06.02.2015 Co miało znaczyć, gdy tak mocno straciłem przytomno¶ć przed relikwiami błogosławionego Czesława, patrona Wrocławia.

Co miało znaczyć, gdy tak mocno straciłem przytomno¶ć przed relikwiami błogosławionego Czesława, patrona Wrocławia.

 

To zdarzenie było ok. 1 roku temu albo trochę więcej. Opisałem to. Było to spotkanie w ko¶ciele NMP na Piasku we Wrocławiu na temat błogosławionego Czesława.

Opiszę to wydarzenie jeszcze raz w skrócie.

Był to dla was znak a widzieli¶cie co się ze mn± działo, przypomnę wam, wytworzyły mi się takie oddech aż piszczałem, nie mogłem tego zatrzymać my¶lałem że porozrywaj± mi się płuca.

Wyja¶nię wam teraz dopiero dlaczego tak było, ponieważ dostałem ¶wiatło od Pana Boga.

W tamtym tygodniu na Mszy ¦więtej przy powie¶ci usłyszałem słowa: Pan Bóg wzbudzi u waszych braci proroka, a gdyby ten prorok zacz±łby wierzyć i mówić zabobony będzie musiał umrzeć. Ja to odebrałem, że Pan Bóg unicestwiłby tak± osobę. Wielu z was twierdzi inaczej dlatego wam wytłumaczyłem. Wysłali¶cie mnie na pocz±tku kiedy to wszystko się zaczęło do egzorcysty, opisałem wam to wszystko. Dlaczego jeżeli nie dowierzacie, nie robicie, nie wysyłacie mnie dalej.

Czy póĽniej będziesz miał wytłumaczenie przed Panem Bogiem, dlaczego zlekceważyłe¶ to wszystko?

Ilu ludzi będzie się męczyć przez was nie informuj±c ich co nadchodzi.

 

Odrzucili¶cie mnie!

 

Nie byłoby mnie już z wami, jakbym wał napisał nieprawdę, pisze tak bo ja za to będę odpowiadał, aby¶cie zrozumieli już teraz, że wy też za to odpowiecie.

 

Częstochowa będzie stolic± ¶wiata chrze¶cijańskiego. Tu będzie urzędowała głowa ko¶cioła, tu się dokona intronizacji Jezusa Chrystusa na króla Polski.

 

Białym biskupem który zginie z przepowiedni nie będzie papież Franciszek.

 

Ko¶ciół prawosławny w tych czasach, najbardziej wiarygodnym wyznaniem chrze¶cijańskim oddaj±cym się Panu Bogu (przechodz± mnie teraz ciarki).

 

Po zdobyciu Włoch przez islamistów w Watykanie zasi±dzie antychryst na tronie papieża.

 

Z Panem Bogiem