20.02.2015 Zakony żeńskie całego ¶wiata, rolnicy polscy dostan± instrukcję co maja czynić. Kiedy?

Klika dni po orędziu papieża w Krakowie w 2016 roku. 
To przed ludĽmi, którzy oddadz± się lucyferowi, Pan Jezus chce was ochronić.
 
Na mojej stronie internetowej ukaże się artykuł co maja czynić zakony żeńskie całego ¶wiata i też rolnicy polscy. Dostan± te instrukcje ludzie w kopertach, mnie już nie będzie z wami, którzy nanios± to na moj± stronę. A gdyby to nie poskutkowało wielu zobaczy mnie przy nim. A gdy już nie będę jeĽdził i nawet poinformuj± was w mediach to będzie ostatnia chwila do zrobienia tanich zakupów. Nawet jakby moja strona zanikła w jakikolwiek sposób to jeszcze raz wam przypominam, że przy tym człowieku, którego wybrał Pan Bóg i jego będziecie się słuchać ukażę się wam.
 
Nie przygotujecie na to ludzi, nie chcecie się Pana Jezusa słuchać przez takie nic jak ja ale jego kardynałowie całego ¶wiata będ± się słuchać. Przypominam aby¶cie nie snuli czego¶ innego i tym nie grzeszyli, przypomnę wam. Po ¶mierci papieża on będzie głow± ko¶cioła urzędował w Częstochowie, w Watykanie będzie za chwilę urzędował antychryst. Watykan będzie w rękach islamistów. Pan Bóg ze¶le urodzaj, tym pomoże w gromadzeniu żywno¶ci, rolnicy nie będ± mieli problem ze sprzedawać swojego towaru w tych ostatnich latach (urodzaj). Wzywam rolników przez mojego Pana Jezusa Chrystusa aby i tak zwiększyć produkcję żywno¶ci. Pisałem żeby w 2017 zaprzestać uboju żywca - tylko hodować, to ma być już kilka miesięcy wcze¶niej po orędziu papieża w 2016 roku w Krakowie, jeżeli zlekceważycie te napomnienia Pana Jezusa przez mnie, odpowiecie przed Panem Bogiem Jezusem Chrystusem. Będzie straszliwy głód,miliony ludzi z dziećmi z europy będzie koczowało przed granic± Polski ? prosz±c o chleb.
 
Czy zdajesz sobie sprawę co nadchodzi!!! Miliony ludzi będ± umierać z głodu!
 
Pisze tyle o głodzie bo tak mi jest dane od Przenaj¶więtszej Matki Pana Boga, nie przygotuje się wielu, pójdziecie na wie¶ i będziecie mordować rolników z głodu, zabieraj±c im ostatni± żywno¶ć.
Wasz grzeszny ¶wiat niebawem przestanie istnieć, Pan Bóg zniszczy to a narodzi się ¶wiat na prawie Bożym tak chce Bóg Ojciec.
 
Nawracajcie się!!!
 
W sieci lewiatan będ± wydawane racje żywno¶ciowe w tym apokaliptycznym czasie a to będzie dla tych, którzy wczepi± sobie chip, tym oddadz± dusze lucyferowi. Przestrzegam przed tym.
Lepiej naje¶ć się korzonków ro¶lin jak się potępić dobrowolnie.
 
 
Matka Pana Boga ostrzegała ¶wiat, że dostane znaki od roku 1951 do 2012 roku moja strona ukazała się 23 grudnia 2012 roku.
 
W przepowiedni jest że czarny lud przyjdzie Polsce z pomoc±. Będzie brzebiegunowanie ziemi temperatury się wtedy pozmieniaj± na kontynentach i dlatego przyjd±, pomog± wykorzystać każd± ro¶linę nadaj±c± się do jedzenia, które zaczn± rosn±c w nowym już naszym tropikalnym klimacie. Będ± je przetwarzali, pokazywali nam jak wykorzystać to wszystko itp.
W tych czasach apokaliptycznych macie sobie pomagać, dzielić się żywno¶ci± ? słowa Matki Pana Boga.
 
Z Panem Bogiem!