3.11.2014 Kilka godzin po ostrzeżeniu Matki Bożej w Medjugorie w 2017, dowiecie się co wam mam przekazać przez mojego Pana Jezusa Chrystusa.

Piszę do was ja, to nic z polecenia mojego Pana Boga Jezusa Chrystusa i Ducha ¦więtego. Nie mogę wam teraz tego napisać i powiedzieć, bo tak chce mój Pan Jezus. Dowiecie się kilka godzin po orędziu Matki Pana Boga, co macie robić w te trudne czasy i jak się przygotowywać do Ponownego Przyj¶cia Naszego Pana Jezusa Chrystusa.
 
Teraz w czę¶ci  wam napiszę z wielk± odpowiedzialno¶ci± co nadchodzi, co będzie, jakie mam natchnienie. Tak jak najwięcej dostał Wrocław znaków, duchowieństwo i ludzie zlekceważono je tak teraz ci co zlekceważ± napomnienia Pana Jezusa, które wam przez Pana przekazuje. Przypominam że Pan Jezus nie potrzebuje r±k, ust ani nóg. Już tu na ziemi duchowni i ludzie, którzy to zlekceważ±, odpowiedz±, a następnie przed Panem Jezusem za nieprzygotowanie parafian i siebie do tych wydarzeń. Przypominam że miliony dzieci w Europie będ± konać z głodu. Te dzieci, które skonaj± z głodu, to wy je zabijecie. Mamy pomóc całej Europie. GromadĽcie żywno¶ć. Apeluję do ludzi, jeżeli ksi±dz zaniecha was ostrzec ? zdani jeste¶cie na siebie. Mówcie o tym innym. GromadĽcie w 2015 zboża, nasiona warzyw, suszone owoce. W 2016 konserwy różne, suchary, makarony ryż, groch, róbcie przetwory np. smalec i gromadĽcie jeszcze to, co w 2015 roku.
 
Do księży! Ubóstwo ? wyprzedawać samochody co niezbędne, gromadzić to co wcze¶niej opisałem. Mamy tak uczynić jak Józef, który uratował Egipt. Faraon się posłuchał, chociaż nie wierzył w Pana Boga. Dostali¶cie i dostajecie znaki, na mojej osobie. 
 
Przygotowujcie ludzi do tych wydarzeń. Wybuchnie straszna wojna. Sprawi że upadnie wszystko, najszybciej pieni±dz. Zrobi się straszny chaos. Państwa w tym chaosie przestan± jakby istnieć. Policja i wojsko opuszcz± stanowiska pracy, ponieważ zagrażać im będ± grupy przestępcze, a zwłaszcza zaczipowane trzema szóstkami. Te grupy będ± poszukiwać żywno¶ci, dla siebie, ale też aby uzyskać dochody z niej. Za żywno¶ć Rosjanie będ± płacić złotem. Będ± grabić i zabijać. Tysi±ce kilometrów Europy będzie mocno skażone. Polska najmniej. Najbardziej narażeni będ± na działanie takich grup rolnicy, duchowieństwo.
 
Rozmawiałem w Watykanie z polsk± siostr±, która przebywała w zakonie w tym mie¶cie. Tłumaczyłem jej że będzie wszystko dobrze. Gdy jej mówiłem o ważnych sprawach i wydarzeniach przeszywały mnie ciarki, tak mocne, że na rękach pojawiała mi się gęsia skóra. Widziała te znaki. Rozmawiałem też z inn± polsk± zakonnic±, jej mówiłem podobnie. Czekajcie na chwilę, któr± dostaniecie po orędziu Matki Boskiej w Medjugorie w 2017 roku. Będzie ona na mojej stronie. Daje ¶wiadectwa poniżej, że jeżdżę po Europie i co mnie spotyka, jak ko¶ciół prze¶ladowany jest we Włoszech.  Tak jak wspomniałem wcze¶niej w innym artykule, ksi±dz jest odpowiedzialny za swoj± parafię i powiadomienie innego księdza, choćby mieszkał na drugim końcu ¶wiata.
 
Gdy nie powiadomi, będzie odpowiadać za tego księdza i jego parafię.
Galeria: