8 stycznia 2015 To co odczuwam i mi jest dane bardziej wieżę aniżeli że żyję na tym ¶wiecie.

Piszę do was w imieniu Mojego Pana Boga Jezusa Chrystusa i Ducha ¦więtego. 

Gdy czytam na internecie jak się wyrażacie o mnie, wasze mnie traktowanie jest tak nazwę dziwaczne. Dlaczego tacy jeste¶cie? Kiedy¶ gdy jechał samochodem taki młody człowiek z dziewczyn± i drwili ze mnie zapytałem ich się kto jest m±drzejszy, ten kto wie dużo, czy ten kto nie wie nic. Dlaczego jeszcze tego nie zrozumieli¶cie, czy byłbym już takim głupcem? To już jest prawie dwa lata jak jeżdzę a moje strona ukazała się pod koniec 2012 roku też data powinna wam co¶ mówić.

Czy tak ma być? Tak chce mój Pan Jezus Chrystus. Czy przez to ma się co¶ wydarzyć np. aby¶cie się nawrócili i bili się w pier¶ dlaczego tak z nim post±pili¶my.

Pan Bóg tak samo kocha wszystkich nie ma wyj±tku. Jeste¶my jego dziećmi, ale jak kto¶ dostaje więcej od Pana Boga to ma zrobić więcej albo co¶ dla innych niemożliwego. Każdy człowiek który się urodził i jest ochrzczony do czego¶ jest powołany. Masz woln± wolę i rozum. To od ciebie zależy czy zrozumiesz to powołanie.

Jako niemowlę moja mama zauważyła znaki, których była nie¶wiadoma. Gdy mnie rodziła nie było miejsca w szpitalach i przewieĽli moj± mamę do K±tów Wrocławskich. Urodziłem się 25 stycznia w dzień mojego Pana w siwych włosach byłem po siostrze. W nocy płakałem a w dzień spałem. Rodzice wozili mnie po różnych lekarzach. Nie wiedzieli co ze mn± się dzieje (trzy dni ciemno¶ci).

Byłem tak głodny że przy piersi zasypiałem(głód). Gdy byłem małym chłopcem miałem tak± chwilę że zapragn±łe tak Pana Jezusa że prosilem Pana dłuższy czas ażeby mi się ukazał. Bardzo to zapamiętałem przez kilka lat, a sobie przypomniałem teraz jak czytałem dzienniczek Siostry Faustyny, kiedy opisywała podobn± wizję. Jak byłem dużym dzieckiem bardzo pomagałem mamie, obowi±zki miałem jak dorosły - była nas już gromadka. Pan mnie uczył od dziecka posłuszeństwa i odpowiedziałno¶ci. Opisuję to bo niezadługo was to wszystko mocno zaciekawi.

Gdy się wszystko zaczeło zacz±łem odczuwać działanie Pana Boga. Słabn±ć na mszach ¶więtych, czułem promienie Boże przed Naj¶więtszym Sakramentem. Nawet figurkami i obrazami Matki Bożej i obrazami ¶więtymi. Pomy¶lałem sobie że ten płacz i łzy, które zostawiłem po różnych ko¶ciołach gdy straciłem wszystko nawracaj±c się. Że Pan Bóg mnie wysłuchał, pomy¶lałem że tak wielu dostaje takie łaski jak się nawracaj±. Byłem tego wszystkiego nie¶wiadomy, tego co się ze mn± zaczęło dziać, że tak ma być.

Teraz my¶lę inaczej, że dane mi jest zrobić co¶ wielkiego, nawet gdy nie będę z wami na tym ¶wiecie moja dusza będie też tu i będę walczyć z tym złem, pomagaj±c wam. Pan Bóg jakby chiał to tylko jedno dmuchnięcie i piekło by znikło. Pan Bóg Jest Miło¶ci± to też s± Jego stworzenia i czeka na nie ich opamiętanie. Dlatego do mnie należy walka ze złem - przeszły mnie teraz ciarki.

