Wrocław 19.11 2023 Widzenia które miała siostra Łucja dotyczą dwóch miejsc w Polsce.

Gdy doszło do cudu słońca w Fatimie siostra Łucja miała widzenia w pierwszym widzeniu ujrzała Matkę Bożą Bolesną, w drugim widzeniu ujrzała Maryję w odzieniu chwalebnym jako Matkę Bożą z Góry Karmel. Piotr którego opisałem w poprzednim artykule powiedział mi że jego siedzibą będzie Licheń, dostaje na to miejsce już dłuższy czas potwierdzające natchnienia. W Licheniu króluje Matka Boża Bolesna. W Częstochowie na Jasnej Górze będzie posługiwał zakon karmelitański, to wyróżnienie karmelu przez Matkę Bożą będzie polegało na aktywności Bożej zakonu, ewangelizacji, pracowitości a przede wszystkim usunięcie schizmy jaka została wprowadzona do Kościoła Chrystusowego. Jak Pan Bóg da, ja też tam będę. Paulini dopuścili się nieprawości jakie mi Pan Bóg pokazał gdy często przybywałem w tym Świętym Sanktuarium Maryjnym, a na dodatek źle mnie jeszcze potraktowano. Moje natchnienia co do zakonu paulinów potwierdziła Matka Boża w orędziu proroka Żywego Płomienia przestrzegając zakon paulinów o utracie posługi na Jasnej Górze. Gdy Pan Bóg chodził po ziemi faryzeusze i uczeni w piśmie nie chcieli w Niego uwierzyć, to co czynił i mówił Pan Bóg uświadamiało wszystkim że to są znaki z nieba. Wiele razy chcieli Pana Boga na czymś pochwycić zawsze wychodził Pan Jezus obronną ręką, mądrze im odpowiadał przy tym pouczał ich co doprowadzało wielu faryzeuszów i uczonych w piśmie świętym do diabelskiej wściekłości. Tak jak potraktowano Pana Boga tak samo potraktowano teraz jego sługę. Wiele razy udawało się ludziom wyprowadzić mnie z równowagi a przede wszystkim gdy zostałem osaczony, gdy upadłem w kościele, w wyniku danych mi tak wielkich łask. Człowiek nie zdoła przekonać w krótkiej chwili innych ludzi gdy  zadawane mu są pytania a atmosfera robi się coraz bardziej nerwowa, ponieważ to wszystko co odpowiadam jest negowane. A jak za dużo coś powiem to uznaje się mnie za pomylonego.

Trzeba po prostu się zainteresować i śledzić, poświęcić czas na to co mi przekazuje Trójca Święta- a poznasz go w tedy po owocach.
Popełniłem błędy do których się przyznałem ale nie można też za to potępiać człowieka. Pomału wszystko się klaruje, moje przekazy są potwierdzane przez inne przekazy znanego proroka. Z tego uniżenia jak mnie potraktowano Pan Bóg i Matka Boża podnosi mnie coraz wyżej, dane mi jest to odczuć. Przyjmuję to z pokorą co zostało mi przeznaczone i nikomu się nie narzucam nawet na internecie nie zakładam jakiś kanałów i tym podobne a żeby być bardziej znanym.

Pewnej zakonnicy zwróciłem uwagę a żeby nie przyjmowała Pana Boga na ręce. Na tą moją uwagę zauważyłem jakby się na mnie oburzyła, odpowiedziała mi nerwowo. Po jakimś czasie Pan Bóg dał że spotkaliśmy się przed kościołem, napomniałem tą siostrę zakonną powiedziałem nawet że ona na Małym Sądzie Ducha Świętego zobaczy straszne miejsce, nie chciała ze mną porozmawiać, wytłumaczyłbym tej siostrze o co chodzi, odpowiedziała mi tylko że kościół tak nakazuje. Po chwili podeszła do mnie a modliłem się przed Najświętszym Sakramentem powiedziała kilka zdań i wręczyła mi medalik taki sam medalik już noszę od dłuższego czasu na szyi, pocałowała mnie też w czoło.

Co oznaczał ten pocałunek? Czy to nie jest przekazany przez tą siostrę znak?

Pan Bóg dał mi łaskę poznawania ludzi którzy po raz kolejny powrócili tu na ziemię. Odnalazłem kilku braci i pięć karmelitanek z przeszłości, co to dych karmelitanek dostałem dodatkowy znak że żadna nie ma potomstwa są to kobiety w przedziale wieku 20- 60 lat ta ostatnia to koleżanka, tak mogłem nazwać ponieważ tylko z widzenia się znaliśmy chodząc na religię od dziecka do kościoła prowadzonego przez karmelitów. Przyjęliśmy w tym samym czasie Pierwszą Komunię Świętą i przystąpiliśmy później do bierzmowania, gdy to miałem napisać o niej dostałem znak od Pana Boga, ona jest, znów dostaje znak na nią od Pana Boga, ona jest Teresą z Avila. Te kobiety wstąpią do zakonu karmelitańskiego, blisko Marianów.

