18.01.2023 Wrocław Za kilka miesięcy dojdzie do prześwietlenia sumień!

Słowa Boga Ojca z dnia 7.12.2022 r. Żywy Płomień „Szatan wprowadza otwarcie swoje zarządzenia, a Moi kapłani wszystkich szczebli, zamiast Mnie służyć, służą Lucyferowi. Nim poleje się dużo krwi, dam wam Ducha Świętego, który oświetli was i wasze dusze światłem Świętej Bożej Sprawiedliwości. Każdy żyjący człowiek, ujrzy swe czyny oraz swoje postępowanie Oczami Boga. To spowoduje u wszystkich wielki szok, wielki wstrząs. To obudzi serca wielu ludzi, w tym wiele serc kapłanów wszystkich szczebli. Do tych wydarzeń pozostało kilka miesięcy, dlatego wołam i proszę o waszą modlitwę, post i jałmużnę, waszą pokutę, ofiary kogo się tylko da, każdego kto pozwoli się porwać Bożemu Duchowi”. Zwróćcie uwagę też na pogrubione słowa w tym artykule.

Chcę też dodać, że z polecenia Pana Boga 26.09.2020 w swoim artykule opisałem trzy znaki Boże, co ma się wydarzyć. Chcę opisać ten pierwszy znak, ponieważ kilka lat na niego dostawałem światło i natchnienia od Pana Boga Ducha Świętego. Pan Bóg kilka lat przygotowywał mnie do wydarzenia o którym za krótką chwilę się dowiecie, a niektórzy będą tego też świadkami. Czy aż musi się to stać ze mną, ażebyście uwierzyli? A tyle znaków niektórzy widzieli, opisywałem je na mojej stronie internetowej. Czas i miejsce tego wydarzenia znaku, Pan Bóg przekazał mi przez pewnego brata, z którym się już trochę znamy. Rozdaję teraz ulotki duchowieństwu, zakonnikom, zakonnicom odnośnie straszliwej profanacji i kary Bożej, przez to jaka na Polskę nadchodzi. Miałem okazję porozmawiać z pewną siostrą zakonną i spytać się drugiej siostry, czy by chciała porozmawiać po wręczeniu im wcześniej tego przekazu. Też ksiądz z Kozanowa we Wrocławiu nawet wręcz wypromował przyjmowanie Świętej Trójcy na ręce po trzymaniu ode mnie tego przekazu mówiąc o tym na Eucharystii. Duchowieństwo i zakony to jest zdrada Pana Boga!!! Słowa Matki Bożej z dnia 20.11.2022 r. Żywy Płomień „Jeżeli jednak zatniecie się w uporze, jeżeli Polski Episkopat się nie opamięta, rozpocznie się nowa bardzo brutalna wojna, może zginąć ¾ Polaków, mogą zginąć wszyscy biskupi z Polskiego Episkopatu. Wielu z nich za to, co czynią, grozi wieczne potępienie w piekle.”

Chcę przeprosić Vasulę Ryden odnośnie tego, co o niej napisałem.

Chcę wytłumaczyć, że otrzymywany znak, który otrzymywałem od Pana Boga potwierdzający (słuszność) Jego słów, tym znakiem też posługiwał się przeciwnik, dlatego narobiłem trochę błędów w moich artykułach, za które przepraszam. Krzyż, który się ukaże na niebie będzie też znakiem, że za chwilę dojdzie do III Wojny Światowej, ten znak też ukazał się przed II Wojną Światową. Z Panem Bogiem