Konfliktem nuklearnym rozpocznie się apokalipsa

marzec 2014

Konfliktem nuklearnym rozpocznie się apokalipsa w 2017 roku. Chiny uderz± broni nuklearnę na Rosje doprowadzaj±c do konfliktu ogólno¶wiatowego.Teren tysięcy kilometrów będzie skażony. Rosja odczuje pierwsza straszne kataklizmy i głód. Zacznie wykupywać żywno¶ć w innych Państwach. Miliony Rosjan zostanie bez dachu nad głow±. Pieni±dz będzie przestawać istnieć, żywno¶ć, gaz, ropa, złoto będzie ¶rodkiem płatniczym. Zagraniczny kapitał, który jest w rękach masonerii wycofa się nagle z rynków zagranicznych zabieraj±c z punktów logistycznych, dyskontów żywno¶ć. Już na pocz±tku 2017 roku będzie duża podwyżka żywno¶ci. To będzie to dla was znak by się przygotowywać.

Już można robić słodkie wino, to będzie dla was Ľródło cukru, póĽniej smalec w słoikach z mięsem itp. Dlaczego? Bo chip antychrysta, który masowo ludziom wszczepiany będzie upoważniał do kromki chleba. Przestrzegam cały ko¶ciół, jeżeli nie przygotujecie parafian na to wydarzenie, oni mog± skusić się po t± kromkę. Ta kromka to przeno¶nia odnosz±ca się do wszystkiego. Chip to plan lucyfera, aby¶cie  przez niego byli manipulowani, uzależnieni, a w końcu doprowadzać was będzie to do wrót piekieł. Ta wojna wywoła potworny chaos i strach. Wszyscy będ± wiedzieli że to pocz±tek apokalipsy. Będzie to najlepszy czas dla zła, żeby działać.

Przestraszeni ludzie będ± szukać ratunku. Ratunek jest tylko w Panu naszym, Jezusie Chrystusie. Kto nie pójdzie za prawd±, pod±ży za kłamstwem, za przepowiadanym biblijnym zwodzicielem ludzko¶ci, antychrystem. Niech będzie przygotowany na ogień wieczny.

TO otumaniać Was będzie sztuczkami, wy to nazywać będziecie cudami. Ja wam już piszę, że to co już żyje i czeka na odpowiedni± chwilę, aby się ujawnić i doprowadzić Was do królestwa szatana - tam jest tylko ogień i magma. Niewyobrażalna temperatura, tam się nie umiera. Odczucia fizyczne i umy¶łowe s± tak takie same jak tu na ziemi.

Wypromuje to zło masoneria i jakie¶ duże wyznanie. Nie jestem jeszcze pewny jakie. Będzie się uważał za boga, będzie mówić jak dziecko a w ¶rodku wilk-smok, pożeraj±cy ludzkie dusze. Jakie to dla Was będzie zgubne, jakie przerażenie cię tam spotka, gdy zawierzysz temu. 

Odeszli¶cie od Pana Boga, w ten ¶wiat patrzycie że dla Was sam powstał, że czekał na was. Popatrz na rzecz wytworzon± przez człowieka, czy za dwa miliony lat sama by powstała? Ten ¶wiat sam by nie powstał. Mieszkacie w domu Pana Boga, jeste¶cie jego własno¶ci±.

Za zbyt wielk± cenę nas odkupił. 

W jaki sposób do was doj¶ć? Wytłumaczyć że to co wiem mam codziennie potwierdzenie. Jeszcze raz piszę, tracę przytomno¶ci, gdy Pana Boga przyjmuję lec± mi łzy, gdy go przyjmę czuję fizycznie obecno¶ć Boga w sobie. Inaczej? 2017 rok to już niedługo. Będziesz umierać z głodu je¶li mnie nie posłuchasz, czy byłbym takim głupcem żeby spać w samochodzie za swoje pieni±dze. Dostać w głowę, a póĽniej pój¶ć za herezje na potępienie. Strach, głód, kataklizm to chyba tylko na Was podziała. Poruszy Wasze serca, doda Wam pokory, obudzi Was z tego złego snu. 

Nie mam innej duszy, ani ciała. My¶lę i odczuwam ból tak jak wszyscy. Ja straciłem wszystko. Przeżyłem straszn± gehennę, niedługo to samo odczujecie. Ja poszedłem po ratunek do Pana Boga nawracaj±c się, wołaj±c w duszy Boże ratuj mnie. Tak bardzo bałem się Pana Boga, że nie zrobiłem sobie nic złego, bo pomy¶lałem że pójdę do ognia wiecznego. Czy teraz nie bałbym się mówić Polsce i całemu ¶wiatu że idzie koniec. Gdzie ja bym poszedł za herezję.

Byłem strasznym grzesznikiem! Miłosierdzie Boże ratuje nas przed najgorszym. Pan Bóg chce szczę¶cia każdego człowieka, On jest miło¶ci±, bardzo to czuję. Powiedziałem Panu swojemu, że chciałbym tak umrzeć podobnie jak On, tak kocham Jezusa Chrystusa. Miło¶ć, miło¶ć, miło¶ć.