W Licheniu powstanie zakon karmelitański żeński. Będą pilnować ażeby ani jedna jota Boża nie została zmieniona, będą doradzać przyszłemu papieżowi nawet go będą napominać gdy coś będzie próbował zrobić nie z Woli Bożej. Ja będę krótko, po mnie przejmie wszystko, jeżeli będzie taka wola Boża, mój uczeń z przed wielu lat -Elizeusz, dostałem teraz znak na te słowa.

W pewnym kościele przed Eucharystią ostrzegałem ludzi podszedł do mnie pewien młody człowiek, wyższy był ode mnie, kiedyś miałem naciągnięte 173 cm wzrostu. Gdy rozmawialiśmy a mieliśmy wspólny temat, zwierzył mi się że ma natchnienia że ma zostać królem Polski mówił też o tym swojej rodzinie gdy te słowo jego usłyszałem dostałem znak od Pana Boga na tego brata, teraz gdy pisałem te słowa też dostałem znak. Z opisu mistyczki wizji Zofii Nosko która opisywała o jednym z namaszczonych Polski o królu Polski zwróciłem na jego oczy uwagę, czy zgadzają się z opisem mistyczki. Przekazuję wam Pan Bóg mi go już pokazał dostałem teraz znak na te słowa. I dlatego w ostatnim artykule wyraźnie napisałem z natchnienia Pana Boga Ducha Świętego że nie jest moją misją brać się za, rządy w Polsce tylko utorowanie drogi naszemu Zbawicielowi. Walka ze złem, antychrystem i jego ludźmi, pomoc polskiemu wojsku. Rwę się do drugiego etapu misji ale to za wcześnie a żeby Matka Boża mnie do niej wprowadziła. Dużo się ma wydarzyć w Polsce a żeby Polacy zaczęli rozumieć to co dane mi jest przekazać wam z polecenia Bożego. Gdybym ujawnił się po znaku nie dowiedzielibyście się o tym co teraz przekazuję, kim byłem w przeszłości ponieważ strona Żywego Płomienia i też moja będzie automatycznie zlikwidowana. Poszczególnych proroków będzie Pan musiał ukryć, zabrani będą na obłoki dostałem znak na te słowa, a to wszystko będzie po tym znaku. To co teraz napiszę niech będzie dla was zachętą, przykładem ponieważ to jest potrzebne dla ratowania dusz ludzkich.

Uczęszczam codziennie na Eucharystię ranną i wieczorną, czerpię z niej siłę duchową, ewangelizuję, uczynki miłosierdzia, modlę się, poszczę umartwiam się upokarzam się, daję jałmużnę, oddaję wszystko do Bożego Skarbca ponieważ tym można uratować dużo więcej ludzi od potępienia wiecznego, oddaję nawet pracę, nawet to co mi dolega też oddaje do Skarbca Bożego.

Pisałem wcześniej w swoich artykule że poszczę 4 dni w tygodniu na sucho bez picia i jedzenia tylko przyjmuję Najświętszą Trójcę Świętą raz dziennie, w Ciele Pana Boga a drugi raz przyjmuję duchowo, zapraszając do przyjęcia całe niebo, dusze w czyśćcu cierpiące oraz dzieci pozabijane w łonach matek.

Od dłuższego czasu znów poszczę trzy razy w tygodniu, dlaczego dodałem sobie ten czwarty dzień, myślałem że tym pomogę Matce Bożej w ratowaniu dusz ludzkich, ponieważ Matka Boża skarży się do nas, że już nie daje rady, że mało jest tych co pomagają jej w ratowaniu ludzi. Ten czwarty dzień był podszeptem szatana a żebym sobie rozregulował organizm, a tym daje świadectwo jak można wpaść nawet w taki sposób w pułapkę szatana. Przestałem pościć ten czwarty dzień po przeczytaniu Orędzi Żywego Płomienia. Kiedy zwierzyłem się lekarzowi że poszczę trzy dni w tygodniu, popatrzył na moje wyniki i powiedział że to mi służy. Wiele razy robiono mi wyniki gdy po upadkach w kościele ratownicy przewozili mnie do szpitala.
Najlepiej oddać się w niewolę Trójcy Świętej przez Niepokalaną, więcej dowiesz się o tym oddaniu w niektórych orędziach które otrzymuje prorok Żywy Płomień. Wtedy będziesz mocno prowadzony o ile nie będziesz stawiał oporu na przyjmowanie Łask Bożych, człowiek który się odda już nie pójdzie do piekła i może oddawać ludzi i też rodzinę przede wszystkim, ale musi wypowiedzieć słowo że oddaje ich w ich imieniu, będziesz tym oddaniem ratować ludzi od zagłady wiecznej to jest wielka Łaska Boża na te czasy dane. Światu i Polsce zabrane jest błogosławieństwo Boże, są to skutki zlekceważenia napomnień Pana Boga i Matki Bożej za grzechy jakie ludzkość popełnia. Pan Bóg dopuszcza do tego wszystkiego zsyłając za to na grzeszną ludzkość karę Bożą, zaczyna się chłosta ludzkości.
Polski narodzie wybrany obudź się!

