01.02.2017 Dlaczego uniknąłem śmierci w Syrii, jaki był powód mojego wyjazdu do tego kraju. Proroctwa.

Szedłem do Państwa Islamskiego z radością. Moja misja miała się zakończyć w tym państwie. Spotkaniem z dżihadystami, przekazując im dane mojej strony internetowej w języku angielskim i starać się im wytłumaczyć, dlaczego przyszedłem z tak daleka. Mieli się dowiedzieć z mojej strony internetowej, że Mohamed był prowadzony przez lucyfera, że w tym czasach islamiści wykreują przez lucyfera swojego mesjasza. Tym mesjaszem będzie antychryst, syn zła, który będzie otumaniał ludzi, że jest prawdziwym mesjaszem. Zabijając mnie cały świat dowiedziałby się z mojej strony internetowej, jakie zło drzemie w Państwie Islamskim. Dlaczego moja misja się nie powiodła? Przecież mieliście po mojej śmierci dostać znak od Pana Boga. Dlaczego nie sprawdziły się moje przepowiednie na rok 2016? Czy za szybko zło nie mogło się dowiedzieć o tym wszystkim, o planach, które Pan Bóg mi przekazuje, aby nie przygotować czegoś, co by mi zaszkodziło. Dlaczego na początku 2015 roku nie mieszkałem w moim mieszkaniu? Wyprowadziłem się. Bałem się mieszkać w tym mieszkaniu bo czułem, że grozi mi jakieś niebezpieczeństwo. A dlaczego z radością szedłem na mękę i śmierć do Państwa Islamskiego? Bo to był mój cel, wypełnienie mojej misji. Robiłem tak naprawdę to dla was, abyście dostali znak od Pana Boga, abyście już przygotowywali się do Powtórnego Przyjścia Jezusa Chrystusa. Do nadchodzącej apokalipsy i gromadzić żywność. Dlaczego mój ksiądz spowiednik po półtora roku spowiadając mnie wynajduje u mnie chorobę? Czy te półtora roku nie był czas wam dany od Pana Boga, aby mnie rozpoznać? Księża wysłali mnie do egzorcysty, wyspowiadał mnie ten ksiądz, zaprosił mnie na msze uzdrawiające. I tam dostał ten egzorcysta znaki od Pana Boga, gratulując mi. Dlaczego nie wysłał mnie dalej do innych egzorcystów? Przecież upadałem na mszach świętych, drogach krzyżowych, na uroczystościach Matki Bożej Fatimskiej. Mdlałem przeżywając ekstazy, modląc się przed krzyżem i obrazami świętymi byłem zapłakany, z nosa leciała mi woda od osłabnięcia. Dlaczego ludzie w kościołach nie zareagowali? Lekceważyli te znaki? Mieliście mnie rozpoznać oraz zaakceptować. Dostaliście właśnie ten czas, kiedy mój spowiednik mi wszystko przez półtora roku tłumaczył. Coś was powstrzymywało, aby do mnie dojść, porozmawiać. Nie przygotujecie się, nie nagromadzicie żywności! Będzie straszny głód!!!

W proroctwach mówią, że w czasach apokaliptycznych przestaną się dzieci rodzić. Dlaczego? Polska się podzieli. Dlaczego? Aby oddzielić ludzi dobrych od złych (rośliny od chwastów). Gdy wybuchnie wojna w sierpniu 2017 roku, zrobi się wielki chaos na świecie, pieniądze stracą całkowicie na wartości. Potworzą się gangi, grupy przestępcze. Policja i wojsko nie da sobie rady z głodnymi kibicami. Polska, dlatego ulegnie podziałowi, aby utworzyć państwo Chrystusowe, które będzie wielkim zakonem dając przykład całemu światu. I dlatego przestaną się dzieci rodzić, tak jak przepowiadano. Piszę to teraz do biskupów i kardynałów. Dlaczego pełnicie jeszcze swoje funkcje? Dlaczego nie zrozumieliście mnie, przecież was napisałem w poprzednich artykułach, że Pan Bóg, Jezus Chrystus pozbawia was władzy? Nie pełnicie już żadnej funkcji w Kościele Rzymskokatolickim.

