Czy wiesz kogo się słuchasz?

Gdy zostawiałem ulotki po ko¶ciołach księża zbierali je, a w ko¶ciele przy ulicy Grabiszyńskiej we Wrocławiu ipowiedzieli przez gło¶nik żeby tych ulotek nie brać.  Przestałem rozdawać ulotki, bo się zniechęciłem.
Gdy byłem na mszy, tę mszę nazywa się uzdrawiaj±c±, dostałem do ręki ulotkę z krzyżem ¶wietlistym, a na niej zobaczyłem tłustym drukiem ostrzeżenie. W pierwszej chwili pomy¶lałem, że to mnie się tyczy, ale gdy przeczytałem dostałem otuchy, że kto¶ wie o tym samym co ja. Zamie¶ciłem tę ulotkę na mojej stronie internetowej, a po spowiedzi usun±łem j± ponieważ poznałem, że tak jakby ksi±dz chciał mnie przestrzec. Pomy¶lałem: nie znam tej kobiety z Irlandii, dlaczego jej od razu zaufałem?
Teraz gdy przeczytałem w internecie, że twierdzi, że Benedykt XVI jest ostatnim papieżem wyczułem niepokój w swej duszy. My¶lę od kogo to wszystko jest, żeby tak± herezję napisać? Tak bardzoe popierałem tę kobietę, że broniłem jej nawet na stronie Adama Skwarzyńskiego. To s± ostatnie czasy. W tych czasach Duch ¦więty kieruje ludĽmi przez natchnienia, łzy, ciarki, płacz i gęsi± skórkę. Czy tej pani lec± łzy przed przyjęciem Jezusa Chrystusa? Czy Pani pozna kto mów prawdę, a  kto kłamie? Duch ¦więty ciarkami da Pani to poznać.
Jeżeli nie jest Pani pewna,a wiem że nie jest to dlaczego słucha Pani? To na tym przykładzie, ktory teraz opiszę można i¶ć gdzie i czego, kogo słuchać?
¦więtym nawet Pan Jezus ukazywał się na krzyżu, ale to było co innego. Kiedy¶ w ko¶ciele Naj¶więtszej Maryji Panny na Piasku we Wrocławiu na ławce ujrzałem sęk, który od razu skojarzyłem z aniołem. Aż byłem zdziwiony, bo był jak namalowany. Wszystkim pokazywałem tego aniołka,a le gdy syn zrobił mu zdjęcie to co zobaczyłem po powiększeniu, przeraziło mnie. Nie mogłem uwierzyć, że mój aniołek jest tym złym aniołem. Jeżeli kto¶ nie zauważy opisuję zdjęcie: traba do ziemi, uszy, wyraĽne skrzydła, nwet zauważyłemręce po prawej przypominaj±ce kopyta. Niech Pani uważa, niech Pani się skonsultuję z egzorcyst± i poszuka sobie Jezuitę spowiednika. Może się Pani nawet przez telefon spowiadać gdyby ten egzorcysta daleko mieszkał.
Znalazłem stronę że jaki¶ człowiek z islamu wypowiadał się o Jezusie Chrystusie, że nie jest Bogiem.
Ja czuję jak przyjmuję Ciało Jezusa Chrystusa fizycznie, jego obecno¶ć w moim organizmie. To jest nie do opisania. Ten pan wyznawał wyznanie Mahometa nie gniewajcie się, ale ten sam prorok, który sobie co¶ wymy¶lił jest bardzo blisko Kaina, Hitlera i Stalina.
ObudĽcie się, które to pokolenie islamu idzie t± drog±, gdzie wasi przodkowie s±, wasi ojcowie jakby wam powiedzieli.
Nawracajcie się do Jezusa Chrystusa, który umarł nam na krzyżu. W nim jest tylko zbawienie, zrozumiecie niedługo o tym co mowię. Zi¶ci się to wszystko co zostało mi przekazane przez Jezusa Chrystusa. Ja jestem tylko bardzo, bardzo miernym narzędziem naszego Boga.
Pan Jezus kocha Was tak samo, martwi się bardzo o was, troszczy się o was i tak czeka na was, a umarł za nas na krzyżu.