Wrocław 30.08.2023r. Trzy znaki Boże.

W ostatnich kilku artykułach potwierdzałem moje słowa które otrzymuję z natchnienia Pana Boga Ducha Świętego ze słowami proroka Żywy Płomień.
W tym artykule też chcę to potwierdzić. W moim artykule z dnia 26.09.2020 roku opisałem trzy znaki Boże które będą przed III Wojną Światową, wyjaśniłem że pierwszym znakiem Bożym będzie to co nie stało się ze mną w Medjugorie. Ten znak będzie poprzedzeniem dwóch potężnych znaków Bożych ukazania się Krzyża Świetlistego na niebie a po tym wydarzeniu odbędzie się Mały Sąd Ducha Świętego (oświetlenie sumień, oczyszczenie).

Ten znak będzie dla wielu ludzi zachęceniem ażeby zainteresowali się tym co opisuje na mojej stronie internetowej z polecenia Bożego, a żeby się przygotować przed tym co ma nadejść. W styczniu 2023 roku zamieściłem na mojej stronie kilka słów w komunikacie, po zamieszczeniu tego komunikatu przygotowywałem się do tego co nie stało się ze mną w Medjugorie.

Już kilka lat do tego wydarzenia Pan Bóg mnie przygotowuje.Podczas Triduum Paschalne byłem w Licheniu. Brat Remigiusz który dostał natchnienie i Światło Boże odnośnie tego wydarzenia, uspokajał mnie że to nie jest ten jeszcze ten czas.Ponieważ kilka razy się do tego przygotowywałem i mówiłem mu o tym. Pod koniec 2022 roku spotkaliśmy się z powodu jego nalegania i powiedział mi że dostał natchnienie że to ma stać się ze mną w Święto Miłosierdzia Bożego w kościele Świętej Faustyny w Świnicach Warckich. Udałem się tam już w sobotę a żeby przygotować się, wysiadam w miejscowości Łęczyca nie mając już połączenia autobusowego, w strugach non stop padającego deszczu szedłem do Świnic Warckich modląc się. W niedzielę spotkaliśmy się z bratem Remigiuszem w kościele zapytał się mnie skąd wiedziałem że w tamtym roku siedział w tej ławce. Przed Eucharystią już zacząłem dostawać wielkie łaski, zacząłem też płakać, Remigiusz siedząc przy mnie wyszedł, chyba wyspowiadać się, na to miejsce od razu dosiadła się kobieta ponieważ dużo ludzi było. Gdy zaczęła się Eucharystia odczułem duże łaski po chwili upadam, nie chcę opisywać dokładnie tego co się ze mną działo ponieważ nie pamiętam po takim czasie. Ludzie wyprowadzili mnie z kościoła posadzili mnie na ławce wśród ludzi. Pan Bóg pokazał na mojej osobie znaki tym ludziom którzy siedzieli przy mnie, po Eucharystii wszystko wyjaśniłem ludziom. Dziękuję pewnej pani która serdecznie dobrym słowem mnie obdarowała gdy powiedziałem że z Łęczycy przyszedłem pieszo na tą uroczystość odpustową. Byłem wręcz pewny że to się stanie w Świnicach Warckich ponieważ pierwsze moje znaki zaczęły się od czytania „Dzienniczka” św. siostry Faustyny a na dodatek potwierdzał mi brat który mi mówił że to nie jest jeszcze ten czas gdy przygotowałem się do tego wydarzenia tyle lat, dlatego zamieściłem ten komunikat, ponieważ byłem bardzo tego pewny. Chcę wyjaśnić słowa "To nie jest ten czas Polsko" które te słowa napisałem w artykule po tym komunikacie. Gdyby to się stało wtedy to mało kto się by tym znakiem zainteresował, musi coś takiego się dziać w Polsce a żeby Polacy upadli przed Panem Bogiem w Trójcy Świętej i błagali o litość, zmiłowanie nad Polską, prosić Matkę Bożą ażeby przebłagała Pana Boga.
 
Chodzę po ulicach, mówię w tramwajach, rozmawiam z pojedynczymi ludźmi, mówię co się ma wydarzyć. Są przede wszystkim drwiny, wyśmiewają się dalej ze mnie, jestem we Wrocławiu nielubiany, a może i w Polsce gdy piszę o prawdzie o tym wszystkim co mi Pan Bóg przekazuje. Mówię do ludzi że ja was nie straszę, ażebyście się przygotowali chodzi tu o wasze bezpieczeństwo i waszych bliskich. Przekazuję słowa Matki Bożej z dnia 22 sierpnia 2023 roku przez proroka Żywy Płomień odnośnie potężnego znaku który został oddalony. A to jest dowód dlaczego nic się nie stało w Świnicach Warckich ze mną.” Czas ostrzeżenia nieco się oddalił, tylko wasze modlitwy, posty i pokuta, a także wasze ofiary będą mogły złagodzić oświetlenie sumień światłem Bożej Sprawiedliwości”. chcę dodać co ma się stać Sanktuarium, a później na ceremonii. Będą się działy wielkie cuda, uzdrowienia duchowe gdy to pisałem dostałem znak od Pana Boga zacząłem płakać, a przed napisaniem słowa „uzdrowienia fizyczne” przeszyły mnie dreszcze. Zapraszam więc wszystkich na tą ceremonię.

Komunikat będzie podany na mojej stronie internetowej.

Pan Bóg w Trójcy Świętej znakami to co się ze mną dzieje na Eucharystii potwierdza moją osobę, pokazuje tyle lat, a przede wszystkim spójność z tym co dostaje Żywy Płomień i też ja w tych kilku ostatnich artykułach. Ażeby nikt nie próbował was zwieść. Pan Bóg chodzi innymi drogami niż my, dlatego musimy uzbroić się w cierpliwość.

Z Panem Bogiem

Ps. Straszliwej profanacji dopuszczono się na dniach młodzieży w Lizbonie, młodzież rozdawała Komunię Świętą !!!