20 maja 2018 „Ulotka” którą możecie otrzymać. Wielkie ostrzeżenie dla świata!

W piątek 9.11.2012 roku w godzinach 5-8 rano, gdy odmawiałem Koronkę i rozważałem mękę Pańską w swojej duszy usłyszałem donośny głos „Przygotuj świat na Ponowne Moje Przyjście.” Zamknąłem oczy i zobaczyłem duży, świetlisty krzyż. Zapytałem się Pana Jezusa, czy ja mam być tą iskrą, przeszyły mnie mocne ciarki. Przygotowujmy się do Powtórnego Przyjścia Pana Boga Jezusa Chrystusa. Czas miłosierdzia dla świata dobiegł już końca. Czasy apokaliptyczne już się zakończyły. Nadchodzi wielka sprawiedliwość Boża. Ratujcie siebie, rodziny, bliźnich – nawracajcie się. Ostrzegałem was ponad 5 lat. Jeździłem samochodem po europie. Puszczałem pieśni Maryjne, mówiłem z megafonu o karze jaką Pan Bóg zsyła na grzeszną ludzkość. Rozdawałem ulotki. Nawracałem w meczetach w Paryżu i Instambule. W styczniu 2017 roku wróciłem z więzienia w Syrii, ranny w nogę, szedłem przez Liban i Syrię do państwa islamskiego nawracać. Od 6 lat dostaję codziennie od Pana Boga wielkie znaki i siłę od Pana Boga, Ducha Świętego. Niedawno znalazłem wielką część tak mogę nazwać, do niej dołączam moją cząstkę brakującą. A o co chodzi? Kilka miesięcy temu dowiedziałem się od pewnego człowieka  uduchowionego o wizjonerze „Żywy płomień”. Dostaje ten człowiek orędzie poprzez swojego anioła stróża od Trójcy Świętej i Matki Bożej od 1991 roku. Gdy czytam te orędzia dostaje znaki od Pana Boga, Ducha Świętego. Kilka zdań z tych orędzi chcę teraz wam przekazać, abyście się naprawdę zainteresowali. Orędzie z dnia 21.01.2012 przekazane przez Pana Boga Jezusa Chrystusa „Już niedługo obudzę ducha wielkiego proroka w Polsce, a działać on będzie w duchu Eliasza, sam Henoch i Eliasz powrócą na ziemię!”. Orędzie z dnia 25.11.2012 przekazane przez Pana Boga Jezusa Chrystusa „Już niedługo powołam do działania osobę, która będzie działać w mocy Eliasza. Cuda jakich dokona nawróci wielu”.

Od kilku lat dostawałem natchnienia, które były potwierdzone znakami, że wojna wybuchnie w sierpniu 2017 r. Opisuję to w moich artykułach. W maju i czerwcu 2017 roku, krzyczałem we Wrocławiu, że w sierpniu rozpocznie się apokalipsa, to się nie stało. Niedawno dowiedziałem się – orędzie z 25.03.2012 przekazane przez Najświętsze Dzieciątko Jezus „Dzięki modlitwie wielu gorących serc Trójca Święta mogła oddalić rozpoczęcie III Wojny Światowej.” Orędzie z dnia 26.01.2015 roku Pana Boga Ojca „Czas i proroctwo wypełniają się choć nie wszystko co otrzymali, współcześni prorocy wypełni się.” Czy przez te orędzie Pan Bóg w taki sposób chce was nakierować na moją osobę?. Od kilku miesięcy dostaję znów natchnienia potwierdzające znakami na miesiąc sierpień. Trójca Święta oddaliła III Wojnę o rok. Niewiele zostało czasu aby się przygotować. Na ten sierpień 2018 dostajecie teraz znak – o rędzie z dnia 2.04.2018 przekazane przez Pana Boga Ducha Świętego „Niedługo wydarzenia ulegną kolejnemu przyspieszeniu. Modlitwy nielicznych  wynagrodzicieli w tym najwięcej polskich serc sprawiają, że świat ten jeszcze istnieje. Niebawem na całą zamieszkałą ziemię uderzy Boży bicz, Boża chłosta częściowo będzie to fala zbrodni, częściowo działanie wojenne na światową skalę, lecz najwięcej wydarzeń będzie wokół  kataklizmów i buntu przyrody. Żywioły będą niszczyć całe połacie krajów zwłaszcza w których jest największy grzech i nieprawość”. W proroctwach jest napisane że wskutek działań wojennych zaczną się kataklizmy i bunt przyrody. Te kataklizmy i bunt przyrody będą spowodowane wybuchami jądrowymi.

Chcę was prosić! Ostrzegajcie swoje rodziny, znajomych tych co są poza granicami ojczyzny niech wracają do Polski już. Nie zlekceważcie tego. Rozpowszechniajcie tą ulotkę, a będziecie mieli zasługi u Pana Boga i Matki Bożej. Wchodząc na stronę wizjonera „Żywy płomień” wpiszcie te słowa i naciskajcie na klawiaturze komputera enter. Więcej też dowiecie się na mojej stronie internetowej www.apokalipsa-iskra.com.pl