15.02.2017 Nikt nie może kłaść rąk w tych apokaliptycznych czasach na człowieka. Antychryst i jego uczniowie.

Pan Bóg Jezus Chrystus po Wniebowstąpieniu zesłał na apostołów Pana Boga Ducha Świętego, apostołowie dostali moc uzdrawiania. Żadne człowiek w tych czasach nie dostanie daru mocy uzdrawiania od Pana Boga. Żaden człowiek nie może położyć rąk na drugiego człowieka. Kto na ciebie położy ręce i cię uzdrowi ten człowiek pochodzi od lucyfera. Będzie tak czynił antychryst i jego uczniowie. Zło kładąc ręce ma nawet moc uzdrawiania, przestrzegam aby was nie pociągnęło tym do otchłani piekielnej. A jak w tych czasach będą ludzie uzdrawiani? Papież, ksiądz czy ja będziemy szli z Najświętszym Sakramentem z Panem Jezusem, będą się działy wielkie cuda. Uzdrowienia duszy i ciała. Wszystkie te cuda będzie czynił Pan Jezus. Uzdrawiać jeszcze będzie krew Pana Jezusa. To wam zostanie wyjaśnione później.  Wcześniej w jednym z artykułów opisałem taką grupę która się zwie apostołami ostatnich czasów. Chcę do tego tematu wrócić. To przez takie grupy sekty może szatan nieść wieczną zagładę ludziom. Ci ludzie uważają sięga proroków, stygmatyków. Werbują namawiają biednych ludzi i otumaniają. Każdą grupę powinien prowadzi ksiądz lub zakonnik i to w salach przy kościele a nie po domach. Byłem tam w tej grupie zaledwie kilka godzin bo zaprosił mnie jeden człowiek który podszedł do mnie w kościele. Tłumaczyłem temu człowiekowi aby odszedł od tej grupy i mówię to innym uczestnikom takich sekt. Jest bardzo wiele takich grup, ludzie w tych grupach są nieświadomi że są kierowani przez demona.

Pan Bóg wybiera ludzi, swoje narzędzia. Nie można chcieć od Pana Boga czegoś niemożliwego np. że chcę być stygmatyczką. Wystawiacie Pana Boga na próbę to jest grzech bardzo ciężki który tak bardzo rani Stwórcę.

Są to tygodnie kiedy islamiści dowiedzą się o swoim mesjaszu antychryście.

Dowiedzą się wtedy gdy na świecie zrobi się wielki chaos (wojna). Syn zła antychryst może mieć teraz ok. 10 lat, nie dostaję potwierdzeń ale mam takie natchnienia. Tak jak wam pisałem 2-3 lata wcześniej, dziecko niewinne tak mądre, kto powie że to demon? Antychryst będzie otumaniał bardzo dużo ludzi. Przestrzegam przed tym złem cały świat. To kreatura która w tak podstępny sposób chce was zwieść do ognia piekielnego. Będzie na was tak to zło oddziaływało jak młoda piękna kobieta na starszego mężczyznę. Nie będziecie mogli się oprzeć temu, bo to dziecko będzie wam pokazywało różne sztuczki i mówić będzie że nastaną dobre czasy. To będzie strasznie niebezpieczne, nie dajcie się zwieść temu antychrystowi. To będzie wasza decyzja na całe życie wieczne. Być w raju przy Panu Bogu albo dać się zwieść temu dziecku gdzie w środku jest demon i męczyć się w ogniu całą wieczność. Przypominam wam po raz kolejny o chipie który jest nazwany znamię bestii. Kto przyjmie ten chip, który będzie upoważniał do małych zakupów w sklepie ten odda dobrowolnie swoją duszę szatanowi przyjmując jego znamię.

Lepiej z głodu umrzeć a niżeli trafić do miejsca wiecznej przerażającej zagłady w ogniu i magmie wulkanicznej.

To dziecko demon antychryst podrzucony zostanie przez lucyfera do samego Watykanu. Zaopiekują się tym dzieckiem kardynałowie i biskupi którzy są masonami. Gdy islamiści zdobędą Watykan, ukazane zostanie im to dziecko.

Z Panem Bogiem.