13 lipca 2020 Ludzkość dostała wielki znak, ostrzeżenie od Pana Boga ażeby się opamiętać, nawracać, przylgnąć do Stwórcy i Mateczki Bożej. A jest inaczej?

Ludzie z tego co doświadczyli w ostatnim czasie nic sobie nie robią, dalej żyją jakby Pana Boga nie było.

A zatem piszę co ma nastąpić? Czego teraz możemy się spodziewać!

Masoneria za chwilę doprowadzi do wojny nuklearnej, też powstaną inne konflikty zbrojne na świecie. Przez to upadnie cała gospodarka światowa, w Polsce powyłańczają nawet wszystkie media, a z czasem polikwidowane zostaną takie instytucje jak policja, więziennictwo. Rozpocznie się straszliwy chaos w Polsce i na świecie, ludzie wyjdą na ulice, będą się domagać? Państwo jako instytucja przestanie istnieć. W Polsce dojdzie do wojny domowej, będzie walka o przetrwanie. Rząd Polski absolutnie z tym sobie nie poradzi, wprowadzony zostanie jak w innych krajach stan wyjątkowy. Przestrzegam, wydarzenia te, które opisuję wszystkich niebawem zaskoczą! Aby to nie było tak rażące w skutkach, co ma nasz kraj spotkać, Pan Bóg wyślę sługi swoje Henocha i Eliasza, aby przed tym wszystkim co ma nadejść powiadomili – rządzących Polską. A gdy zacznie się zagłada, trwoga, strach, rządzący będą zmuszeni zdecydować o podziale Polski. Wojsko polskie otoczy, skupi się na małej powierzchni Polski, aby opanowywać sytuację w kraju.

Za nim utworzona zostanie Polska Chrystusowa, trzeba przetrwać kilka ładnych miesięcy, trzeba nagromadzić sobie żywności i wody oraz inne artykuły do przetrwania. Wszystko zostanie polikwidowane, też wszystkie sklepy. Nie trzymajcie żywności i wody w domu, ponieważ przyjdą źli ludzie i wam wszystko zabiorą. Dzielcie się żywnością i wodą z innymi, pomagajcie ludziom bezdomnym. Gdy będziecie się dzielić ta żywność i woda w cudowny sposób będzie się rozmnażała! Tylko Polsce Chrystusowej Pan Bóg będzie błogosławił, w Polsce drugiej będzie panował głód, chaos, panika, strach, rozbój. Polska też przeżyje najazd wojsk niemieckich. Do Polski Chrystusowej będą wpuszczani tylko ci, którzy będą chcieli wstąpić do zakonów. Państwa Europy będą się przyłączać do Polski Chrystusowej, ponieważ będzie panował u nich straszliwy głód. Polska Chrystusowa może zostać potęgą światową, ale to od nas zależy? Od Pana Boga dostaniemy wszystko! Dostaję od Pana Boga Ducha Świętego znak na te ostatnie słowa. W Polsce zmieni się też z czasem władza, ponieważ z rządzących nikt temu nie podoła co nastanie, co będzie się działo, a będzie źle. Odpowiedzialność za Polskę wezmą wtedy ludzie kierowani przez Pana Boga i Mateczkę Bożą. Polska wtedy będzie żyła dekalogiem i prawem Bożym, a tym da światu przykład jak postąpić ażeby nie ulec zagładzie. Za chwilę odbędzie się prześwietlenie sumień – Mały Sąd Pana Boga Ducha Świętego, każdy z ludzi na świecie zobaczy niebo, czyściec lub piekło, na jakie sobie miejsce zasłużył. Niech nikt już niczego sobie nie planuje.

Przyjście Boga Powtórne jest tuż, tuż. Powtarzam Pan Bóg Przyjdzie tak jak odszedł. Pan Bóg ratuje waszą wieczność, moją uratował wcześniej, codziennie za to dziękuję Panu Bogu i Mateczce Bożej! Chcę przekazać kilka zdań Boga Ojca z dnia 23.06.2020 do nas wszystkich przez proroka Żywy Płomień „Niebawem przejdziecie przez intensywne cierpienie, to ono otrzeźwi umysły i dusze, ospałych i zniewolonych, a oświetlenie sumień sprawi, że zaczniecie się prawdziwie nawracać, sprawi ono, że w pełni zacznie się nawracać większość biskupów. Kocham was, dlatego pragnę waszego szczęścia, lecz pełnego, obfitego szczęścia na wieki w Niebie ze Mną. Kto z was pomoże Mi ratować dusze zagubione?

Przekazuję słowa Pana Boga Jezusa Chrystusa z dnia 4.06.2020 do nas wszystkich przez proroka Żywy Płomień Polacy, módlcie się i na modlitwie nie ustawajcie, bo chcę was obdarować wieloma wielkimi łaskami Bożymi, których nie dostanie żaden inny naród. Pośćcie i umartwiajcie się oddając wszystko do Bożego Skarbca. Znaczna liczba polskich biskupów odeszła ode Mnie i przyłączyła się do wrogów Kościoła Świętego, realizując chętnie plany demoniczne Jego zniszczenia. Potrzeba wiele modlitw i ofiar kapłanów i biskupów za swoich współbraci. Nawracajcie się dopóki nie jest za późno! Chcąc zrealizować względem was, to co zaplanowałem, jestem zmuszony oczyścić umiłowaną Polskę i Polaków. Wielkimi krokami nadchodzi na Polskę to, co was oczyści. Znowu poleje się obficie Polska krew, rozpocznie się wiele konfliktów zbrojnych. Sprzymierzeńcy i ci na których liczycie, nie pośpieszą wam szybko z pomocą, jak to już było niejednokrotnie w waszej historii. Będzie wiele zniszczeń, a wielu Polaków zginie. Z Pomocą Polsce przyjdzie sojusznik, który jest waszym sprzymierzeńcem. Ja ich poślę, by was obronili. To wszystko nie musi się wydarzyć, ale do tego niezbędne jest potrzebne wasze pełne nawrócenie. Nadchodzące wydarzenia zdziesiątkują szeregi kapłanów, a zwłaszcza Polskiego Episkopatu. Nie chcę śmierci grzesznika, lecz by się nawrócił i trwał ze Mną w Jedności. Wybrałem was o Polacy, ale szatan czyni co tylko zdoła, abyście zatracili swoje wybraństwo, tak jak naród, w którym się Ja narodziłem. Kto Mnie i Moje prawo odrzuca, ten rezygnuje ze swojego zbawienia. Siły masonerii już wiedzą, że realizacja ich planów może się powieść, gdyż cały świat zatrzymał się na ich wydumanym, iluzorycznym zagrożeniem, a teraz szczepienia i Chip RFID przyjmą również Ci, którzy dawniej się temu sprzeciwiali. Po wszystkich tych wydarzeniach władza przejdzie we właściwe ręce. Nowa władza obali wszelkie złe prawo, a biskupi dokonają w końcu pełnej Intronizacji Mojej Osoby, a wówczas nastąpi pełna duchowa odnowa, a za nią nastąpi rozkwit gospodarczej Polski, jakiego jeszcze nie było. Zrealizować Boże plany, Boże zamiary nie będzie łatwo, ale jest to możliwe. Chcąc Mi pomóc, już teraz ofiarujcie waszą modlitwę, trud i wysiłki oraz posty i umartwienia w Boże Dłonie, do Bożego Skarbca. Oprzyjcie się z ufnością na mnie i Mojej Świętej Kochanej Mamie, z Nami wygracie, zwyciężycie

Z Panem Bogiem