03.02.2017r. PLANETA NIBIRU UDERZY W ZIEMIĘ

Gdy usłyszycie 14 lipca 2017r., kiedy na portalach internetowych pojawi się ostrzeżenie Matki Bożej o nadchodzącym początku Końca Świata, zrozumiecie i będziecie pewni, że w 2027 uderzy w Ziemię potężna planeta, której nazwa brzmi Nibiru.

Dostałem bardzo duże natchnienia od Pana Boga na wszystko a przede wszystkim dotyczące tej planety. Te natchnienia zostały mi potwierdzone.
Zostałem bardzo mocno uświadomiony i utwierdzony w tym co się niebawem wydarzy i za 10 lat.

Piszę Wam to wszystko z natchnienia Pana Boga Ducha Świętego. Opiszę Wam teraz znaki jakie dostałem wcześniej a dotyczą nadchodzących tygodni, lat.
Pierwszy znak, który jeszcze raz opiszę dostałem 13 sierpnia 2012r., było to trzecie zemdlenie pa raz kolejny na uroczystości Matki Bożej Fatimskiej. Opisywałem te zemdlenia we wcześniejszym artykule.

Było to zemdlenie bardzo nieprzyjemne, odczuwałem wtedy wielki ból, myślałem, że mnie porozrywa. Dostałem wtedy już na to zemdlenie światło i zrozumiałem, że w sierpniu 2017r., wybuchnie III wojna światowa. Nie opisywałem Wam wtedy tego, bo było zbyt wcześnie.

Następne znaki.
Mój starszy syn urodził się 06.08.1985r.
Mój młodszy syn urodził się 06.07.1992r.

Liczba 6 to zło. Kojarzy mi się ze złem. Wyjaśniam to: w lipcu 2017r., Matka Boża Przenajświętsza ostrzeże wizjonerów z Medjugorie o czymś złym.
W sierpniu wybuchnie III wojna światowa- samo zło. Mój syn urodził się 1992r, ja urodziłem się 1962r. 30 lat różnicy. Od 1997 do 2027r. jest 30 lat.
Co oznacza rok 1997 ? Wielką powódź 100-lecia. Wielka woda była we Wrocławiu w lipcu. W czerwcu 1997r., był we Wrocławiu Papież Jan Paweł II i odbywał się w tym mieście Kongres Eucharystyczny.

W 2007r., przeżyłem straszną tragedię. W połowie sierpnia likwidowałem swoją firmę i znów lipiec i sierpień.

14 lipca 2016r., w więzieniu w Syrii dostałem natchnienie i potwierdzenie od Pana Boga Ducha Świętego dotyczące mojego kolegi, który przed dwoma laty podszedł do mojego samochodu i zaczęliśmy rozmawiać i zaprzyjaźniliśmy się. Zaczął przy mnie dostawać znaki od Pana Boga Ducha Świętego, aby go upewnić co do mojej osoby.

Nawet w jednym małym Kościółku we Wrocławiu otrzymaliśmy sakramenty Święte. On tam przyjął I Komunię Świętą, ja byłem ochrzczony. On ma na imię Elizeusz, to imię z przeszłości – mój uczeń. Gdy myślałem o tym moim koledze 14 lipca 2016r,. w celi , to od razu przyszła mi taka myśl, przecież to jest lipiec i to dzień po 13 lipca, kiedy to prawie we wszystkich Kościołach odbywają się uroczystości Matki Bożej Fatimskiej. Przeszły mnie wtedy mocne ciarki. Dostaję natchnienie o tym, że Matka Boża 13.07.2017r., ostrzeże świat przez wizjonerów z Medjugorie o nadchodzącej III wojnie światowej- apokalipsie.

Gdy przyjechałem do Polski, dostaję bardzo mocne znaki. Są mocniejsze niż kiedykolwiek, oznaczające potwierdzającą zbliżającą się apokalipsę. Nie lekceważcie znaków, czy nie słyszycie trąb apokaliptycznych, odzywających się na całym świecie, nie widzicie co się ze mną dzieje?

Napiszę w skrócie jak się zabezpieczyć aby przeżyć uderzenie planety Nibiru w Ziemię. Państwo, które nie przeprowadzi Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla swojego kraju, nie wprowadzi prawa Bożego naśladując Polski, nawet gdyby się zabezpieczyła podobnie jak Polska, ludzie w tym kraju nie przeżyją katastrofy. Będę przemieszczał się po świecie z moim bratem Henochem i Wam doradzał co macie zrobić aby uniknąć zagłady. W szczegółach się dowiecie jak się zabezpieczyć przed zagładą.

