20.02.2017 Sąd Pana Boga Ducha Świętego Człowiek jest tak naprawdę duchem

Pierwszym znakiem aby świat się nawracał będzie wybuch III wojny światowej.

Drugim znakiem, wielkim Miłosierdziem Bożym dla całej ludzkości będzie Sąd Ducha Świętego.

Czas się wtedy zatrzyma na całym świecie, wszyscy ludzie przeżyją coś podobnego do śmierci klinicznej. Z każdego ciała człowieka wyjdzie duch (dusza) i wtedy dowiecie się naprawdę kim jesteście. Gdy wyjdziecie z ciała ten świat będzie dla was bardzo wyrazisty, zrozumiały i prawdziwy aniżeli ten świat który widzicie swoimi oczami. Ujrzycie swojego anioła stróża który waszą duszę zaprowadzi w miejsce gdzie by sobie zasłużyła gdyby naprawdę wasze ciało umarło.

Niewielu z was zobaczy niebo, raj wiecznego szczęścia, trochę więcej was ujrzy czyściec, miejsce które jest przeznaczone do waszego oczyszczenia. Najwięcej ludzi zobaczy miejsce potępienia, wiecznej grozy i męki, strasznego miejsca ognia i magmy, królestwo szatana. Gdy wrócicie do swoich ciał będzie to dla was wielkie przeżycie. Będziecie zdziwieni o czym wam było się dowiedzieć, że byliście po tamtej stronie i wróciliście z powrotem. Będziecie sobie nawzajem opowiadać to przeżycie. Większość z was będzie w strasznym strachu. Ale będą też tacy ludzie co ich serca nie wytrzymają strasznego widoku piekła, gdy powrócą do swoich ciał. Będą w strasznej grozie z widoku jaki ujrzeli wydając na siebie wyrok potępienia i umierając na zawał serca.

Dlatego przestrzegam ludzi na całym świecie. Nawracajcie się do Jezusa Chrystusa. Przyjmujcie chrzest, sakramenty, komunię świętą, spowiedź i inne sakramenty abyście przedwcześnie nie wydali na siebie wyroku potępienia. Nawracajcie się!

Nie czekajcie z przyjmowaniem sakramentów na później. Możecie nie zdążyć przed Sądem Pana Boga Ducha Świętego. Przestrzegam was przede wszystkim tych którzy żyją od lat w ciężkich grzechach. Ludzie którzy ujrzą piekło wpadną w wielką panikę i pobiegną do kościołów aby się wyspowiadać. Mogą nie znaleźć księży. Dlaczego? Będzie wielkie prześladowanie chrześcijan i wielu księży straci życie. Wyczuwam że sąd Ducha Świętego może być tuż po III wojnie. Każdy ochrzczony człowiek może ochrzcić drugiego człowieka ale tylko wtedy będzie brakowało księży i będzie temu człowiekowi zagrażało niebezpieczeństwo potępienia. Szukajcie chrześcijan, a to się tyczy Azji i innych kontynentów aby was chrześcijanie ochrzcili. Będę wam pomagał kiedy będziecie w potrzebie, abyście przyjmowali te sakramenty święte – a tyczy się to przede wszystkim Azji.
Apeluję do wszystkich księży na różnych kontynentach, aby jak najbardziej pomogli tym biednym ludziom.

Będzie bardzo ciężko po Sądzie Ducha Świętego. Miliony ludzi będzie chciało się wyspowiadać i będziecie mdleli ze zmęczenia. Ja z moimi trzema braćmi: Piotrem, Henochem i Elizeuszem przygotowuję się do święceń kapłańskich.

Będziemy was spowiadać, jak się cieszę. Jak wiele będziemy mogli wam pomóc.

Z Panem Bogiem.