15.03.2017 r. JAKI POWINIEN BYĆ CZŁOWIEK I MIŁOŚĆ

Świat powinien być jednym zakonem i wielką pustelnią. Wtedy takiego człowieka trzeba  było namawiać aby się ożenił i założył rodzinę. Bo ten czas dla tego człowieka byłby zbyt cenny aby tak się poświęcać ziemskim sprawom, które to trwa zbyt krótko.
Ten czas pobytu na ziemi człowieka jest zbyt krótki aby oddać się niemu, który nie prowadzi do zbawienia. Dlatego, że ten czas trzeba wykorzystać w pełni aby przygotować się do życia wiecznego w Raju.
Ludzie jakby żyli zgodnie z Prawem Bożym, żyliby na tej planecie jeszcze miliardy lat bez wojen, morderstw i strasznego grzechu.

Człowiek zachował się podobnie do aniołów, którzy się sprzeniewierzyli Panu Bogu.

Oddaliście się mamonie i uzależnieniom nie przestrzegając przykazań Stwórcy.

Tak samo się  zachowywałem jak wielu z Was, opisywałem to w licznych swoich artykułach, dotyczyło to mojego nawrócenia. Teraz się w pełni nawróciłem, oddaję się Panu Bogu. Jakim to jest szczęściem tak bardzo kochać Pana Boga i Matkę Przenajświętszą. Żadne bogactwo, kariera, popularność nie da Ci szczęścia wiecznego. To wszystko jest bez wartości, gdy jesteś nieszczęśliwy. Szczęście prawdziwe jest tylko w Panu Bogu. Bardzo kiedyś się myliłem, kiedy byłem daleko od Pana Boga, myślałem wtedy, że nie mam szczęścia w miłości. Mam wielkie szczęście w miłości prawdziwej. Zgadnijcie kto jest moją miłością. Dowiecie się już w kwietniu 2017r.!!!
Każdy człowiek powinien głęboko wierzyć, nie mieć żadnych zwątpień odnośnie istnienia Pana Boga i jaką drogą codziennie powinien podążać. Powinien kontrolować się i też konsultować ze swoim spowiednikiem jak osiągnąć zbawienie wieczne. Każdy nowy dzień winien być dla takiego człowieka wyzwaniem podjęcia walki o swoje zbawienie.
Pan Bóg Jezus Chrystus jest naszą drogą zbawienia, drogą do Boga Ojca w raju. Nie ma innej drogi !!!
Pan Bóg chce szczęścia każdego człowieka, bo tak bardzo nas kocha. Ale On jest niekochany !!!

Chciałbym tak kochać Pana Boga jak teraz i jeszcze bardziej i nie mieć żadnych znaków, wizji. Wyczuwam, że Panu Bogu bardziej się to podoba. Błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli. Miłość pochodząca od Pana Boga to miłość duchowa, która może przetrwać wieki, wieczność.
Miłość cielesna, seks, pochodzi od Lucyfera. W Polsce Chrystusowej nie będzie już takiej miłości jaką Wam przedstawił Szatan. Polska będzie jednym zakonem. Waszym wzorem do naśladowania będzie Matka Boża Przenajświętsza. Abym miał doprowadzić garstkę ludzi do Pana Boga- doprowadzę. Czuję, że będziecie się temu sprzeciwiali.

Żadnego seksu już nie będzie !!!

Śmierdzące genitalia służą do innych celów, a to winno być do jednego aktu, aby kobieta zaszła w ciąże i koniec. Popęd pochodzi od Szatana. Człowiek, który żyje w harmonii Panem Bogiem w łasce uświęcającej nie ma popędu. Jeżeli myślisz o tym seksie Szatan wtedy robi swoje.
Ile dzieci zostało zamordowanych przez tą miłość, którą nazywacie seksem. Przez tą chwilę grzechu miliardy ludzi potępiło się cierpiąc teraz w strasznym ogniu i magmie wulkanicznej – temperaturze przekraczającej 1200st.C. Tam nie można umrzeć, odczucia psychiczne i fizyczne mają ludzie tak jak tu na ziemi. Czy to się opłaca ?
To są ostatnie lata przed Ponownym Przyjściem Pana Boga Jezusa Chrystusa. Gdy przyjdzie Pan Jezus osądzić świat, będzie tylko niebo i piekło, czyśćca już nie będzie. Ludzie staną koło owiec lub kozłów. Z grzechem nieczystości nawet po ślubie kościelnym małżonkowie staną koło kozłów.

Uświadamiam Was i przestrzegam przed tym !!!

Gdy złożycie śluby czystości w zakonie lub wojsku, grzech nieczystości będzie grzechem śmiertelnym. Będzie to grzech przeciwko Duchowi Świętemu, a taki grzech nikomu nie będzie odpuszczony. Przestrzegam Was przede wszystkim przed tym grzechem, bo to jest plaga, trąd ludzkości.
Nie zdajecie sobie sprawy kim naprawdę jest Pan Bóg, jakim wielkim Bóstwem.

Nigdy tak naprawdę nie poznacie, nawet żebyście się najgłębiej zagłębiali jakim Wielkim Bóstwem jest Pan Bóg.

„Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył; Stworzył mężczyznę i niewiastę. Po czym Bóg im błogosławił mówiąc do nich bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię, uczynili ją sobie poddaną.”

„Rozmnażajcie się” - nie tyczy robienia sobie z łoża małżeńskiego domu publicznego.
Miłość – to miłość Boża duchowa, która może przetrwać wieczność.

Z Panem Bogiem.