15.01.2015 To co ze mn± robicie, czy to ma tak być?

Piszę w imieniu Mojego Pana Jezusa Chrystusa i Ducha ¦więtego.

 

Nie powinienem się skarżyć wam co mnie spotyka codziennie, na ulicy, w ko¶ciele jak mnie dosłownie obrzucacie. Czy macie tak robić? Tak, macie powtarzam im bardziej ze mnie zakpicie itp.. tym większe będzie wasze nawrócenie. Modliłem się do Pana Boga, Ducha ¦więtego o ¶wiatło w tej sprawie, dlaczego tak jest, dlaczego tak ze mn± postępujecie? Czy za mało im Panie Boże dałe¶ przeze mnie znaków, jakich jeszcze chc±? Czy nieliczni zrozumiej± jak za czasów Noego tylko tamci liczni nie mięli czasu do nawrócenia. Dlaczego nie rozumiecie tego wszystkiego? Tak ma być. Co poczniecie jak za chwile to się zacznie, a wy będziecie nieprzygotowani? Pan Jezus was napomina ostrzega, Matka Boże płacze.

Czuję co¶ strasznego co nadchodzi a wy zachowujecie się lekceważ±c to wszystko, nie przygotowuj±c się na te wydarzenia będziecie zdani tylko na siebie i zdolni do wszystkiego, teraz kpicie itp. a póĽniej wyjdziecie na ulicę i będziecie się domagać, czego? Nikt nie będzie miał, a co będ± mieli mog± wam nie dać. Pieni±dz będzie miał warto¶ć ? 0.

Państwa będ± w takim chaosie, że będ± istnieć tylko na mapie a zwłaszcza gdy papież ogłosi w 2016 roku ażeby ludzko¶ć Przygotowała się do Ponownego Przyj¶cia Jezusa Chrystusa.

Ludzie a przede wszystkim rolnicy maj± dzielić się żywno¶ci± w te najgorsze czasy , rolnicy maj± tylko dawać do klasztorów gdy nastanie naprawdę głód. Z tych klasztorów wydawane będ± posiłki cał± dobę, będzie taki głód że ludzie, ludzi będ± zjadać z głodu. Ażeby nie przeje¶ć tej żywno¶ci rolnik musi mieć ziarno na produkcję aby nie dopu¶cić do tego głodu.

Napisałem wam wcze¶niej aby przygotowywać się na te trudne czasy, że rolnik ma być chroniony przez policje i wojska i tam też ma dostarczać żywno¶ć.

Rolnik, który nie będzie pomagał nie będzie chroniony. Wojskowy lub policjant który będzie wymuszał cokolwiek od rolnika straci stanowisko i będzie wtedy głodował ze swoja rodzin±.

Gromadz±c żywno¶ć dajecie czas rolnikowi do produkcji żywno¶ci, nie domagaj±c się jej od niego.

Gdy papież ogłosi orędzie w Krakowie w 2016 roku zamkn±ć granice Polski aby nie wywożono żywno¶ci wprowadz± wtedy chipy które upoważniać będ± do kromki chleba. Powtarzam wszczepienie tego chip?a to dobrowolne oddanie duszy złemu a ci, którzy wprowadz± ten chip będ± namawiać do tego, będ± kierowani przez zło trzeba ich wydalać z poszczególnych krajów i zabronić komukolwiek na ¶wiecie wczepianie tego chipu i wcze¶niej przestrzeganie przed nim wszystkich ludzi.

Jeżeli będziesz głodny, można się żywic niektórymi korzonkami ro¶lin!

 

Z Panem Bogiem

 

 

Przebywaj±cy islami¶ci w waszych krajach to tykaj±ca już bomba.

Jak będę poszukiwany, będzie to dla was ostatnia chwila aby tanio zrobić bardzo duże zakupy: zboże, żywno¶ć, nasiona warzyw, ¶piwory, styropian, lampy naftowe, ¶wiece, jak wcze¶niej opisałem.

Wiarę, któr± wymy¶lił Mahomet przy namowie lucyfera jest rygorystyczna, karaj± ludzi ¶mierci± za odej¶cie od tej wiary i tak zdobywali innych, których sił± i reżimem nawracali wpajaj±c narodom fałszyw± wiarę.

 

Wyznanie islamu ? wierzycie w Allaha ale kogo się słuchacie?

Czy to jest ¶wiadome czy nie ¶wiadome? Pan Jezus was os±dzi na S±dzie Bożym.

Drżyjcie, Pan nasz Jezus Chrystus nadchodzi!!!