Polska obudĽ się

10 czerwca 2014

Dostałem duż± odpowiedzialno¶ćale wy też j± dostali¶cie. To nic ci nie da że zlekceważysz moje upomnienia, przedemn± nie będziesz za to odpowiadać tylko przed Panem Bogiem. Pewnej grupie modlitewnej mówilem 2 lata temu o głodzie, który niebawem nast±pi, ¶miali się ze mnie i robili różne rzeczy o których nie będę pisać. Wyjechałem samochodem czy jeszcze nie zrozumieli¶cie, czy jeste¶cie ¶lepi na to, co się ze mn± dzieje. Jeszcze raz piszę - dlaczego ¶picie. Czas spędzony tu na ziemi jest walk± o zbawienie. Dlaczego lekceważysz ewangelizowanie, nie wiesz że ten co poszedł w zł± drogę jego trzeba napominać, a zwłaszcza tym, że jak pójdzie na tamten ¶wiat niech upadnie przed Majestatem Bożym, niech sobie nie wyobraża, że wkroczył w swoje nowe życie i zaczyna czynić co tu na ziemi. On sobie tam przypomni twoje napominanie, dużo ludzi nie wierzy że życie tam się zaczyna. Pisałem królestwwo dane szatanowi przez Naszego Pana Boga jest tu na ziemi, na głęboko¶ci j±dra ziemi, dreptamy po jego królestwie tam id± ludzie, których nie uprzedziła¶-e¶. Ci co oddali się szatanowi co zabijaj±, gwałc±, żyj± rozpust± grzechu nieczystego zaznaj± tego królestwa. Tam nie ma innego miejsca, tylko magma. Grzech - Jak skonał w straszliwej męcę za nas, za nasze grzechy nasz Zbawiciel Jezus Chrystus. Jeste¶cie nie¶wiadomi tej męki. My niewdzięcznicy! Powtórzę jeszcze raz tylko przez Pana Jezusa Chrystusa możesz być zbawiony, nie ma innej drogi. Wzywam inne religie do Nawrócenia się! Martwię się wami bardzo, bo jeste¶cie tacy sami jak ja. Opisuję ażeby dać wam znaki, które przezemnie daje wam Pan Jezus, Duch ¦więty i Matka Boża. Dowiecie się już w 2017 roku, ale to jeszcze 3 lata. To co piszę odnie¶cie  się do tego już teraz i się nawracajcie.

8 czerwca w ¦więto Zesłania Ducha ¦więtego w ko¶ciele Naj¶więtszej Maryi Panny na Piasku we Wrocławiu na pocz±tku mszy gdy ¶piewali¶my pie¶ni, zrobiło mi się nagle słabo i straciłem przytomno¶ć. Po upadku zacz±łem bardzo mocno rytmicznie oddychać. Szybko doszedłem do siebie. PóĽniej przy pie¶ni Ducha ¦więtego zacz±łem płakać aż mn± trz±sło. Podszedł do mnie jaki¶ pan i pytał czy się dobrze czuję. Kiwn±lem mu głow± że tak.

W Trzebnicy koniec maja też osłabłem przy pie¶ni Czarno Madonno, gdy przyj±łem Komunię ¦więt±. Opisuję wam aby¶cie uwierzyli, że to co opisuj± wydarzy się. Ja tylko przestrzegam wszystkich. Tak jak Noe budował arkę, tak ja jeżdzę. To co robicie, uganiacie się za czym¶ nazwę Syzyfem. Powtarzam się aby¶cie zrozumieli. Nawracajsię już teraz po¶więć czas Panu Bogu, bo tam będziesz za to rozliczony.

Przestrzegam przed ludĽmi, których się słuchacie. Dużo falszywych proroków będzie dzisiaj będ± wam mówić o Panu Bogu, a póĽniej, potem powiedz± wam ażeby¶cie wstrzepili sobie chip antychrysta, inaczej chip bestii. Bo będziecie umierać z głodu. Jeżeli ta osoba nie mówi o tym chipie teraz, to jest dla was do odrzucenia. Napisałem o jednej osobie, o Marii Miłosierdzia z Irlandii, może takich osób być więcej. Aniołek pokazuje się im, słuchaj± się jego, a nie s± nawet ¶wiadomi, albo s±, że tym aniołkiem jest szatan. Przestrzegam, ten chip będzie wyrokiem potępienia dla Was. Po to przestrzegam, ażeby¶cie się zabezpieczali w żywno¶ć, a póĽniej pomagali innym. Aby¶ nie miał ich na sumieniu. 

Z Panem Bogiem!