13 lipca 2017 roku Matka Boża Przenajświętsza ostrzeże przez wizjonerów Medjugorie cały świat o tym, że 14 sierpnia 2017 roku wybuchnie III Wojna Światowa, początek apokalipsy. 14 lipca 2017 na portalach internetowych ukaże się ostrzeżenie Matki Pana Boga przez wizjonerkę z Medjugorie. Czy zabiją wtedy dzwony w kościołach i przyznanie się do popełnionego błędu? Tym błędem jest to, że traktowaliście mnie różnie. Czy będziecie czekali na wydarzenia jak uczeni w Pismie Świętym po zamordowaniu naszego Zbawiciela? Jeżeli mnie zaakceptujecie. Będziecie się przygotowaywać i pójdziecie do powstałej Polski Chrystusowej. Jeżeli nie, czekajcie na wydarzenia. Przestrzegam, będzie wielkie prześladowanie kościoła! Z 13 na 14 sierpnia 2017 roku od godziny 21 do 7 będziemy się modlić w kościołach w całej Polsce do Pana Boga Ojca o litość i miłosierdzie dla Polski i świata. Tuż przed 5 rano 14 sierpnia 2017 całą Polska będzie odmawiać koronkę do miłosierdzia Bożego. Usłyszycie wycie syren, głośne wołania – Wojna! Wojna! Wojna! Zaczną bić dzwony w kościołach. O godzinie 5:45 w całej Polsce odbęda się msze święte.
W lutym 2016 roku zostałem ciężko ranny w Syrii w nogę przez przeciwników Państwa Islamskiego. Moja wygojona rana przedstawia Pana Jezusa Ukrzyżowanego. Jest to drugi znak na mojej drugiej nodze. Prowadzi mnie Pan Bóg Jezus Chrystus, kieruje mną Pan Bóg Duch Święty. Gdybym miał dotrzeć do Państwa Islamskiego, dotarłbym. A dlaczego nie dotrałem? Bo tak chcial Pan Bóg, aby dać tym wam znak. Jaki? Człowiek, który dąży do władzy, popularności, kariery nie idzie po śmierć. Dlaczego dostaliśćie taki znak? Aby nie było wątpliwości co do mojej osoby. Przestrzegam was. Jeśli dalej będziecie walczyć ze mną, będziecie grzeszyć przeciwko Panu Bogu, Duchowi Świętemu, który mną kieruje. Pan Jezus powiedział: „Kto obraził Mojego Ojca, grzech mu będzie odpuszczony. Kto Obrazi Mnie, grzech mu będzie odpuszczony. Ale kto obrazi Pana Boga, Ducha Świętego, grzech będzie nie odpuszczony”. To się tyczy ludzi, którzy będą mi utrudniać przyszłej mojej i naszej misji. Pisałem wam w poprzednich artykułach, że moja misja zacznie się po mojej śmierci. Trzy lata wcześniej wiedziałem, że mnie zabiją. Pisałem wam też w artykule, że zobaczycie mnie po mojej śmierci na filmie z Piotrem Rzymianinem i że jego macie się słuchać. Papieża Franciszka zabiją dżihadyści w Watykanie, a po jego, śmierci Piotr zostanie wybrany na papieżą przez patriarchów prawosławnych. Patriarchowie zastąpią biskupów i kardynałów, Kościół Prawosławny z Kościołem Rzymskokatolickim oraz inni Chrześcijanie połącza się. Patrirchowie prawosławni będą poświęcać ziemię przez Powtórnym Przyjściem Pana Boga Jezusa Chrystusa.