Pięknie mówicie prosicie Pana Boga i Matkę Bożą a swoje robicie. Proszę o nawrócenie swoje, proszę nawracać swoją rodzinę i innych, przylgnąć do Pana Boga i Matki Bożej- błagać o litość.

Pan Bóg w październikowych orędziach Żywego Płomienia napominał po raz kolejny świat i też Polskę kilka zdań z artykułu z dnia 25.10 2023 roku zamieszczam.

Niebawem Duch Święty sprawi, da wszystkim ludziom żyjącym na ziemi Światło Oświetlające ich sumienia. Sam ten fakt sprawi, że Trójca Święta odzyska sporo strat, bo znaczna liczba tych, którzy mieli iść do wiecznego ognia, będą uratowani, dlatego to czyściec mocno się napełni, tymi którzy się nawrócą, a umrą w międzyczasie.

Niebawem wybuchnie krwawa wojna światowa, walki będą się toczyć tam, gdzie ich dawno nie było. Działania te spowodują wielkie straty. Wiele krajów nie będzie miało żywności, woda będzie celowo skażona, niezdatna do użytku. Już trwają przygotowania do oznaczenia ludzi znamieniem bestii, chipem RFID. Już trwają Boże działania upominające grzeszną ludzkość, lecz niewielu powraca z powrotem do Boga.

Także w Polsce przetoczą się niepokoje, nowy rząd będzie chciał dokonać wielu złych zmian. Powstaną liczne zamieszki, słabość i niestabilność Polski wykorzysta Rosja i Niemcy, podejmą działania rozbiorowe Polski, ale jednocześnie nasilą się działania wojenne i rewolucyjne w tych narodach, co pokrzyżuje ich plany. Jeżeli Polacy się nie nawrócą, może was zginąć wiele milionów. Jeżeli Polscy biskupi i kardynałowie się nie nawrócą, zostaną zmieceni z powierzchni ziemi, pochłonięci przez wir wydarzeń.

Wielu biskupów zdradziło Mnie, stając się Judaszami. Ostatnim wołaniem Bożej Łaski będzie Oświetlenie Sumień Światłem Świętej, Bożej Sprawiedliwości. Jeżeli się nawrócą, będą mogli spełniać Wolę Bożą, Jeżeli zostaną przy szatanie i służbie na jego rzecz, zmiecie ich wir wydarzeń z ziemi żyjących. Wielu z nich będzie uratowana od piekła, tylko ze względu na modlitwę i posty ludzi w ich intencji.

Są już efekty tego co w Polsce się teraz zaczyna dziać. Czy tylko z ludźmi chromymi, starszymi z małymi dziećmi, których tylko będę z polecenia Bożego wpuszczał do tego skrawka Polski Chrystusowej -czy tylko z nimi będzie mi dane utworzyć Wielkie Państwo Chrystusowe sięgające od morza do morza?!

Dlaczego do tego dopuściliście?

Gdzie twoja walka o Chrystusa?

Nie rozpoznałaś znaków czasu, idziesz Polsko śladami narodu kiedyś wybranego.
Polsko ojczyzno moja, Pan Bóg cię wywyższył
-czy i kiedy będziesz wdzięczna za to?
Opisuje świadectwo w poniedziałek 20 listopada 2023 roku wspomnieliśmy Rafała Kalinowskiego karmelitę.
Po porannej Eucharystii, dostałem bardzo duże łaski.

Gdy czytano słowo Boże odnośnie zaprzedania się królowi pogańskiemu Antiochowi przez naród żydowski moje ciało przy tych słowach zaczęło drżeć, przy tym dostawałem natchnienie odnośnie Polski, chodzi tu o to że politycy lewaccy chcą oddać wrogowi nasz kraj i że duchowieństwo dopuściło się tak straszliwej nieprawości tu zdrada i tu.

Gdy przyjąłem Komunię Świętą nie mogłem się podnieść klęcząc płakałem dłuższą chwilę przy balaskach. To nie ja płaczę, to Trójca Święta we mnie.

Z Panem Bogiem.