykował w naszej ojczyĽnie - niebie.

Jakbym Wam opisał jak miałem firmę? JeĽdziłem pięknym samochodem, czy to Was by zainteresowało. Ta chwila, z ktorem będziesz niedługo musiał rozliczyć. Tam jest wieczno¶ć, tam jest nasz dom, a na jaki sobie zasłużysz - od Ciebie będzie zależało. Dostali¶my woln± wolę od naszego Pana Boga i decydujemy za siebie. Gdy jeżdże po Polsce i mówię z gło¶ników wy¶miewacie mnie. Szydzicie, pokazujecie dziwne znaki rękoma, obrzucacie jajkami. Nawet poleciała butelka z okna, krzyczycie, dzwonicie na policje, że się Wam to nie podoba. Ja sie denerwuję tym dlaczego nie chcecie przyj±ć ulotki, a od razu os±dzacie. Nie chcecie poznać prawdy.

Odej¶cie od Pana Boga wi±żę się że strasznym niebezpieczeństwem. Id±c zł± drog±, będ±c prowadzonym przez zło, zbliżacie się do wrót piekieł.Przerażaj±cej otchłani z niesamowitymi cierpieniami. To jest wieczno¶ć!

U¶wiadomisz sobie niedługo jeszcze raz napiszę to zdanie. Podałem rok pocz±tku apokalipsy, to co opisuje zi¶ci się, bo mam potwierdzenie - kontakt z Panem Jezusem. Powtarzam się na różnych stronach, bo chcę Was o tym przekonać, aby¶cie uwierzyli już teraz i przygotowywali się do tych wydarzeń.

Bóg wszystko stworzył i dał nam życie wieczne. Kochajmy Go czyst± miło¶ci±.

Wymy¶lili internet - nie żyj w niepewno¶ci. Poczytaj, zaznajom się w jakich czasach żyjesz, aby póĽniej nie żałować, a zwłaszcza moj± stronę dokładnie.

Nie pokazujcie swojej m±dro¶ci, to niedługo obróci się przeciwko Wam. Gdy się to wszystko zacznie, a trzeba się teraz przygotować do tego. S± to czasy apokaliptyczne. Zarób trochę pieniędzy, nie uganiaj się za pieniędzmi zbytnio, oddaj ten czas Panu Bogu i rodzinie oraz zabezpiecz się na te straszne czasy. Już wszystko co po¶więcasz sobie, a nie uduchowieniu swojej duszy jest Syzyfem, zrozum to już teraz tak jak mówił  Jan Paweł II: "Czas ucieka, wieczno¶ć czeka".

Niech nas Bóg ma w swojej opiece.

Z Panem Bogiem.