Jeste¶ nieszczę¶liwy, masz problemy bo nie kochasz prawdziw± miło¶ci± Boga. Żyję tamtym domem, tu mnie interesuje tylko doprowadzić Was wszystkich do Pana Boga. On na nas czeka i tak nas wszystkich kocha jednakowo.

Pan Jezus jest taki dobry, ja to czuję. Wybacza mi wiele grzechów, bo czasami idę do komunii, gdy mógłbym i¶ć do spowiedzi, np. bo ksi±dz nie spowiada. Przypominam ksi±dz zastępuję tu na ziemi Pana Jezusa. Pan Bóg może tylko os±dzać ludzi i księdza. My nie mamy do tego prawa.

Nie będę wam więcej o swoich prywatnych sprawach pisał. I tak wam odkryłem za dużo ażeby was ratować. Bałem się że to co dostałem i wam odkrywam mogę stracić. Gdy nagrywałem te filmy, bardzo się spieszyłem, udało mi się za pierwszym razem. Może były dwie poprawki. Chciałem zd±żyć przez przed 2013 rokiem. Moja strona ukazała się 23 grudnia 2012 roku. A jednak trochę Wam napiszę co ostatnio się działo. W czwartek 27 lutego 2014 byłem na mszy uzdrawiaj±cej na Ksi±żu Małym we Wrocławiu. Gdy podchodziłem do błogosławieństwa odczułem, że coraz słabiej się czuję. Gdy byłem prawie przy księdzu, tak osłabłem że upadłem. Zawsze upadam przed księdzem.

Kilka razy udało mi się na wielu mszach uzdrawiaj±cych doj¶ć do księdza. Położył na mnie ręce, ale ze mn± nic się nie działo. Pamiętam na tej mszy, gdy posadzono mnie na ławce, gdy osłabłem tak. Usłyszałem gło¶ne wrzaski. Egzorcyzmował ksi±dz jak±¶ opętan±, która krzyczała jakim¶ dziwnym głosem. W sobotę 1 marca byłem w ko¶ciele ¦w. Bonifacego we Wrocławiu i bardzo mocno przeżyłem mszę ¶więt±. Leciały mi łzy, wyzwalał mi się nagle płacz. A gdy zaczeli¶my ¶piewać Ojcze Nasz, tak osłablem, że musiałem usi±¶ć, żeby nie upa¶ć. Zawsze przeżywam podobnie mszę ¶więt±, ale to było bardzo mocne, gdy podchodziłem przyj±ć Pana Boga, wytworzył mi się płacz, że aż się zachodziłem. Po chwili osłablem i upadłem. Zawsze czuję Pana Boga gdy go przyjmę, nieraz tak mocno że nie mogę stać. Jaki człowiek jest słaby, a to jedna cz±stka do nieskończono¶ci dana mi dana.

Bardzo kocham Pana Jezusa, czuję się jakbym się miał 3-4 lata, gdy do niego mówię. W poniedziałek 3 marca, gdy przyj±łem Pana Jezusa bardzo mocno odczułem, wcze¶niej wyzwolił mi się płacz. Ten płacz trwa kilkana¶cie sekund. Jest to płacz widoczny. Całym mn± trzęsię, przed przyjęciem Boga, też mi się to czę¶ciej zdarza. 

W niedzielę 2 marca, gdy wchodziłem do ko¶cioła spotkałem dwie siostry zakonne, otworzyłem im drzwi do ko¶cioła. One przy mnie były, gdy pierwszy raz straciłem przytomno¶c - 26 maja 2012 roku. Powiedzialem im że się za nie modlę. Gdy przyjmowałem Pana Boga, uklękłem w rogu, gdzie było miejsce. I patrzę jak jedna siostra ukłekęła i też było miejsce dla drugiej. Klęczały koło mnie. Gdy ksi±dz szedł z Panem Jezusem, czułem, wytworzyły mi się oddechy - to było trochę inne jak do tej pory. Pamiętam że woda leciała mi z nosa. Nie mogłem wytrzeć bo byłem za słaby. Natchnienie miałem takie, jak Was Pan Jezus kocha. Ciarki mnie teraz przeszły. Teraz mocniejsze. Jak ja Wam zazdroszczę tego zakonu. W poniedziałek 3 marca, po przyjęciu Pana Jezusa poszedłem do kaplicy, za chwilę ksi±dz przyniósł Pana Jezusa w tabernakulum i słyszę że zaczyna ¶piewać jaka¶ pani. Robiła próby. Pie¶ń Ave Maryja, nagle przeszywaj± mnie ciarki i wyzwala mi się płacz. Aż się zachodzę z tego płaczu. Trwało to kilkana¶cie sekund. Zaczęła ¶piewać drug± pie¶ń i to samo odczuwam. Czy Matka Boża daje mi tak znać o tym co nadchodzi i Waszym niedowiarstwu. Że w taki wyraĽny sposób dostajecie znaki. Czy można tak być...

Zrozumiecie to dopiero jak się zacznie.

Z Panem Bogiem.