Pan Jezus i Matka Boża przestrzega przed nadchodz±c± III Wojn± ¦wiatow± i strasznym głodem.

15 maja 2014

 

Jezu Ty¶ jest Drog±, Prawd± i Życiem.

Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski jest spraw± najważniejsz±. 

 

Pan Jezus i Matka Boża przestrzega przed nachodz±c± III wojn± ¶wiatow± i straszliwym głodem.

Jeżdżę po Polsce samochodem szesnasty miesi±c i mówię z gło¶ników o nadchodz±cej karze, któr± zsyła Pan Bóg. Ta kara jest miłosierdziem dla nas aby nawrócili się grzesznicy i aby¶my nawracali się, nasze rodziny i naszych bliĽnich. Dla uratowania jednej duszy od potępienia wiecznego te karę, któr± zsyła Pan Bóg Ojciec jest niczym do męk, które przechodz± duszę czy¶ćcowe i piekielne. Lepiej nam przeżyć to co nadchodzi, a jakby¶my umarli i się tam męczyli.

Wyjeżdżam teraz na dłuższy czas aby powiadomić Europę o zbliżaj±cym się końcu. Różnie mnie traktujecie, nie będę się żalił, dostali¶cie tyle znaków, że powinni¶cie już zrozumieć nie można udawać że jest się ¶lepym i głuchym, za to odpowiemy przed Panem Bogiem. Nie straszę ale napominam. Przeczuwam że miliony dzieci polskich będ± głodne gdy wybuchnie konflikt nuklearny. Miliony dzieci w Europie i na ¶wiecie będ± konały z głodu, za to wła¶nie odpowiemy przed Majestatem Bożym. Pan Jezus nie potrzebuje ust, r±k ani nóg aby was napominać, ażeby się każdemu ukazywać i tłumaczyć. Ilu zlekceważyłoby napominanie Pana Jezusa i szydziło by z Niego. Napominam was aby przygotowywać Polskę i ¶wiat do tych strasznych wydarzeń, z polecenia Jezusa Chrystusa, Ducha ¦więtego i Matki Bożej.

 

Odkładajcie już pieni±dze i w 2015-16 roku gromadĽcie żywno¶ć. Duże ilo¶ci nasion różnego rodzaju, zboże zaimpregnowane do wysiewu. W słoikach przetrzymywać kasze ryż, płatki przed robalami wcze¶niej sprawdzić czy nie s± zainfekowane nimi, smalec z mięsem robić w słoikach, zakupywać zwierzęta hodowlane, kozy, barany, krowy trzymać u rolników. Gdy wybuchnie konflikt nuklearny w 2017 roku, wtedy większe dam instrukcje. Nie zapomnijcie o kupnie płyt styropianowych o grubo¶ci 5cm i pianki poliuretanowej do -25?C, aby uszczelnić okna, drzwi, kratki wentylacyjne i kominowe.

Jeżdż±c po Polsce pewna kobieta powiedziała mi, że wie i wyczuwa te czasy, że będzie tak, że ludzie ludzi będ± zjadać. Cały dzień o tym my¶lałem, kamień mnie ugniatał na duszy. Czy ten kamień by mnie nie ugniatał już dłuższy czas jakbym wam napisał zł± datę rozpoczęcia III wojny ¶wiatowej? Miałem kilkana¶cie znaków od Ducha ¦więtego i mam dalej. Matka Boża mi to potwierdza, a zwłaszcza jak odmawiam litanie, gdy powiem Królowo proroków. Gdy przyjmuję Pana Jezusa bardzo często lec± mi łzy, a jak przyjmę Pana Jezusa czuję Pana Boga w sobie nieraz bardzo mocno. Gdy miałem napisać datę rozpoczęcia wojny na stronie internetowej, mówię do Pana Jezusa aby przy¶nił mi się straszny sen, że ten rok 2017 rozpoczęciem apokalipsy jest nieprawd± ? nie przy¶nił mi się.

Gdy Noe buduj±c dłuższy czas arkę mylił się. Jeżdżę za swoje pieni±dze, ¶pię w samochodzie, mogę stracić życie takie przykro¶ci mnie spotykaj±, tylko opatrzno¶ć Boża nad tym czuwa, że jeszcze mi się  nic nie stało. Żyję już tamtym ¶wiatem, tam jest mój i nasz dom... w Niebie. Nie interesuje mnie żadna popularno¶ć, czy co¶ innego. Ja chcę tylko szczę¶cia Waszego jakie mnie już spotkało. Będę bronił wiary.

 

Piszę wam o wszystkim, aby¶cie uwierzyli i przygotowali się do tego. To co ze mn± dzieję się na mszach ¶więtych jest potwierdzeniem, że eucharystia ma się odrodzić na całym ¶wiecie. Na eucharystii dostajemy najwięcej łask, ale musi być przeżyta w ¶więto¶ci w skupieniu i zrozumieniu. Przygotowuj±c się do niej należycie. Przyjmujcie Pana Jezusa na klęcz±co, nie można lekceważyć Pana Boga przyjmuj±c na stoj±co. Każde kolano ma się ugi±ć przed Panem Bogiem.

 

To my mamy przygotować ¶wiat i przez Polskę ma się stworzyć Prawo Boże. Pan Jezus i Matka Boża przestrzega przed tymi wydarzeniami i wzywa do ewangelizacji, nawracania się, rodzin i bliĽnich. Napominam, wszyscy jeste¶my za to odpowiedzialni, każdy z nas będzie za to rozliczony przed Panem Bogiem.

 

Z Panem Bogiem