Ja do żdnej władzy nie dążyłęm. I nie chciałem, nawet nie myślałem o czymś takim. Pan Jezus tak zadecydował i mi ją dał. Wyczytałem kilknaście miesięcy temu na internecie taki cytat „ Ryba ustąpi miejsca Wodnikowi i nastanie era Wodnika. Na te słowa dostawałem ciągle znaki od Ducha Świętego. Wytłuamczę wam ten cytat. Ryba to znak Chrześcijaństwa, w którym włądzę mają biskupi, kardynałowie, papież. Era Wodnika to Prawo Boże. Ja jestem z pod znaku Wodnika. Urodziłem się 25 stycznia, w dniu naszego Pana Jezusa Chrystusa.

W przepowidniach, proroctwach jest, że w czasach apokaliptycznych zejdzie na ziemie całe niebo. Jest nas dopiero ośmioro, którzy żyli w przesłości. Byliśmi i jeszcze raz jesteśmy. Pan Bóg posłał nas na ziemię jeszcze raz. Są dwie święte, które poznacie za kilka lat po stygmatach, które dostaną od Pana Boga Jezusa Chrystusa. Jest Święty Piotr, którego Pan Jezus pytał trzykrotnie: „Szymonie, czy mnie kochasz?”. Jest prorok Henoch, prorok Daniel, jest jeden z apostołów, jest mój uczeń Elizeusz i jestem ja. Jesteśmy podobni i tacy podobni do tych z przeszłości. Henocha i mnie będziecie poznawać po białym habicie. I będziemy nosić płąszcze utakne w przędzy wora (wory pokutne). Poznacie nas po srebrnych krzyżach na piersi oraz po mieczach, które będziemy nosić w ręku. Papież będzie rządził Kościołem, prezydent Polską, ja z Henochem będziemy ich doradcami. My będziemy prowadzeni bardzo mocno przez Pana Boga, będziemy strażnikami i świadkami wiary w Pana Boga. Gdy brat Henoch ze mną odejdzie do Boga Ojca, po nas obejmie włądzę mój uczeń Elizeusz, do niego będzie należało ostatnie słowo w sprawie Polski i Kościoła. Nikt bez jego wiedzy nie może cokolwiek zmienić w Prawie Bożym w Poslce i na świecie. Jego namaszczę jak przed tysiącami lat. Jego Pan Bóg będzie prowadził i przed nim będzie szedł Jezus Chrystus. „Gdzie Pan tam jego sługa”. Pan Jezus Chrystus powiedział: „Kto nie uważa mojego proroka, ten Mnie nie uważa.”

W proroctwach jest, że ludzie będą umierali ze strachu i będą zazdrościć umarłym. Wielka planeta Nibiru podąża w kierunku Ziemi. Za 10 lat ta planeta uderzy w Ziemię. Dlaczego napisałem wam tak dokładnie datę, a nawet godzinę kiedy wubuchnie III Wojna Światowa. Aby żaden człowiek na świecie nie myślał i nie mówił, że Pana Boga nie ma i zła (szatana), to dostało Królestwo tu na Ziemi na głębokośći 20 tysięcy metrów, blisko jądra Ziemi. Tam znajduje się piekło, tam ludzie żyją. Tam jest przerażająca temperatura zaczynają się od 1200 stopni. Są tam stopnie, tam jest wieczność. Odczucia psychiczne i fizyczne są takie same ja tu na Ziemi. Tylko tam nie można umrzeć.

Dziękuję państwu Polskiemu i moim rodakom oraz „BOR” w kosulacie w Bejrucie za ochronę.

23 stycznia 2017 roku ambasardorka Czechosłowacji w Syrii przyczyniła się do mojego uwolnienia. Dziękuję, jesteście naszymi braćmi.
Tłumaczę się wam i wam tłumaczę i będę to robił cały czas, dopóki nie zakończy się moja misja.
Z Panem Bogiem.