Chip zaczn± masowo wszczepiać gdy wybuchnie konflik nuklearny...

21 marca 2014
 
Chip zaczn± masowo wszczepiać gdy wybuchnie konflikt nuklearny. Kto ten chip wymy¶lił, dlaczego zabili¶cie prezydenta Kennediego?
 
Tytuł tyczy się masonerii i antychrysta którego wypromuj±. Masoneria kontroluje i rz±dzi ¶wiatem, zasiadaj± na najwyższych urzędach. kontroluj± obrotami tzw. dobrami ich ¶wiata.
 
Opiszę dzisiaj dlaczego powstały duże sieci hipermarketów i mniejszych sklepów. Aby was truć naszpikowan± chemi± żywno¶ć. Sieci takie domagaj± się od producentów żywno¶ci niskich cen aby oni byli konkurencyjni, z czego ten producent żywno¶ci ma wyprodukować ten tani towar jak taki dyrektor sieci robi przetarg na dany towar i co dalej? Podaję przykład. Prowadziłem firmę produkuj±c folię, z niej opakowania tj. kubki do lodów, małych i litrowych, chciałem wej¶ć w nabiał, płacić kubkami po przez hurtownie nabiałowe producentom nabiału dziel±c się z hurtowniami marż± na wyprodukowanym kubku. Znałem takiego producenta lodów, który rozstał się ze swoim małym wspólnikiem, a wszedł ze swoim produktem logo znanym w całej Polsce do dużej firmy lodowej, która miała bardzo duże obroty. Eksportowała na hipermarkety Europy, też do Polski. Kiedy¶ mi powiedział ten producent: "jakbym wiedział z czego produkuj± lody, to bym tego loda nie zjadł".
 
Co jest zatem dawane do żywno¶ci. Łój jest za drogi dla nich i jest w zbyt małych ilo¶ciach.
 
Tłuszcz dodaje się do lodów, czekolady, masła, margaryny i do wszelkiego rodzaju produktów, nawet do produkcji chleba. Kiedy¶ kupiłem znicz, a w nim zauważyłem tak± maĽ jak smalec. Było to bardzo miękkie, teraz można wszystko chemicznie wyprodukować a sanepid przekupić.
 
Jeste¶my truci, jeszcze bardziej będziecie gdy nastanie głód i wtedy wszczepiać będ± masowo  chip antychrysta tak go nazwałem. Żywno¶ć będzie naszpikowana tak± chemi±, że będzie działać na człowieka jak narkotyk. Będ± wyznaczane punkty w których będziecie dostawali żywno¶ć, staniecie się manipulowanym narkomanem, który posłusznie będzie się słuchał tego co doprowadzi was do królestwa szatana. Tam panuje wieczny ogień.
 
Chorujecie na różne choroby, to s± wchłaniane toksyny do organizmu przez żywno¶ć.
 
Przestrzegam przed tym chipem. Jeszcze: wła¶ciciele takich korporacji sponsoruj± swoich kandydatów, którzy zasiadaj± na wysokich stanowiskach. Prezydent Kennedy przeciwstawił się masonerii mówi±c o nich. Potem masoneria wydała na niego wyrok.
 
Ta wła¶nie masoneria wyniesie na wyżyny żyj±cego już antychrysta, który się będzie podawać za mesjasza i ponownie przyszedł robi±c sztuczki różnego rodzaju. Te sztuczki będziecie nazywać cudami. Będzie kazał wam się słuchać bo inaczej pójdziecie do piekła.
 
Mam bardzo mocne natchnienia co do głodu, przeraża mnie wręcz.. Matka Boża przestrzega aby przygotować się do tych wydarzeń co nadchodz±, przechodz± mnie teraz ciarki. Jeszcze raz podkre¶lam, że w 2017 roku, wybuchnie konflikt nuklearny. W tym że roku przypada setna rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie i trzysetna rocznica masonerii. Jeszcze raz przypominam w 2015, w 2016 roku gromadĽcie żywno¶ć. Zboże zaimpregnowane pod wysiew trzymajcie w domu w workach. Płatki owsiane, kasze, ryż, makaron trzymajcie w słoikach. Aby nie zainfekowały się robakami. Słodkie wino już możecie robić, zakupcie dużo nasion. Będziecie robili sobie ogródki przydomowe i domowe. 
 
Zaczęła się straszna walka, między dobrem a złem. Nie ¶pijcie, nawracajcie swoje rodziny i bliĽnich. S± to ostatnie czasy, a zaczn± się konfliktem nuklearnym, na ziemię ma spa¶ć kometa, która podniesie poziom wody nawet o 70m. Pootwieraj± się wulkany nieczynne przez miliony lat. Ludzie będ± zazdro¶cić umarłym. To się naprawdę zdarzy. Pan Bóg się nie myli, ja mam tylko wam przekazać i u¶wiadomić was aby¶cie byli na te wydarzenia przygotowani. Ażeby¶cie nie my¶leli dlaczego was nikt nie ostrzegł.
 
Przestrzegam przed grupami przestępczymi, które będ± was okradać z żywno¶ci i wysyłaj±c je za złoto i ropę do krajów objętych konfliktem nuklearnym. Przestrzegam rolników przed tym.
 
Ja wam wtedy mogę pomóc duchowo, kto waszym dzieciom da je¶ć gdy to zlekceważycie. A jakby¶cie żyli w czasach Noego? Teraz będziecie mieli czas, aby zrobić to co ja zrobiłem, gdy wszystko straciłem. Zacz±łem w duszy wołać "Boże ratuj mnie" i nawróciłem się.
 
To co już odczułem tutaj - chciałbym jak najszybciej pój¶ć do domu i zaprowadzić was tam wszystkich do nieba. Dla mnie droga daleka. Ten czas przeżyty na tej ziemi jest ułamkiem sekundy do tego co nas tam czeka. Ogarnia mnie straszne przerażenie jak jeżdżę i widzę to wszystko. Na siłę pchacie się w ogień wieczny. Nawracajcie się błagam was. Tak samo czujecie ból jak ja. Tak samo my¶lcie jak ja. 
 
Z Panem Bogiem!