Gdy planeta Nibiru uderzy będą trzy żywioły: powietrze, woda, ogień. Planeta Ziemia odbije się od tej wielkiej planety zmieniając swoje położenie. Będzie przebiegunowanie Ziemi. Od uderzenia powstaną wielkie szczeliny, z których wypływała będzie wielka lawa. Pootwierają się prawie wszystkie wulkany, nawet te które miliony lat były uspane. Powietrze będzie skażone, na Ziemię będzie opadać pył wulkaniczny, który trzeba wywozić bo Was zasypie. To trzeba robić w maskach tlenowych i odpowiednim sprzętem. Powietrze będzie skażone minimum 3 lata. Odłamki gorącej lawy będą leciały na setki kilometrów, niszcząc wszystko na swojej drodze.

Bez nagromadzenia powietrza, wody, żywności, człowiek nie przeżyje. Powietrze musicie nagromadzić na min trzy lata, wody na 5 lat, żywności na 6 lat.
Musicie budować odpowiednio wzmocnione budynki, nazywam je schronami. Inne budynki przeznaczone na schrony muszą być wzmocnione obejmami ze stali i drewna, aby w czasie uderzenia tej planety nie zawaliły się. Budynki w miastach muszą być połączone dołem i górę w razie jakiegoś niebezpieczeństwa lub awarii. Musicie sobie w tych najgorszych czasach pomagać i przygotowywać się do budowy zbiorników ze stali na wodę, powietrze i zboże. Zbiorniki bardzo duże, murowane zamknięte na wodę aby nie uległy skażeniu. Wiem jak gromadzić, co sadzić, jak się przygotować. Podzielę się z Wami wszystkimi, wysłucham Was bo jesteście lepszymi fachowcami ode mnie, jak można przeżyć te najgorsze 3 lata, kiedy uderzy planeta. Pisałem Wam wcześniej, że w miastach będzie zrywana kostka brukowa aby każdy metr Polski był wykorzystany na produkcję żywności. Nawet płaskie dachy będą wykorzystane aby produkować żywność. Polska będzie olbrzymim spichlerzem i budową. Polska będzie mocarstwem świata. Będziemy się wymieniać towarowo z całym światem tak jak było kiedyś w mojej firmie, gdy się wymieniałem towarowo. Słońce, które nam świeci, deszcz który pada są potrzebne do wegetacji roślinom. Pan Bóg tym daje nam jeść a jeżeli to zatrzyma – poumieramy z głodu. Wyczuwam, że ziemniaki mogą być wielkości kasztanów, zboże nie dojrzeje z powodu smogu wulkanicznego i kwaśnych deszczy spowodowanych wybuchem wulkanów przez naruszenie skorupy ziemskiej przez pociski nuklearne.

Będzie żywioł woda!

Po uderzeniu tej planety, nasza zachowa się jak miednica z wodą. Co stanie się gdy nadepniemy na miednicę z wodą? Wyleje się. I tak samo stanie się z naszą planeta. Olbrzymi strumień wody uderzy z wielką siłą w ląd, wszystko niszcząc. Najwyższe wieżowce świata znajdą się pod wodą.

Chcę Was ostrzec, to nie będzie fala tsunami, to będzie coś w wiele większego zatapiając całe kontynenty odkrywając nowe lądy nie zamieszkane przez ludzi.

Co się stanie gdy wybuchnie III wojna światowa. Cała Rosja będzie napromieniowana. Ludzie będą uciekać do Kalingradu, bliżej Polski oraz sąsiednich krajów. Wyczuwam w Kalingradzie straszny głód, tym ludziom trzeba pomóc, też Europie a zwłaszcza tam gdzie będzie przechodzić front.
Na koniec Wam napiszę;

Jeżeli świat się nie nawróci po tych znakach, które Wam opisałem będzie ulegała zagładzie. Wyczuwam straszny głód!!! Gdy ta planeta Nibiru zbliży się do Ziemi wytworzy się wielkie ciśnienie. Zalecam abyście mieli przygotowane tabletki a nawet zastrzyki obniżające ciśnienie na każdą osobą.

Z Panem Bogiem.