Wrocław 30.09.2023 Dojdzie do wielkiego odstępstwa – schizmy przez biskupa Bergoglio i współpracowników.

Biskup Bergoglio może już na tym soborze w Watykanie popełnić kardynalny błąd dla siebie i wszystkich wprowadzając następną diabelską schizmę. Biskup Bergogllio może zmienić format Mszy Świętej w Kościele Chrystusowym będzie ona bardzo dezorientująca a wielu nie zauważy kłamstw, które zostaną przedstawione w nowych modlitwach.
Gdy do tego dojdzie miesiąc październik będzie ostatnim spokojnym miesiącem. Matka Boża rozpocznie w widocznych znakach i cudach ingerować w świat, zacznie się panika. 30 września 2023 roku w ostatni dzień miesiąca w sobotę na rannej Eucharystii dostaje natchnienie dotyczące opisywanego pierwszego znaku który poprzedzi dwa potężne znaki.
Dostawałem przez wiele lat światło, natchnienia na to czego ten znak z Medjugorie miał dotyczyć.
Powtarzałem w kilku artykułach takie słowa że to się ma stać co nie stało się do końca ze mną Medjugorie. Tam na 8 stacji drogi krzyżowej w Medjugorie reanimowały mnie dwie pielęgniarki z Hiszpanii które nie przypadkiem tam się znalazły brat Remigiusz opowiadał mi że 15 do 20 minut nie wyczuwali u mnie tętna, powiedziała do ludzi jedna z tych pielęgniarek po angielsku - is dead - to znaczy nie żyje. Przez lata Pan Bóg i Matka Boża mnie przygotowywała byłem świadomy i jestem co przeżyję, to przygotowywanie w wielu artykułach opisałem.

30 września 2023 roku dowiedziałem się z natchnienia że ta moja męka będzie dotyczyła konania Kościoła Chrystusowego, umrę naprawdę dostaję teraz znak na te ostatnie słowa od Pana Boga Ducha Świętego. Dlatego zapraszałem w poprzednim artykule wszystkich na ceremonię.

Przez wiele lat wiedziałem że to będzie męka ale dopiero 30 września tego roku dowiedziałem się dlaczego i czego ta męka ma dotyczyć.

W tym artykule dopiero dane mi jest wam w szczegółach wyjaśnić o co chodzi. Dzisiaj 2 października 2023 roku spotkałem w kościele uduchowioną koleżankę z którą się od lat znamy.

Zaczęliśmy rozmawiać o biskupie Belgoliu.

Czego ten człowiek się dopuści zaczęliśmy dostawać wspólnie znaki od Pana Boga Ducha Świętego.
Proszę śledzić stronę Żywego Płomienia tam zapewne dowiemy się szczegółów.

Przez tego proroka w krótkim czasie dowiemy się o co chodzi i jakie słowa zostały Najświętszej Eucharystii zmienione. Jeden drugiego musi ostrzegać przed tą schizmą, a żeby nie było podobnie kiedy to duchowieństwo dopuściło się straszliwej profanacji a z waszej strony nie było żadnej reakcji. Opisuję teraz świadectwo 17 września 2023 roku byłem na Eucharystii w kościele pod wezwaniem Świętego Michała Archanioła we Wrocławiu. To była rocznica napaści związku radzieckiego na Polskę. Na tej Eucharystii dostałem wielkie łaski Boże, a gdy zaczęliśmy śpiewać Baranku Boży zacząłem płakać, z tym płaczem wyszedłem z ławki przystąpić do Komunii Świętej.
Ukląknąłem w ciągłym płaczu a gdy ksiądz podchodził z Panem Bogiem ten płacz się wzmógł.
Po przyjęciu Najświętszej Trójcy Swiętej nie jestem w stanie się podnieść bardzo mocno płaczę, po chwili Moc Boża pozwala mi wstać, nie mogę zrobić kroku stoję trzymając się balasek a żeby nie upaść płaczę, ten płacz przechodzi w mocne drgawki. Po kilkunastu może sekundach Moc Boża odchodzi robię trzy kroki a żeby dojść do filaru a żeby się złapać a żeby nie stracić równowagi trzymając się płacze, płacz ustępuje moje ciało zaczęło mocno drgać z nosa leci mi woda. Po dłuższej chwili ktoś podszedł słyszę kogoś głos czy mi pomóc, Moc Boża odchodzi odpowiadam że nie potrzebuję pomocy podchodzę pod obraz Miłosiernego Pana Boga Jezusa Chrystusa ukląkłem odczuwam drżenie lekkie mojego ciała, po Eucharystii zaczęliśmy śpiewać pieśń Maryjną przeszywają mnie w tym momencie dreszcze zaczynam mocno płakać, odczuwam eksplozję Łask po chwili upadam. Ludzie dobrze mnie potraktowali nawet wezwali niepotrzebnie karetkę. Ratownicy gdy mnie zobaczyli uśmiechnęli się i powiedzieli że mnie dobrze znają i sobie poszli. Podziękowałem ludziom za opieką.

01.10.2023 roku byłem znów w tym kościele na Eucharystii dopiero ponieważ tydzień wcześniej byłem u naszej Matki Bożej na Jasnej Górze. Nie odczułem tak znacznych Łask na Eucharystii w tym samym kościele, dostałem światło że dlatego Pan Bóg mnie nie obdarował takimi łaskami przez Niepokalaną jak 17 września 20 23 roku a żeby mi potwierdzić nadciągającą wojnę.

Dzisiaj we wtorek 3 października 2023 roku odczułem takie same łaski co w dniu 17 września 2023 roku a tym mnie Pan Bóg utwierdził a zarazem wzmocnił to co wam teraz przekazuję w tym artykule, dlaczego w kolejny wtorek otrzymuje tak wielkie łaski a nie w środę czy w piątek czy na przykład w sobotę czy to w tym dniu się ma to stać ze mną? Dostaję znak od Pana Boga Ducha Świętego. Po tej Eucharystii niedzielnej 1 01.09.23 r. poszedłem do moich braci do domu rodzinnego, dawno u nich nie byłem. Pokazali mi pomnik który niedawno ufundowali mojej zmarłej w tamtym roku mamie. Chcę przekazać a żeby błagać Pana Boga w Trójcy Świętej o litość ażeby uśmierzył nadchodzące wydarzenia a zwłaszcza w naszej ojczyźnie która ma dać światu światło, przykład jak podążać ażeby się zbawić, proszę też wesprzeć duchowieństwo modlitwą.

Z Panem Bogiem.