27.04.2015 Pan Bóg sprowadził jeszcze raz dusze ich, aby przygotowali świat na Powtórne Przyjście Syna Bożego

Do ważnych misji Pan Bóg wybiera tych, którzy nie zawiodą. A kto to jest? Są to ludzie, ich dusze, które Pan Bóg powołał powtórnie, aby w tych apokaliptycznych czasach spełniły wolę Pana ? plan. Pan Bóg po to powołał ich, aby was pouczali, aby się ich słuchać. Jeszcze raz przypominam. Przez mojego Pana Jezusa Chrystusa wskażę go wam, a on póĽniej innych. Będą to ci sami Apostołowie, ich dusze, co przed 2 tysiącami lat. Dostaję teraz znak od Pana Boga. Chodzą koło was wybrani, powołani. Odznaczają się pobożnością. Za niedługo poznacie ich, albo nawet siebie. Dowiedzą się wcześniej od wskazanego przeze mnie Piotra, nazwałem go Piotr Rzymianin, do którego musicie się zgłosić, gdy się on ujawni. Będzie on ze mną na filmie i ktoś jeszcze. Ten film otrzymają odpowiednie osoby. Może też ten film ukazać się na mojej stronie, jeśli będzie funkcjonowała. Tę wielką misję ma poprzedzić wylanie Ducha Świętego. Te osoby, które czują mocne powołanie zgłoszą się do Piotra w odpowiednim czasie, który pełnił już kiedyś najwyższą funkcję pierwszego papieża. Dostaję teraz znak od Pana Boga. Piotr rozpozna każdego z was, ma dar od Pana Boga. Mnie też rozpoznał. Gdy cię Piotr nie przyjmie, w tym ja go też uprzedzę. Będzie ich 12 i będą mieli uczniów, może was być setki, tysiące. Oni 12 odkryją tajemnicę piramid i przekażą ludzkości informacje dotyczące powołania i pochodzenia człowieka. Tego będę pilnował, chroniąc ich oraz przestrzegając przed niebezpieczeństwem. Utworzony zostanie jeden wielki zakon na świecie, który będzie się przygotowywał na Powtórne Przyjście Pana Boga Jezusa Chrystusa. Ostrzegam już teraz ktokolwiek będzie im się sprzeciwiał poddany zostanie egzorcyzmowi. A jeżeli będzie dalej stwarzał problemy będzie musiał opuścić miejsce gdzie będzie obowiązywało tylko Prawo Boże. Kto tego nie będzie rozumiał i nie będzie chciał żyć, przestrzegać przykazania Boże, ten będzie pod działaniem złego. Zaczyna się wielka bitwa ze złem, nadchodzi decydujące starcie. Przestrzegam jeszcze raz przed chipem. Kto będzie nawoływał do zachipowania się ten pochodzi od zła. Jest masonem i może być sterowany przez nich. Polska będzie szczególnie chroniona przez Matkę Pana Boga Jezusa Chrystusa, każdy pocisk wystrzelony w stronę Polski zawróci z powrotem. Dostaję teraz znak od Pana Boga. Przypominam. Ludzie dużej wiary, którzy żyją w łasce uświęcającej niech nie czują strachu. Po któż przeciwko nam jak mamy Pana Boga Jezusa Chrystusa przy sobie. Dostaję bardzo mocny znak od Ducha Świętego. Gdzie mój Pan Bóg tam jego sługa. Piszę i dostałem teraz natchnienie i też potwierdzenie. Wylanie Ducha Świętego na Polskę odbędzie się w Częstochowie na wzgórzu przed sanktuarium Przenajświętszej Madonny. Będzie was nawet setki tysięcy, a z pośród was ujawnią się Apostołowie. Będzie to bardzo wielka uroczystość. Dostaje teraz znak. Datę uroczystości ustali Piotr, który zasiądzie w Częstochowie po śmierci kochanego papieża Franciszka.

Z Panem Bogiem.

Kto najwięcej straci przy całkowitej dewaluacji pieniądza? A jakie państwo to będzie? Co będzie desperacja tego państwa, aby odbudować swoje imperium - "tonący chwyta się brzytwy?" Co będzie tą brzytwą? "Wojna".  Jakie to państwo? Chiny.

Ktokolwiek śni plany, myśli nie o Panu Bogu, komu się marzą bzdury, głupoty, ten czas się już skończył, pora się nawrócić. Przypominam, ten świat grzeszny zostanie zniszczony. Błagajcie Pana Boga o przebaczenie i litość. Ja przez mojego Pana Jezusa Chrystusa będę wam w tym wszystkim pomagał, co macie czynić. Dostaje teraz znak od Pana Boga, Ducha Świętego. Jego będziecie się słuchać, a jak będzie inaczej stanę koło niego.