10.12.2014 ¦wiatu grozi niebezpieczeństwo ze strony szaleńców ? jakich?

Przestrzegam ¶wiat przez mojego Pana Jezusa Chrystusa i Ducha ¦więtego.

W islamie żyje od lat syn zła ? antychryst, przepowiadany przez naszych proroków. To będzie uważało się za boga i niebawem się ujawni. Tak jak wcze¶niej pisałem w artykule ?Jaka wiara będzie szukać cudów i dlaczego?. Wtedy nie miałem jeszcze potwierdzenia, gdy pisałem ten artykuł, chociaż już wyczuwałem, że to jest wiara wymy¶lona przez Mahometa. Mahomet kierowany był przez samego lucyfera, teraz zło posłuży się t± wiar±, aby zniszczyć ludzko¶ć. Antychrystem, szaleńcami najwyżej postawionymi duchownymi islamu, którzy ogłosz± ¶więt± wojnę przeciwko chrze¶cijaństwu. Karz± zabijać, sprowadzaj±c swoich wyznawców do wiecznego ognia i magmy. Teraz już Wam o tym piszę, wyprzedzaj±c wszystko, ujawnienie się antychrysta ? syna zła, który w tak prosty sposób otumanił już głupców. O biedni wyznawcy islamu, nie wiecie o istniej±cym niebezpieczeństwie. Zwiedzeni strachem przez następców Mahometa. Dlaczego nie boje się i piszę wam z wyprzedzeniem wszystko. Czy to was nie zastanawia?

Boję się tylko Pana Mego, Boga w Trójcy Przenaj¶więtszej i Matki Pana Boga. A piszę wam, bo wiem co wam grozi. Chce was przestrzec przez mojego Pana Jezusa Chrystusa, który was tak kocha.

Nie spodoba Wam się co piszę i próbować będziecie mnie zabić, aż wreszcie mnie zabijecie. I wtedy moja dusza pomy¶li, że może jestem godny co mnie spotkało. Żebym zgin±ł najgorsz± ¶mierci±, to i tak będę niegodny, co dostałem od mojego Pana Boga. Nawracajcie się na chrze¶cijaństwo, ratujcie swoje nie¶miertelne dusze. Zostali¶cie strasznie oszukani przez Mahometa i teraz jego następców. Dadz± wam maczety i każ± wam zabijać w imię czego? Niewinne dzieci, kobiety i starców. Odrzuć t± broń. Przeczekaj to wszystko. Bo czas szaleńców będzie krótki. Nawracaj±c się na chrze¶cijaństwo. Zabijanie niewinnych ludzi, to straszny grzech przeciwko Panu Bogu, który prowadzi do ognia wiecznego. To Pan Bóg Jezus Chrystus będzie Waszym i Naszym sędzi±, który tak straszliwie skonał za nas wszystkich. Zostali¶cie pouczeni i dostali¶cie znak. Że nie boję się was. A jak± wieczno¶ć sobie wybierzecie, od was będzie zależało. Przepowiem wam już teraz co będzie w przyszło¶ci przez Mojego Pana Jezusa Chrystusa. Tak jak nazwałem ich szaleńcami, ich czas będzie bardzo krótki. My chrze¶cijanie przyjdziemy wam z pomoc±. Będziecie umierali z głodu. Wtedy zrozumiecie, dlaczego my mamy żywno¶ć, a wy nie. Będziecie wtedy rzucać ze swych ¶wi±tyń pół księżyc, a zawieszać ¦więty Krzyż, nawracaj±c się na wiarę prawdziw± chrze¶cijaństwo. Nast±pi wasze nawrócenie. Za króluje oficjalnie przyjęty przez każde państwo Bóg Jezus Chrystus, nastanie pokój.

Do krajów chrze¶cijańskich: jeste¶cie w strasznym niebezpieczeństwie. Zakorzeniony islam w waszych krajach będzie mordować wasze rodziny. Gdy dostan± znak do ¶więtej wojny. Błagam aby¶cie już wydalali islamistów z waszych krajów. 2017 rok tuż tuż.

Z Panem Bogiem.