10.07.2023 Wrocław - ROSJA  BIAŁORUŚ PRZYGOTOWUJE SIĘ DO UDERZENIA JĄDROWEGO NA POLSKĘ!!!

Naród Polski w większości odrzucił, zlekceważą napomnienie Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego i Matki Bożej jakie dostawał przez długie lata.
 
W ostatnich kilku moich  artykułach mocniej napominałem   z polecenia Bożego, przestrzegałem  naród polski o grożącym niebezpieczeństwie, jeżeli będą podchodzić lekceważąco do tego co Pan Bóg i Matka Boża przekazuje poprzez swoje sługi.  Po tych ostrzeżeniach  co pisałem kilka lat, a przede wszystkim w tych ostatnich artykułach opisuję teraz co następuje.
 
 
W Polsce do żadnej wojny by nie doszło a żeby posłuchało się Pana Boga i Matki Bożej pisałem o wojnie domowej w Polsce i o Chinach że zaatakują Rosję a gdy pójdą dalej na Europę  Polska będzie zagrożona.
 
Pan Bóg i Matka Boża poprzez proroka Żywy Płomień mówiła też o  niebezpieczeństwie ze strony Ukraińców i muzułmanów, też nas Pan Bóg przestrzegł  że Niemcy z Francja uderzą w Polskę. Pomyślałem  wtedy gdy te słowa czytałem że powtórzy to co się stało 1939 roku .
Pan Bóg Jezus Chrystus ostrzegał Polskę też  przed II wojną światową poprzez  Rozalię Celakównę,  kardynał Hlond zrobił z Rozalii to co robi teraz duchowieństwo z  ludźmi Boga , jaką mieliśmy wojnę przez to, jak wyglądała Warszawa w 1945 roku.  Mówią że teraz nie będzie się już Warszawy odbudowywać .
"OSTRZEGAM PRZEZ MOJEGO PANA BOGA JEZUSA  CHRYSTUSA - NA BIAŁORUSI TWORZONA JEST ARMIA UDERZENIOWA NA POLSKE" 
 
Niech nikt się nie łudzi że NATO nam  pomoże, dlaczego? 
Najwyżej postawiona śmietanka polityków na świecie należy do stowarzyszeń masońskich i tym wydali  już dawno  temu wydany wyrok na ludzkość,  kieruje nimi zło a przez antychrysta to zło  wydaje tym politykom polecenia  i instrukcje, chcą najzupełniej ogłupić ludzi wciskając im swoją propagandę a to tyczy się przede wszystkim do sił zbrojnych Polski. A zatem toczy się wojna psychologiczna.
Putin, Łukaszenko wygłosi orędzie zastraszające świat a żeby nikt nie mieszał się w ich interesy podają na przykładzie Polskę która pomaga Ukrainie.
Nawet kraje sąsiednie z obawy na swoje bezpieczeństwo nie pomogą militarnie Polsce. 23 czerwca 2023 roku w dzień ojca dostałem bardzo mocne natchnienie które do tej pory odczuwam i poprzez znaki Pan Bóg mnie utwierdza, to co do was piszę.
23 czerwca tego dnia zabrana została Polsce ochrona Matki Bożej tylko mała część Polski będzie chroniona przez Przenajświętszą, w tym miejscu chronionym tylko będzie bezpiecznie w Polsce i też w miejscach  schronienia ,domy modlitwy .
Wzywam po raz kolejny Polaków błagajcie pana Boga w Trójcy Świętej o litość i Matkę Bożą, proszę modlić się przed Najświętszym Sakramentem o uśnierzenie tego co nadchodzi na Polskę , na Warszawę a przede wszystkim za duchowieństwo które głównie przyczyniło się do tej wojny która za chwilę  u nas będzie. 
Proszę nie wyrzucać butelek plastikowych napełniać wodą i żywnością a żeby w stosownej chwili schować,  nawet zakopać- będą rabować. 
Zaopatrzyć się w jod dostępny teraz w aptekach, leczcie się ziołami . Proszę się dzielić żywnością i wodą z sąsiadami i też z ludźmi bezdomnymi. Matka Boża powiedziała do nas 3 Maja 2023 roku przez proroka Żywego Płomień że to wszystko zacznie się po 15 sierpnia 2023 roku ,7 na 9 lipca  byłem na Jasnej Górze u naszej Matki Bożej w 32. rocznicę rocznicę Radia Maryja wielkie ewangelizacyjne dzieło Boże. 
Matka Boża powiedziała w jednym z orędzi Żywy Płomień że: "Pięknie prosicie mówicie lecz nie wypełniacie to o co was prosi Pan Bóg. " 
Z Eucharystii nie można robić dyskoteki klaskać tańczyć wygłaszać jakiś przedmowy czy nawet podawać ogłoszenia to wszystko trzeba robić po lub przed Eucharystią uczy. Uczestniczymy w bezkrwawej ofierze Pana Boga. Panu Bogu trzeba się podobać a nie ludziom.
 
Na czuwaniu nocnym z soboty na niedzielę 8 na 9 lipca w  Sanktuarium Maryjnym na Jasnej Górze dostawałem eksplozję łask od Pana Boga poprzez Przenajświętszą Niepokalaną Maryję, te wielkie łaski odczuwałem przede wszystkim przy pieśniach religijnych . Gdy po chwili upadłem w otrzymanych Łask ludzie którzy byli koło mnie zaczęli źle się zachowywać w stosunku do mnie pokazywałem ludziom półprzytomny wstając że nie chcę się kłaść że chce siedzieć prosiłem półprzytomny a żeby nie wzywali karetki a żeby mnie zostawili byli strasznie natrętni dopiero taki pan stanął mi w obronie i powiedział zostawcie tego człowieka usiadłem na posadzce i dziękowałem panu Bogu i też temu panu że mogę tutaj zostać. Pewna osoba powiedziała coś co  nie pamiętam dokładnie a to godziło w moją osobę po chwili wstałem i uklęknąłem i Pan Bóg pokazał ludziom ażeby to zaobserwowali po chwili gdy ksiądz zaczął iść z Najświętszym Sakramentem i był tuż koło mnie moje ciało zaczęło drżeć a gdy ksiądz przeszedł przestało moje ciało drzeć klęczałem i mijały minuty i nagle się odwróciłem tak jak ludzie klęczeli tak jak ludzie przyjmują pana Boga w sanktuarium Maryjnym na Jasnej Górze i tu może dwa metry odwracam się i ksiądz stoi przyjmie z Najświętszym Sakramentem ludzie to widzieli znów eksplozja Łask dostaje po chwili  przy pieśniach Maryjnych ludzie widzą obserwują to co się ze mną dzieje poddałem się tym łaską po dłuższej chwili znów upadam  są przy mnie ludzie wśród gwaru ludzi pewna osoba zaczęła krzyczeć zostawcie go to jest spoczynek w Duchu Świętym ta osoba która mi powiedziała coś upokarzającego gdy pierwszy raz upadłem przepraszała mnie gdy już lepiej się poczułem i do siebie doszedłem, wytłumaczyłem ludziom w koło wszystko dlaczego to się ze mną dzieje od lat.  
Ludzie zadawali mi pytania. 
 
Z Panem Bogiem