Wrocław 22.10.2023 Do narodu żydowskiego!

Piszę do was ponownie z polecenia Bożego.
W poprzednim artykule moim z dnia 22 kwietnia 2019 roku do was adresowanym narodzie żydowski przestrzegałem was z Polecenia Bożego   stanowczo a żebyście odrzucili człowieka który wam wpiera że jest mesjaszem i co was  może z tego powodu spotkać jeżeli tego człowieka zaakceptujecie.

Narodzie żydowski przestrzegam po raz kolejny z polecenia Bożego że ten człowiek który was bałamuci to biblijny antychryst, syn zatracenia, zwodziciel. On chce was uwieść i zaprowadzić Was wszystkich do czeluści piekielnej.

Mesjasz nas wszystkich chodził po ziemi ponad 2000 lat temu i już więcej nie będzie chodził po ziemi przyjdzie teraz powtórnie w taki sam sposób jak odszedł do domu Boga Ojca przyjdzie w chwale Boga ojca z Aniołami i świętymi aby osądzić żywych i umarłych. Przecież przed przyjściem Mesjasza ma przyjść prorok Eliasz, ażeby pod tego proroka się też nikt nie podszył. Pan Bóg przez tego proroka wam wszystko wyjaśni. Diabelskie stowarzyszenia masoneria, iluminaci, globaliści i inni  przygotowują tego uzurpatora do przejęcia władzy światowej – nowy porządek świata ten co was okłamuje wydaje tym stowarzyszeniom diabelskim polecenia, rozkazy jak i co trzeba zrobić, jest bardzo niebezpieczny, pół piekła ma na swoich usługach a diabeł jest przecież inteligentny ten zwodziciel działa na człowieka hipnozą, robi sztuczki tak zwane cuda, mocą piekła też uzdrawia. Prym w tych stowarzyszeniach diabelskich pełnią wasi rodacy chazarzy to oni są przewodniczącymi tych diabelskich organizacji. Oni nie mają żadnych skrupułów dla ludzi nawet dla swoich rodaków. Wykonują skrupulatnie plan Lucyfera – eksterminację całkowitą ludzkości. Dorobiły się te organizacje diabelskie przez pokolenia z pomocą Lucyfera ogromnych fortun, w rękach ich są największe korporacje na świecie i prawie wszystkie banki. Mają dlatego potężny wpływ to co się może dziać na świecie. Te organizacje przez pokolenia doprowadzały świat do wojen rewolucji diabelskich a gdy Hitler doszedł do władzy zaczęli go sponsorować, a co dalej było wiecie. Inwestują teraz ogromne pieniądze w chaos i zamęt na świecie. Do tych stowarzyszeń należy wielu polityków pełniących najwyższe funkcje w danym państwie, nawet biskup Bergoglio pełniący funkcję papieża i wielu duchownych kościoła rzymskokatolickiego jest w tych organizacjach. Fałszywy biblijny prorok biskup Bergoglio w kulturalny sposób ustąpi uzurpatorowi  miejsce w Watykanie.

Jawnie już w tedy  przez Media ogłosi się ludziom że jest bogiem Mesjaszem który miał przyjść i na którego ludzie czekali.

Te organizacje szatańskie wypuściły wirusa covid, chodziło im a żeby zaszczepić ludzkość a nie a żeby od razu uśmiercić  ludzi. Dlaczego? Szatanowi zależy na duszy człowieka a nie na ciele. Teraz im chodzi a żeby ci co się zaszczepili przyjęli następną szczepionkę o nazwie "RFID"

Co to będzie oznaczało? W szczepionkach które ludzie na świecie przyjęli są nanochip które spowodują u ludzi zaszczepionych zmianę DNA, taki człowiek przez nich wtedy będzie manipulowany przez impulsy wysyłane przez sieć anten G5.

Taki człowiek wtedy będzie podatny na przyjęcie szczepionki RFID nazwana ona jest znamieniem bestii. Przestrzegam gdy ktoś dobrowolnie przyjmie tą szczepionkę wyda na siebie wyrok potępienia odda tym dobrowolnie duszę w szatanowi. Dla takiego człowieka nie będzie już żadnego ratunku, takiego człowieka gdy to zrobi czeka niekończąca się wieczna męka w królestwie Lucyfera magmie i siarki piekle.
Dusza po tamtej stronie dostaje nowe ciało, tam po tamtej stronie nie można już umrzeć. Poszczepili się ludzie starzy nawet duchowieństwo a jaka promocja była dla tych w mediach co się mają zaszczepić. Pan Bóg i Matka Boża przekazuje przez proroków że przeważająca większość ludzi teraz na świecie idzie drogą potępienia, tysiące ludzi codziennie trafia do miejsca zagłady wiecznej piekła, też z powodu że nie ma za nich kto się modlić, za mało ludzi na świecie oddaje ofiary i nie modli się za tych biedaków co umierają. Szatan przez te diabelskie organizacje uwija się a żeby jak najszybciej doprowadzić do globalnej wojny, może powtarzam może dojść za chwilę do eskalacji takiej która wciągnie wiele krajów w ten konflikt na bliskim wschodzie, przecież od małego państwa ma się zacząć III wojna światowa.
Islam, USA zajmą się szczególnie tym konfliktem robiąc w tym Putinowi otwartą drogę do ruszenia dalej, ale to już może nie być zabawy. Są przecież jeszcze Chiny, spór o wyspę Tajwan, a żeby nie chcieli tej stosownej szansy jaka się nadarzyła tym konfliktem na bliskim wschodzie wykorzystać. Pan Bóg Jezus Chrystus chce was narodzie żydowski uratować, powtarzam  ale to wy musicie poczynić ten krok, odrzucić syna zatracenia biblijnego antychrysta. Bardzo was kocha nie chcę waszej zagłady przecież On tak strasznie konał za nas wszystkich na krzyżu a żebyśmy wszyscy uniknęli tego. Gdy wisiał na krzyżu i Jego Ciało było napięte jak struna, oprawcy specjalnie to zrobili a żeby Pan nasz bardziej się męczył. Wcześniej skrajnie wyczerpany torturami okrutnie męczony był całą noc przed ukrzyżowaniem. Było zimno w nocy, leżał na ziemi w lochu nie pił ani nie jadł nie spał. Po nocnych igraszkach oprawców nad Zbawicielem został skazany na ubiczowanie, rozdarli mu całe Ciało biczami które miały haczyki, niektóre uderzenia były śmiertelne, dzięki interwencji Boga Ojca który tak zmasakrowanego syna podtrzymywał przy życiu ażeby mógł nas zbawić, jaki to musiał być ból. Do krzyża został Pan Bóg przybity gwoździami, w sekundy na sekundę coraz bardziej zaczęło mu brakować powietrza. Jego płuca się zapadały, wykonywał dziwną czynność na krzyżu a żeby zaczerpnąć choć trochę powietrza do płuc. To sprawiało Panu Bogu ogromną trudność z powodu straszliwego wyczerpania organizmu, gdy po trzech godzinach agonii wypowiadał ostatnie słowa do Boga Ojca wiedział już że nie wykona tej czynności z powodu braku sił.

Z Panem Bogiem.