Apokalipsa w 2017 roku

Polsko obudĽ się! Intronizacja Jezusa Chrystusa na króla Polski. W 2017 roku przypada wielkie ¶więto - setna rocznica Objawień Matki Bożej Fatimskiej.

Dostałem natchnienie i pomy¶lałem że w 2017 roku może się co¶ wydarzyć, przeszyły mnie ciarki, a gdy powtórzyłem to i pomy¶lałem że to się wszystko może zacz±ć, tym kataklizmem nuklearnym znów przeszyły mnie ciarki.

Wcze¶niej gdy czytałem III Tajemnicę Matki Bożej Fatimskiej, gdy przeczytałem o agresji Chin na Rosję wyzwolił mi się samoczynnie płacz, aż się zachodziłem. Po kilku dniach, gdy był syn u mnie, kiedy mu to czytałem przeszyły mnie ciarki i dostałem gęsiej skóry. Pokazałem mu to. Kiedy się modlę i dodam jakie¶ słowo od siebie na uwielbienie Pana Boga, lub Matki Bożej przechodz± mnie ciarki.

Często dostaję ciarki, kiedy jestem na mszy ¶więtej, gdy ksi±dz mówi, że msza jest za zmarł± osobę, modlę się za ni±, ofiaruję komunię ¶więt±, przechodz± mnie często ciarki. 

Gdy pytam się duszy na cmentarzu, czy potrzebujesz modlitwy i gdzie jeste¶, gdy pytam się czy s± w czy¶cu dostaję raz ciarki, a gdy s± w niebie dostaję dwa razy ciarki, drugie bardzo mocne.

Na  mszach ¶więtych lec± mi łzy i przed przyjęciem Pana Jezusa. Gdy przyjmuję Pana Jezusa czuję Boga ficzycznie w swoim ciele.

1997 przyjazd Papieża do Polski  (Wrocław) - Kongres Eucharystyczny - potem wielka powódĽ.

2007 tracę firmę przeżywam straszne przygnębienie, rozpacz.

2017 100 lecie Objawień Matki Bożej Fatimskiej.

 

3 razy w 2012 roku straciłem przytomno¶ć na uroczysto¶ci Matki Bożej Fatimskiej. 13 czerwca, lipca i sierpnia. W sierpniu było to bardzo mocne. 13 dnia każdego miesi±ca na uroczysto¶ciach Matki Bożej Fatimskiej przeżywam ekstazę.

Daje zalecenie jak zabezpieczyć mieszkanie, dom przed gazem, który ma się pojawić podczas trzech dni ciemno¶ci. W 2016 roku kupcie dużo żywno¶ci, jak najtaniej (zboże) i płyty styropianowe oraz kilka pianek, do -25'C, z dat± ważno¶ci do 3 lat,.

Obłożyć styropianem okna i drzwi, przytrzymać ta¶m±. Ł±czyć każdy element piank± między  elementami dać kawałki styropianu, aby była przestrzeń na zalanie pianki. Parapet i podłogę też ł±czyć piank±, podkładaj±c kawalki styropianu. Minimum musi być półtora centymetra poł±czonej pianki. 

W domu ma być względnie ciepło aby ta pianka zawi±zała. Proszę się zaopatrzyć w piecyki gazowe. Piece stare kaflowe - wyeliminować, pozatykać otwory piecowe i wentylacyjne, najlepiej silikonem lub pianka-styropian - żeby nie dostał się gaz.

Gaz ma większ± penetrację jak woda, okna czy drzwi inaczej zabezpieczone nie zdadz± egzaminu, to co doradzam jest to skuteczne zabezpieczenie. Gdy wybuchnie konflikt nuklearny, przygotuj już płyty zalewaj±c piank±, ł±cz±c każd± dokładnie. Powstanie jedna płyta dopasowana, która wstawisz gdy się zacznie wtedy zimna noc, grzmoty, trzęsienia ziemi. To będzie bardzo wyraziste. Jak będzie lato, wiosna, jesień, temperetura może w nocy spa¶ć do minus 40 stopni, a zim± do minus 70 stopni. T± płytę dopasowan± wtedy przykładasz do okna, drzwi podkładaj±c po bokach kawałki styropianu, zalewać cztery boki, dół górę, boczne ¶ciany piank±. Masz szybko załatwion± sprawę, nie bawisz się, nie będzie pr±du. Dokładnie to zróbcie. Nie zapomnijcie o kratkach wentylacyjnych, jak macie piece kaflowe też trzeba mieć przygotowane proformy płyt styropianowych. Nie zapomnijcie zrobić mniejsze te proformy płyt aby podłożyć kawałki styropianu. Te kawałki styropianu też musz± być zalane piank± - wciskaj±c te kawałki głębiej, aby było miejsce na piankę. Zabezpieczacie się od gazu, zimna i widoku zewnętrznego. Przekazujcie o tych trzech dniach ciemno¶ci wszystkim i tym zabezpieczeniu zakupcie więcej płyt styropianowych i pianek do minus 25 stopni, aby podzielić z innymi - gdy ten konflikt się zacznie.

¦ci±gajcie rodziny do Polski. Grozi im tam niebezpieczeństwo.

Przyjeżdzajcie do Polski.

W 2017 roku wybuchnie konflikt nuklearny i wszystko się zacznie!

Z Panem Bogiem

Polski