Słabnę i upadam w ko¶cie - różnie to odbieracie bo dochodz± mnie słuchy, mówicie mi nawet wprost. Jeżeli nie zrozumieli¶cie jeszcze raz wam to wyja¶niam tak jak wyja¶niłem to takiemu panu gdy zapytał czy to nie pochodzi od złego! Zadałem mu pytanie czy on jest ¶wiadomy w kogo wierzy odpowiedział mi tak. Ja też jestem ¶wiadomy, ale też ja czuję i to już jest za długo abym nie wiedział.

Wiem że piekło jest na wysoko¶ci j±dra ziemie i dla tych co dobrowolnie się oddadz± jest miejsce w samym j±drze ziemi o straszliwej temperaturze.

Żyję w czysto¶ci, przestrzegam przykazania Boże przyjmuje codziennie Pana Boga którego czuję fizycznie im bardziej się wgłębiam, to narasta.

Gdy upadam to niewytrzymuje tego piękna, nazwę to łaskami, które na mnie spływaj± przeżywaj±ć co¶ co nie da się opisać. Najbardziej i najczę¶ciej słabne w sanktuariach Maryjnych i na uroczysto¶ciacg i pie¶niach np. "O Maryjo żegnam Cię pobłogosław wszystkie dzieci swe. Czarna Madonno".

Pierwszy raz straciłem przytomno¶ć 26.05.2012 w dzień Matki. Piszęto dla Was aby dać wam ¶wiadectwo. Nie bierzcie tego inaczej do serca. Przeżywam ekstazy, łzy i woda mi leci przy pie¶ni Fatimskiej na uroczysto¶ciach i maszach, a wy mówicie że to choroba. Odpowiem wam to wszystko działanie szatana, tak się wami posługuje aby mnie zniechęcić.

Jakbym nie dostał siły od Ducha ¦więtego to dawno bym sobie dał spokój. Niedługo wy dacie sobie spokój - tylko powiem że Pana Boga tym obrażacie, obrażaj±c takie nic, jak ja. To jest dla was przykład na mojej osobie aby tak nie robić więcej. Nawracajcie się!

 

Mówię do Pana Jezusa jak chłopiec trzy letni też Go kocham jak dziecko. Przyjmuj±c Pana bardzo a bardzo Go pragnę. Duch ¦więty zaczyna dizałać czuję Jego siłę i zaczynam płakać. Te łzy, to łzy oczyszczaj±ce moj± duszę przed przyjęciem tak Wielkiej ¦więto¶ci.

Duch ¦więty mnie nauczył pragn±c dusz± Pana Boga to jest wielka łaska czuję wtedy mocno działania Pana Boga Ducha ¦więtego.

Małe uwielbienie Pana Boga a dostaje już znak. Nawet gdy byłem w kafejce i czytałem o apokalipsie dostaje znaki potwierdzaj±ce co będzie. Wyszedłem trochę zatrwożony z tej kafejki, to u mnie nie jest spotykane. To co się będzie działo?

Pan Bóg Duch ¦więty daje moc i siłe do kochania Pana Boga i ty nie jeste¶ ¦więty tylko przez Ducha ¦więtego od którego dostajesz łaski aby je pielęgnować i żyć w ¶więto¶ci jak dziecko Boże na¶laduj±c Samego Pana Boga.

Napisałem wam nie po to aby¶cie my¶leli że to pycha tylko na ¶wiadectwo dla was. Wiele jeszcze bym wam napisał ale nie chcę aby¶cie tym sobie robili jakie¶ niedobre my¶li o mnie.

Przedstawiam wam na dole ¶wiadectwo omdleń.Krótkio opiszę niektóre.

Bardzo mocno odczułem 1.01.2015 w ko¶ciele u franciszkanów na Karłowicach we Wrocławiu. Jakie ¶więto było? Chodziło o pokój.

Gdy byłem pierwsz raz w ko¶ciele w Oławie który wybudował Pan Domański wchodz±c poczułem Działanie Ducha ¦więgo zacz±łem płakać. Gdy zaczęła się msza zacz±łem płakać i osłabłem - upadłem. Taka samo stało się ze mn± w Licheniu. Chowam się już przed wami, a tego może nie chce - Przenaj¶więtsza nasza Matka daje wam tym ¶wiadectwa a wy i tak mówicie co innego o mnie.

Z Panem Bogiem!

Galeria: