5.01.2015 Idziecie drog± zatracenia Mohameda!

Jak jeszcze długo i kiedy zrozumiecie w co zabrnęli¶cie?
 
Tak jak aniołowie pańscy przestrzegali Mohameda przed zatraceniem, tak i teraz ja was ostrzegam najwyżej postawionych duchownych islamu i wyznawców przed tym samym. Sk±d byłoby mi to wszystko wiedzieć. Dlaczego nazwałem was tak. A we wcze¶niejszym artykule zadrwiłem z wiary, która da się tak otumanić. Wtedy jeszcze nie wiedziałem jaka to będzie wiara, chociaż już wyczuwałem. Tak się tylko dzieje w wiarach wymy¶lonych. Kim trzeba być ażeby w to uwierzyć? Jakbym powiedział i zadał pytanie starszemu człowiekowi, czy słuchałby się pan dziecka? Że ono jest antychrystem, że jak pójdzie za tym, to czeka go straszna męka wieczna, w ogniu. Co mi by odpowiedział. A czy Wy też teraz sobie odpowiecie? Czy dopiero jak niebawem staniecie na s±dzie Bożym, przed Panem Jezusem Chrystusem. Co piszę wam, aby was nastraszyć? Nie, aby was przestrzec i u¶wiadomić. W co brniecie. Zło to nie maskotka. To straszny stwór niszcz±cy ludzi. 
 
Biedni wyznawcy islamu, przeciwstawcie się już tym szaleńcom. Bo za chwilę poczuj± się mocniejsi, dadz± wam maczety i każ± wam zabijać niewinnych ludzi. Będ± was straszyć, lepiej umrzeć ¶mierci± męczeńsk± aniżeli się palić wiecznie w ogniu. Wyczuwam to wszystko, dane jest mi to wszystko od mojego Pana Boga Jezusa Chrystusa i Ducha ¦więtego.
 
Do wyznawców islamu:
Nawracajcie się na wiarę chrze¶cijańsk±, nawet za cenę ¶mierci. Pan Jezus was tak bardzo kocha. Tak skonał straszliw± agoni± za nas na Krzyżu. To On jest tylko drog± do Boga Ojca Swego, Stworzyciela nas i całego ¶wiata.
 
Napisałem we wcze¶niejszym artykule, może to było było półtora roku temu, a w tym artykule były słowa: Mohamed jest blisko Kaina, Hitlera i Stalina. A napisałem o nim dlatego, bo jak ogl±dałem na internecie wypowiedzi szaleńca, który mówił że Pan Bóg Jezus Chrystus był prorokiem? 
 
Pan Jezus powiedział: ?Ten jest antychrystem, kto nie uważa mnie za Syna Bożego?. Napisałem wtedy w tym artykule, że Mohamed nie może być prorokiem od Pana Boga, bo nie mówił o Panu Jezusie Synu Bożym. A teraz wam potwierdzam, że był kierowany przez samego lucyfera. 
 
Niebawem przedstawicie ujawnienie ¶wiatu małego dziecka i powiecie że to jest mesjasz na którego czekali¶cie. To niewinne was tak otumaniło. A to jest antychryst przepowiadany przez naszych proroków, a teraz ja wam to potwierdzam przez Mojego Pana Jezusa Chrystusa.
 
Powiem wam co zrobicie. ¦wiat się teraz strasznie u¶mieje. Ujawnicie to gdy to trochę podro¶nie i zacznie się chaos wywołany III Wojn± ¦wiatow±. A wtedy aby załagodzić ten wstyd w¶ród waszych wyznawców, ujawnicie ten wstyd antychrysta. Zaczniecie nawoływać do ¶więtej wojny przeciw chrze¶cijaństwu ? tak to nast±pi.
 
Zrozumiecie w co zabrnęli¶cie, jak będziecie umierali z głodu z powodu wysokiego promieniowania radioaktywnego w waszym kraju.
 
Mohamed prowadzony przez Lucyfera nie był poinformowany że w królestwie zła jest ogień i magma. Zło nie mogło mu o tym powiedzieć, zapewniało go zapewne o innym ¶wiecie, którego tam nie ma. Lucyfer jest królem kłamstwa.
 
Pan Bóg dał złu królestwo ognia i cokolwiek w tym swoim królestwie by chciało zło zmienić, musiałoby mieć pozwolenie od Pana Boga.