2 listopada 2020 Dałem się zwieść diabłu!

Na to, co się zaczęło dziać na świecie czekałem z niecierpliwością i przez to uległem emocjom, a przez to zostałem zmanipulowany. Słowa Boga Ojca z dnia 7.10.2020 przekazane przez proroka Żywy Płomień „Wielu Moich prawdziwych współczesnych proroków jest zwiedziona przez złe duchy. Nie poddawajcie się psychozie, to to jest jedna ze sztuczek złego ducha. Nie próbujcie się sztucznie nakręcać, nie dajcie sobą manipulować. ” Ja nie pozwolę sobie mówić, że zło jest dobrem, na czarne, że to białe, za takie czyny odpowiada się na Sądzie Bożym. Uniżam się, przepraszam Cię Mój Kochany Panie Boże. Popełniłem błąd, przyznaje się, że zostałem zwiedziony, a tyczy to się artykułu mojego z dnia 5.09.2020 „40-50 dni do rozpoczęcia III wojny światowej”. Prosiłem mojego informatyka ażeby wymazał ten artykuł i słowo dni z tytułu z art. z dnia 26.09.2020, które było na samym początku tytułu. Pewnej uduchowionej kobiecie, która podeszła do mnie jak wychodziłem z kościoła, powiedziałem, że napisałem na mojej stronie internetowej, że w 3-4 tygodniu października dojdzie do trzeciej wojny światowej, odpowiedziała mi, że to już jest III wojna, a miejsce miało w czasie, gdy kibice pilnowali Kościołów przed ich profanacją. Za jakiś czas powiedziałem pewnej kobiecie, która była w parku, ze swoim czworonogiem, ażeby gromadzić żywność, ponieważ dojdzie do III wojny światowej, odpowiedziała mi identycznie jak ta pierwsza kobieta uduchowiona. Remigiusz, którego już znacie z ostatnich artykułów, zwrócił mi uwagę jak przyjechałem z Częstochowy. Odpowiedziałem mu, przecież nie mówiłem ci po co jadę? Powiedział mi też ażebym się zainteresował orędziami październikowymi, jakie otrzymał Żywy Płomień, ponieważ znajdę tam coś o sobie? W kafejce internetowej czytam pierwszy artykuł październikowy Boga Ojca, struchlałem przy słowach, które wyżej napisałem, nie dostałem znaku, że to się tyczy mojej osoby, ale doskonale wiedziałem po tym, co się nie stało 3-4 tygodniu października. Strasznie się poczułem, odczułem bardzo mocne zgorzknienie, myślałem, że zapadnę się pod ziemię, chciałem się gdzieś ukryć. Po zastanowieniu się, dzwonię do Remigiusza, przyznając się do popełnionego błędu, przypuszczałem co przez to może być, ponieważ wiele poglądów naszych się różniło, często sprzeczaliśmy się o rację. Poprosił mnie, abym przeprosił Vasulę Ryden i się z tego wyspowiadał oraz powiedział mi, że ma obiekcje do tych moich upadków w Kościołach. Trzeba naprawdę bardzo uważać, zwiedzenie może być różne np. pod przykrywką pandemii profanować Najświętsze Ciało Boga, nawet gdy się źle mówi, myśli o innej osobie, a nie zna się naprawdę prawdy, to też jest zwiedzenie. Pan Bóg tym co opisuję, chce w taki sposób na kierunkować, przekazać, ponieważ często dopuszcza zło aby z tego wyszło dobro.

Modlę się o światło do Pana Boga Ducha Świętego i mówię Panie Boże, dlaczego otrzymywałem znaki w tym artykule, co one miały znaczyć? Przez ten wykreślony artykuł Pan Bóg poddał mnie próbie i przekazał mi prawdę. Czy się uniżę, upokorzę, przyznam się do błędu, anie zacznę tak tłumaczyć na przykładzie tych dwóch kobiet opisanych. Nauczony zostałem wielkiej pokory, nie można być tak pewnym siebie. Ale tu tak naprawdę nie chodzi o ten artykuł wykreślony, tu chodzi przede wszystkim o moje wyjazdy do Częstochowy, później do Trzebnicy, dlatego Remigiusz miał wątpliwości i zwrócił mi uwagę. Cały Kościół Chrystusowy jest poddany próbie, a przede wszystkim wybrani! Będą się działy rzeczy, jakich jeszcze nie było w dziejach ludzkości, czy temu podołamy, czy się nie sprzeciwimy, czy nie będziemy się opierali poleceniom Pana Boga, czy wytrzymamy presję, jaką doświadczymy od ludzi zbuntowanych.

Prośba: Pan Bóg często mówi w artykułach do proroka Żywy Płomień, ażeby nie martwił się finansami, ponieważ zadba o to Trójca Święta. Pan Bóg lubi się posługiwać ludźmi. Kontakt do niego jest na jego stronie internetowej.

Z Panem Bogiem.