26 września 2020 Świat zobaczy trzy znaki Boże poprzedzające początek trzeciej wojny światowej.

Przed tą wojną, która niebawem się rozpocznie świat otrzyma wielką łaskę Bożą: trzy znaki poprzedzające tą wojnę. Te znaki ujrzymy na przestrzeni trzech tygodni. Pierwszym małym znakiem będzie to co nie stało się ze mną w Medziugorie i dlaczego to brat Remigiusz zwątpił, gdy był też później ze mną w Częstochowie? Drugim już potężnym i trzecim znakiem będzie: słowa Pana Boga Jezusa Chrystusa z dnia 25.08.2020 przekazane nam przez proroka Żywy Płomień. „Nim rozpoczną się działania zbrojne, cała ludzkość otrzyma wielką łaskę Bożą. Najpierw, niebawem ukaże się wielkich rozmiarów Świetlisty Krzyż na Niebie, a za siedem dni od tego momentu, nastąpi pełne oświetlenie sumień Światłem Bożej Sprawiedliwości. Po tym wydarzeniu, każdy człowiek, o ile zdoła przeżyć, to wydarzenie, a nie umrze ze strachu, przerażenia, to będzie w głębokim szoku, co wywoła u niego wielką dezorientację. Tuż przed tym wydarzeniem Aniołowie Nieba działając Mocą Bożą, zablokują na 45 dni działania wszelkich demonów. Ci z was, którzy się pierwsi ockną, niech w pełni oczyszczą swoje serca, niech pomagają tym, którzy będą zdezorientowani i wystraszeni.”

Pan Bóg Duch Święty daje każdemu człowiekowi natchnienie, a tym odczuć jakie niebezpieczeństwo nadchodzi, ażeby człowiek do tego się przygotował, zaś szatan swoją hipnoza natchnienie Boże próbuje odwrócić, kierując ludzi w innym kierunku, ażeby nie przejmowali się, że ta pandemia minie, że to jest przecież XXI wiek, że to jest tylko chwila, która minie.
W konsekwencji jak ta tragedia się zacznie, ci co posłuchali się natchnień Bożych zachowają spokój, a ci co posłuchają się szatana wpadną w pułapkę chaosu, histerii, obłędu a tym staną się podatni na działanie szatana. Pisałem w ostatnich artykułach o masonerii i o szczepionkach ażeby się nie szczepić jakąkolwiek proponowaną szczepionką. Przez lata długie Pan Bóg i Mateczka Boża ostrzegała przed tym szczepieniem poprzez proroków Bożych. W sobotnich wiadomościach 26.09.2020 o godzinie 20.00 w Radiu Maryja usłyszałem słowa biskupa Franciszka Bergoglio który pełni najwyższy urząd w Kościele Rzymsko Katolickim, cytuję kilka zapamiętanych jego słów „Szczepionki na Covid muszą być w pierwszej kolejności udostępnione ludziom biednym, bezbronnym, w tych czasach musimy być zjednoczeni, solidarni.” Ostrzegajcie o tym co napisałem wszystkich ludzi na świecie! Kserujcie, powielajcie strony znanych wam proroków Bożych! Ich strony będą likwidowane. Wielka liczba ludzi, tych co chodzą do Kościoła, duchowieństwa będzie w wielkim szoku, nie będą dowierzać, co zobaczyli i dlaczego, gdy staną niebawem przed zapowiadanym Sądem Sprawiedliwości Bożej. Ludzkość była ostrzegana bardzo długo przez Trójcą Świętą, a przede wszystkim przez Mateczkę Bożą o straszliwej profanacji Ciała Jej Syna. Powtarzam te słowa jak w wielu moich artykułach, przyjmowaliście Ciało Boga na stojąco i do rąk, nie zdziwcie się jak wielu z was gdy wróci do ciała po Sądzie Bożym, nie przeżyje tego co zobaczy po tamtej stronie dostałem znak na te słowa od Pana Boga Ducha Świętego.

Dodam kilka zdań odnośnie ewakuacji do Częstochowy, kto ma być ewakuowany w części napisałem i kto ma się ewakuować, też wiecie na tą chwilę. Ci którzy nie wiedzą o swojej ewakuacji da im znak Pan Bóg poprzez swoich Aniołów i też poprzez Henocha i Eliasza, których lada dzień poznacie. Częstochowa całej Polski nie pomieści, a na siłę nie polecam nikomu się przedostawać? Będzie odpowiedni czas, kiedy to, a tyczy się to powstania Polski Chrystusowej. Ostatni czas ażeby przygotować miejsce modlitwy, będą one chronione przez Aniołów Bożych. Na ten temat więcej dowiecie się na stronie Żywy Płomień w artykule z 25.08.2020 roku. Pan Bóg jest Miłością, Dobrocią kochający nas tak bardzo, chce naszej szczęśliwości, wszystkich, każdego człowieka, ale to od nas wiele zależy? Czy my też tego chcemy? A jak nie wiele trzeba?

Z Panem Bogiem