Wrocław 13 kwiecień 2020 Upływający ten czas coraz bardziej przybliża nas do Powtórnego Przyjścia Boga Jezusa Chrystusa

Księga Izajasza 58.1 „Krzycz na całe gardło, nie przestawaj! Podnoś głos twój jak trąba! Wytknij mojemu ludowi jego przestępstwa i domowi Jakuba jego grzechy!”

Kilka lat nawoływałem, ostrzegałem przed tym co już się stało. Przypomnę po raz kolejny od lutego 2013 r. do listopada 2015 jeździłem samochodem po Europie i mówiłem z megafonu, zainstalowanym na nim, o karze jaką Pan Bóg zsyła na grzeszną ludzkość, rozdawałem ulotki po ulicach Europy, wkładałem do skrzynek. Nawracałem w meczetach, szedłem do państwa islamskiego nawracać, a tym dałem świadectwo. To co robiłem, mówiłem, pisałem Pang Bóg w Trójcy Świętej potwierdzał znakami na Eucharystii i uroczystościach Kościelnych. To wszystko w małej części opisałem na mojej stronie internetowej. W styczniu 2017 r wróciłem z Syrii ranny w nogę. Chodząc o kulach z drutami w nodze, podtrzymującymi kość, chodziłem po ulicach, przystankach MPK mówiąc podniesionym głosem „Trzymajcie więcej wody i żywności, nadciąga straszliwa pożoga, wojna, apokalipsa”. Tłumaczyłem w tramwajach, autobusach, ludziom w parkach, na ulicy. W 2018 roku byłem w Częstochowie, Rzeszowie, Przeworsku i Łańcucie, w Ząbkowicach Śląskich, krzycząc tymi słowami, rozdawałem ulotki.

Na początku 2019 roku wyszedłem już z ręcznym megafonem na ulicę, trąbiłem nawet po wrocławskich osiedlach. W czerwcu 2019 roku przerwałem swoją misję. Po półrocznej przerwie, w grudniu 2019 roku dostaję natchnienie od Pana Boga Ducha Świętego, abym wyszedł z megafonem i ostrzegał ludzi. Styczeń, luty do 6 marca 2020 do godziny 11:00 ostrzegałem w tramwajach, autobusach, wypowiadając przeważnie słowa „Trzymajcie więcej wody i żywności dla swojego bezpieczeństwa”. Mieliście ponad 7 lat aby się zainteresować, zapytać mnie, porozmawiać, zaobserwować co się ze mną dzieje na Eucharystiach. Skąd we mnie taka siła. A o tym mieliście powiadomić następnie swoje rodziny i innych przygotowując się do apokalipsy.

Ciężko wam będzie się pogodzić z tym jak świat się będzie zmieniać, nie będziemy dowierzać co się dzieje. Z miesiąca na miesiąc sytuacja w zastraszającym tempie będzie się zmieniała na świecie. Podtrzymywane już jest wszystko sztucznie, ludzie łudzą się i wypatrują… że coś się zmieni na lepsze. Słowa Mateczki Bożej przekazane nam przez wizjonera „Żywy Płomień” z dnia 25.03.2020 „Trójca Święta i Ja mówiliśmy do was przez dość długi czas, lecz kto z was wziął na poważnie Boża i Moją mowę, Boże i Moje wołanie? Ruszyła już machina Bożej sprawiedliwości na całym świecie, a Aniołowie wykonawcy Sprawiedliwego Gniewu Bożego zaczęli już swoje działanie. Milknie prawdziwa Ofiara, zwykły człowiek ma coraz mniej możliwości, aby dobrze uwielbić Boga w Świątyni. Nadchodzi czas, kiedy na świecie zacznie brakować żywności i wody. Niebawem rozpoczną się na całym świecie wielkie konflikty zbrojne.” Zacznijcie polegać tylko na Panu Bogu i Mateczce Bożej, nie na sobie, oddajcie w pełni serce Bogu i zaufajcie Mu. To co następuje to ingerencja samego Boga. Pan Bóg chce obudzić zbuntowaną ludzkość ratując ją od zagłady wiecznej  piekła. Podziękujcie Panu Bogu że mogliście urodzić się w takich czasach, że będzie mogli widzieć wielkie cuda, wielkie znaki i usłyszycie o nich, a to wszystko będzie działaniem Trójcy Świętej, a przede wszystkim Tego, który chodził 2000 lat temu Jezusa Chrystusa, naszego Boga, który posłuży się niektórymi ludźmi, o których wam wcześniej opisałem.

Przygotujcie się duchowo, zróbcie spowiedź z całego życia, a po niej przylgnijcie całym sercem do Pana Boga i Mateczki Bożej. Nagromadźcie sobie min na pół roku żywności i wody. Nalewajcie w puste butelki wodę z kranu, niebawem wam ją wyłączą, a po drugie będzie napromieniowana. Kto nie ma pieniędzy, niech u rolnika zakupi ziarno. A gdy wybuchnie wojna zakopcie tą żywność, popakowane butelki plastikowe i wodę bo wam siłą zabiorą, dopóki wojsko nie opanuje strasznego chaosu i paniki. Państwo Polskie jako instytucja nie będzie istniało, polikwiduje się nawet policja, z braku żywności powypuszczają więźniów. Wojsko skupi się na małym obszarze Polski aby pomału opanowywać sytuację w kraju. Nastanie wielkie bezprawie tam gdzie nie będzie wojska. Będzie walka o przetrwanie. Potworzą się grupy przestępcze, bandy, które siłą odbierały będą żywność i wysyłali ją będą do Kaliningradu. Rosjanie będą płacić złotem, bronią, paliwem. Cała Rosja zjedzie się do Kaliningradu z powodu wysokiego promieniowania będzie tam straszny głód. O tym pisałem kilka lat wcześniej. Wszystko niebawem będą ograniczać. Nie trzymajcie już pieniędzy w bankach. Wszystkie media będą wyłączone gdy wybuchnie wojna. Jeżeli możecie kupcie sobie ciepłe śpiwory, roztwór wodny jodu aby kilka kropel rozcieńczyć z wodą i wypić. Pytajcie się w aptekach lub lekarza jak to rozcieńczyć. Masoneria na dobre zaczęła eksterminację ludzkości, słowa Pana Boga Jezusa Chrystusa przekazane dla nas przez wizjonera „Żywy Płomień” dnia 25.02.2020 „Konsekwencją braku Bożego Błogosławieństwa jest wcielony sztucznie plan depopulacji ludzkości zaplanowany przez masonerię i iluminatów. Teraz wypuszczone są na świat hodowane wirusy (korona wirus i inne) powstałe w odpowiednich laboratoriach na całym świecie”.

Niebawem dojdzie do III zaplanowanej przez masonerię i iluminatów wojny nuklearnej. Zabijając Kin Dzong Una, przywódcę Korei Północnej , popchną zdeterminowane Chiny, które dołączą się do Korei i najadą Rosję aby wydrzeć im zasoby, złoża ropy, gazu a za chwilę ruszą na Europę aby podporządkować sobie świat.

A gdy się na świecie zrobi straszy chaos i panika, ujawni się antychryst. Biskup Franciszek Bergoglio, który wraz ze swoimi kardynałami masońskimi, odsunęli, zmuszając papieża Benedykta XVI do abdykacji, wyniosą antychrysta a biskup Franciszek Bergoglio w kulturalny sposób ustąpi aby ludziom nie dać żadnych złudzeń do podejrzeń.

Została w Polsce przeprowadzona intronizacja Pana Boga Jezusa Chrystusa na Króla Polski, to dlaczego biskupi i kardynałowie nie przestrzegacie prawa Bożego. Kazali wam masoni Watykańscy pozamykać Kościoły, kazali wam Najświętszy Sakrament podawać ludziom, wiernym na rękę. Kazali wam zlikwidować w Kropielnicach wodę święconą aby ich pan mógł swobodnie wejść do świątyni Boga. Zawierzyliście sługą diabła, a przez to przystajecie z nimi. Zapominacie o Panu Bogu że On jest władcą wszystkiego i jeszcze w bezczelny sposób każecie wiernym modlić się o ustanie pandemii. Co doskwiera wam, to że nie macie już takiego pola manewru przez ten wirus. To nie na wiernych, wam zależy bo prowadzicie ich w otchłań piekielną. Tylko zależy wam na sobie i swoich wygodach. Za chwilę nastanie głód i powiecie ludziom ażeby wszczepiali  sobie chip, bo tak zarządził papież. Przestrzegał nas Pan Bóg w Trójcy Świętej i Mateczka Boża wiele razy przed tym chipem. Zamieszczam przesłanie do nas Pana Boga Ducha Świętego z dnia 26 marca 2020 dane wizjonerowi Żywy Płomień „Nie pozwólcie sobie wszczepić chipa RFID, to jest bowiem biblijne znamię bestii, to zmieni ludzką duszę na wyłączne kierowanie przez szatana i jego ludzi. Ci którzy dobrowolnie przyjmą to znamię, jeszcze za swojego życia przypieczętują swój los, dla tych już nie ma ratunku, ani odwrotu, za nich nie polecam, aby się modlono. ”

Z Panem Bogiem