Nadchodzi wielkie prześladowanie kościoła w Polsce i na świecie.

„Pan Jezus powiedział kto wytrwa do końca ten będzie zbawiony”.

Tak jak Wam kilka lat wcześniej pisałem, a chcę dodać teraz, nadchodzi wielkie prześladowanie chrześcijan przez islam,ale też przez ludzi, którzy będą kierowani przez zło. Wyczuwam, że przez tych ludzi najbardziej nasz kraj ucierpi. Polska narodem wybranym, szatan zrobi wszystko aby zniszczyć kościół, Boży, a przede wszystkim w Polsce.

A będzie to zależało od tego na ile Pan Bóg szatanowi pozwoli. Ostrzegałem we wcześniejszych artykułach kardynałów i biskupów pełniących funkcje w Kościele rzymsko-katolickim, że Pan Jezus pozbawia was wszelkich praw do pełnienia tych funkcji. Bardzo wielu kardynałów i biskupów służy szatanowi, a też księżny, którzy niszczą kościół Chrystusowy robiąc skandale, są masonami, odpychając tym wiernych i jeszcze bardziej ludzi,którzy odeszli od kościoła.

A Ci co nie służą złemu- chodzi o kardynałów, biskupów i księży- słuchają się ich. Zesłaliście na nas Bożą Karę. Ostrzegałem proboszcza mojej parafii oraz innych księży, aby zaprzestali podawania ludziom Najświętszego Sakramentu na stojąco. Pan Jezus dał wam czas mówiąc jednemu z wizjonerów wytyczne dotyczące przyjmowania Najświętszego Serca na stojąco, jak tego nie zlikwidujecie, ześle karę w postaci wielkiego prześladowania w Polsce, jakiego jeszcze nie było. Dostaję teraz znaki, jak o tym piszę.

Pisałem wam we wcześniejszych artykułach jak to prześladowanie będzie wyglądało. Rosja objęta wojną nuklearną zjedzie się cała do Kaliningradu, będzie tam panował straszny głód. W Polsce wybuchnie wojna domowa, upadnie wszystko, pieniądz straci całkowicie wartość, powstaną grupy przestępcze, które będą handlować z Rosjanami. Ci ludzie będą wręcz opętani, dążący do wzbogacenia się na tej wojnie. Rosjanie będą za żywność płacić złotem, bronią, paliwem. W niebezpieczeństwie będą rolnicy, duchowieństwo, ludzie. Będzie wielkie bezprawie i chaos. Policja ucieknie ze stanowisk, wojsko nie da sobie rady. Dlaczego nie sprawdziły się moje przepowiednie na sierpień? To było ostrzeżenie żeby się przygotować!

23.09.2017 świat dostał następne ostrzeżenie. O tym wielkim znaku, który pojawił się na niebie pisał święty Jan Ewangelista ponad 2000 lat temu. Kto chciał ujrzeć ten zobaczył ten znak.

W tym roku zapowiadają ostrą zimę – czy to nie odsunęło masonów od zaplanowanej III wojny światowej w 2017r? 11-12 sierpnia na wielkiej nawałnicy, która nawiedziła Polskę pojawił się krzyż. Nie rozpoznajecie znaków czasu!

Z Panem Bogiem