Wrocław 3.01.2018 Ludzkość w amoku, hipnozie szatana a nawet ci co są najbliżej Pana Boga dali się zwieść szatanowi.

„Szkopuł” w tym, w którym kierunku zwróci się twoje serce, czy w kierunku kusiciela, zwodziciela ludzkości, czy w kierunku Boga „Słowa Boga Ojca przesłane 26.11.2018” Żywy Płomień.
„Szatan roztoczył szeroką falę hipnozy i prawie wszyscy poddali się omamieniu szatana i w taki sposób pełnią jego, a nie Bożą Wolę. Tej fali obłędu poddali się nawet kapłani i hierarchia. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Jednak nie lękajcie się, ponieważ Bóg w swojej dobroci wszystko przewidział. Musi wyjść na jaw zamysł serc wielu, aby okazało się, gdzie jest prawda a gdzie fałsz.” Słowa Mateczki Bożej przesłanie z dnia 12.02.2004 r. Żywy Płomień. Przed Świętami Bożego Narodzenia wysłałem cztery SMS'y do uduchowionych ludzi, którzy są blisko Pana Boga. O treści „Jeśli biskup czy księża wspominają jego imię (Franciszek) w Liturgii Świętej, to jasno wynika, że są oni w duchowej jedności z odstępstwem. To się tyczy wszystkich nie tylko duchowieństwa, a to jest już świadome z waszej strony”. Dostałem trzy odpowiedzi, dwie opisuje „Ty jesteś lewackie ścierwo”. Odpisałem po chwili ażeby to nie był odwet wytłumaczając temu człowiekowi. Wiele znaków pan widział, co wam pokazywał Pan Bóg. Chodzi tu o cuda. Kto lekceważy mojego proroka, ten mnie lekceważy (słowa Pana Boga Jezusa Chrystusa). Pan Bóg Jezus Chrystus w jednym przekazie Żywy Płomień mówi o cudach, które widzicie. Ja te cuda opisuje już ponad 6 lat. Oczy i uszy macie zatkane, nie reagujecie. Dostałem od drugiej osoby odpowiedź na mój SMS „Wina Franciszka to sprawa między Bogiem a nim. My wszyscy mamy obowiązek modlić się w jego intencji”. Mój były spowiednik, po 1.5 roku wyjaśniania mi, opisałem to kilka lat wcześniej, zaczyna wątpić w to co mu mówię i dał mi do zrozumienia abym tylko się modlił. Zrozumiałem, że to nie on mnie prowadzi tylko Pan Bóg Duch Święty - dostaje na te słowa znak od Pana Boga Ducha Świętego.
Popełniłbym straszny błąd jakbym się posłuchał mojego spowiednika, spoczął bym na laurach nie wypełniał bym woli i poleceń Boga. Kosztowało by mnie to zabraniem z tego świata (za popełniony błąd) Tym ostrzegam ludzi, którzy wiedzą, czują że są wybrani. Szatan nie będzie przeszkadzał w modlitwie za tego człowieka, który udaje papieża, a wręcz będzie zachęcał aby czas temu poświęcać, a będzie podpowiadał abyście zaniechali, nie mówili prawdy o tym człowieku innym ludziom/ Pan Bóg ostrzega przed takim działaniem szatana z przesłania z dnia 15.11.2018 Żywy Płomień „Nie ufajcie zupełnie własnym siłom. Od pychy i zadufania w sobie zaczyna się wasz każdy upadek. Nie patrząc na owoce słuchanej sugestii demona, podpowiedzi, nie zdołacie dostrzec tego, do czego on zmierza. Nie każda myśl, która przychodzi wam do głowy jest waszą myślą, lecz może być podpowiedzią i sugestią demona, złego ducha”. W lipcu 2018 roku, w Rzeszowie gdy byłem na misji pewien ksiądz-zakonnik powiedział coś złego o tym człowieku (Franciszku). Dostałem znak od Pana Boga Ducha Świętego, że to prawda. Przeprowadziłem śledztwo i w tym czasie zacząłem dostawać kolejne znaki, że ten człowiek jest sługą lucyfera. Przekazuję wam dowody, wskazówki, ażebyście też przeprowadzili śledztwo! Ja za nim dostałem znaki o tym człowieku, też myślałem że to są pomówienia. Gdy czytałem złe nagłówki o tym człowieku. Gdy wiele razy czytałem ostrzeżenie Mateczki Bożej przed tym człowiekiem, ten film zamieściłem na mojej stronie. Zawsze dostawałem znaki od Pana Boga Ducha Świętego potwierdzające wiarygodność tych słów. Nie wszystko ma przekazywane wizjoner Żywy Płomień. Trójca Święta i Matka Boża zostawiła trochę dla mnie. Przekazywane mi jest przez Pana Boga Ducha Świętego, który mi to potwierdza znakami. Mam wam przypomnieć słowa przekazywane wizjonerowi Żywy Płomień, a przez to trochę wam Pan Bóg przeze mnie tłumaczy po raz kolejny, abyście zrozumieli i żeby bardziej to do was dotarło. Przypominam, przestrzegam was, musicie bardzo uważać, zło jest bardzo przebiegłe i ma dużą inteligencję. Jak się ustrzegać od tego! Uczęszczajcie już na Liturgie Prawosławne, chyba że ksiądz, który służy Panu Bogi odprawia Eucharystię w waszym domu, to jest siła, też post, umartwianie się, modlitwa i inne, o których wiecie. Przypominam po raz kolejny, jeżeli zostaliście ostrzeżeni, powiadomieni, a nie przekazujecie o tym człowieku innym popełniacie grzech, to jest zatajanie zła – stajecie w obronie tego. Jeżeli o mnie źle myślicie, mówicie, popełniacie grzech. Ostrzegam! Akceptując tego człowieka to kompromis (pewien układ) z szatanem. Słuchając imię tego człowieka (Franciszek) na Liturgii Świętej jeżeli zostaliście uświadomieni, popełniacie świadomie ciężki grzech!!! Ja was nie odciągam od Świętej Eucharystii. Wytłumaczyłem wam jakie będą skutki, a tym zamiast dostawać łaski, będziecie bardziej poddawać się złemu, któremu udostępnicie dostęp do duszy.
A co macie zrobić? Pan Bóg Jezus Chrystus nam wytłumaczył. Opisuję to w artykule i wyżej też wam wytłumaczyłem. Kościół Rzymsko Katolicki został przejęty przez szatana! Ma zejść już do podziemia! Dostaję bardzo mocny znak od Pana Boga Ducha Świętego. Gdybym wam nie zwrócił uwagi odpowiadał bym przed Majestatem Bożym. O tym człowieku powinno już huczeć w Polsce i na świecie! A wy go bronicie a dowodem są te opisane dwa SMS'y – to jest układ z diabłem! Co myślicie, że ten człowiek zlituje się nad wami i powie wam kim jest? Zapewniam was, że to zrobi, ale nie tu tylko po tamtej stronie. Ktoś pomyśli dlaczego uwziąłem się na tego biednego człowieka? Wiem kim jest i co wam grozi!!! Obyście się przebudzili jeszcze na tym świecie, powtarzam bądźcie przygotowani na odejście. Dostaję natchnienie od Pana Boga Ducha Świętego o strasznym prześladowaniu w Polsce. Będzie wojna domowa w Polsce. Wielka próba za kim się opowiecie, za Panem Bogiem czy za zwodzicielem ludzkości – szatanem. Pan Bóg Jezus Chrystus powiedział żaden prorok nie jest uważany w swojej ojczyźnie. Żydzi mówili do siebie gdy chodził po ziemi Pan Bóg, że to przecież syn Maryi i jakiegoś nieznanego cieśli. Naród wybrany – żydzi, odrzucili swojego Mesjasza Pana Boga Jezusa Chrystusa. Wy w podobny sposób zachowaliście się do sługi Jego Pana Boga Jezusa Chrystusa odrzucając mnie. Na te słowa dostałem znak od Pana Boga Ducha Świętego, gdy przepisywałem artykuł. Znak został mi powtórzony. Dostaliście wystarczająco proroctw! Pan Bóg Jezus Chrystus mówił w przesłaniu 25.11.2012 Żywy Płomień o pewnym człowieku w Polsce, powtórzył to Pan Bóg 21.01.2012 w przesłaniu Żywy Płomień. Anioł Boży w 2011r też mówił o pewnym człowieku wizjonerowi już nie żyjącemu Adamowie Człowiek. Ja wam też dałem wystarczająco dużo wskazówek i świadectw a to wszystko było potwierdzone co mówię i piszę znakami-cudami. Widzieliście to na Świętej Liturgii. A po to wam o tych proroctwach piszę abyście się już obudzili i ażeby was to co pisałem, ostrzegałem nie zaskoczyło. Nie obudzili się po tamtej stronie. Z Panem Bogiem