11.08.2018 Kim jest człowiek, który sprawuje najwyższy urząd w kościele Rzymsko-Katolickim.

W lipcu 2018 roku byłem w Rzeszowie i w okolicach ostrzegałem ludzi, rozdawałem ulotki. Spotkałem tam pewnego księdza zakonnika. W rozmowie powiedział mi coś złego na papieża Franciszka. Dostałem wtedy znak od Pana Boga Ducha Świętego, że on mówi prawdę. Od tamtej pory te słowa nie dawały mi spokoju. Zacząłem się interesować osobą Franciszka, wynajdowałem na stronach o nim artykuły przeczące nauce Kościoła Chrystusowego. Po kilku dniach moje śledztwo się zakończyło. Byłem pewny że ten człowiek to wilk w owczej skórze. Znalazłem artykuły na stronie internetowej z tytułem „Bergoglio wysłannik lucyfera”. Dostałem znak od Pana Boga Ducha Świętego, gdy przeczytałem jeszcze raz te słowa znak się powtórzył. Ten człowiek mówi że piekła nie ma, klęka przed boszkami, wita i przytula żydowską masonerię, na mszach świętych z jego udziałem wielbią lucyfera, wielka profanacja!!! Ten człowiek jest ekskomunikowany, nie jest już papieżem. Masoneria - biskupi i kardynałowie wraz z nim opanowali Watykan. Zmusili papieża Benedykta aby ustąpił z najwyższego urzędu z funkcji papieża. Papież Benedykt boi się skandalu dlatego o tym nic nie chce mówić.  Bergoglio nie wytrzymał ujawnił się, na początku udawał pokornego, skromnego. Pan Jezus powiedział „Poznacie ich po owocach”, „Z dobrego drzewa złych owoców nie będzie i ze złego dobrych.”. W tylu swoich artykułach tego człowieka broniłem, nie mogę w to uwierzyć! Piszę wam dopiero teraz o nim, Pan Bóg to prowadzi i wszystko ma swój czas.

Zostało zaledwie już kilka tygodni do strasznego chaosu i paniki, świat wstrzyma oddech nie dowierzając co się dzieje. Przy tym chaosie i panice antychryst ujawni się i ogłosi się mesjaszem. Watykan mu w tym wszystkim pomoże. Wielka proba dla ludzkości za kim się każdy opowie, za Panem Bogiem czy za szatanem.  Śledźcie stronę „Żywy Płomień”, powtarzam, ten człowiek dostaje przez anioła stróża od Trójcy Świętej i Matki Bożej orędzia. Gdy czytam te orędzia dostaję znaki od Pana Boga Ducha Świętego. Po przez te orędzia świat będzie informowany i pouczany przez Trójcę Świętą i Matkę Bożą. Są to główne i potwierdzające przesłania, gdy te słowa pisałem dostałem znak od Pana Boga Ducha Świętego.

Pan Bóg Jezus Chrystus w czerwcowym orędziu 2018 ostrzega po raz kolejny o chipie Rafid. Kto sobie da wczepić ten chip przyjmuje znamię bestii i dobrowolnie oddaje siebie szatanowi. Taki człowiek automatycznie się potępia. Proszę was, ostrzegajcie wszystkich dzwońcie do rodzin, do znajomych za granicą i ich ostrzegajcie a oni innych. Piszą wam po raz kolejny o miejscu potępienia w piekle. To miejsce stworzył Pan Bóg dla aniołów i ludzi potępionych. Człowiek dostał wolność od Pana Boga i ma wybór za kim podążać – jaką drogą. Pobyt tu na ziemi to aby sobie zasłużyć na miejsce w niebie lub piekle. Nikomu nie życzę tego drugiego miejsca, lepiej dla takiego człowieka było by się nie narodzić. Tak jest sprawiedliwość! Kogo ominie na tym świecie tam po wszech miar dozna każdy sprawiedliwości Bożej. Po to Pan Bóg stworzył piekło, aby taka dusza mogła tam żyć w innym miejscu, nie mogłaby taka dusza przeżyć z powodu tak strasznego stanu. Jakby tutaj człowiek odczuł stan swoich popełnionych grzechów, przestał by funkcjonować aż by tego człowieka doprowadziło do śmierci. Pan Bóg nie daje odczuć tego stanu tu na ziemi. Piekło jest na głębokości ok. 20 km. Aniołowie, którzy się sprzeniewierzyli Panu Bogu zostali na tę planetę strąceni przez Michała Archanioła i aniołów. Są tam stopnie schodzące w dół. Stopień to obszar piekła gdzie dana dusza człowiek posyłany przez Sprawiedliwość Bożą. Między pierwszym a ostatnim stopniem może być różnica kilku tysięcy stopni. Im większy grzesznik, tym jest niżej. Ci co oddali się dobrowolnie szatanowi najniżej są. Najbliżej lucyfera, blisko jądra ziemi. Szatan nic nie może zmienić w tym miejscu bez pozwolenia Stwórcy. Wszystko stworzył Pan Bóg wszystko pochodzi od Pana Boga. Człowiek to dusza – pochodzi od Trójcy Świętej.  Dostaliśmy trzy przymioty od Pana Boga Ojca Syna i Ducha Świętego. Jesteśmy cząstką Pana Boga. Jesteśmy nieśmiertelni. Pan Bóg siebie nie może zniszczyć. Dlatego Pan Jezus powiedział „Jesteście bogami”. Ciało człowieka umiera. Człowiek wychodzi z ciała i idzie na Sąd Boży, dostaje nowe ciało tak że odczucia na tamtym świecie są takie same, tylko już nie można tam umrzeć. Pisałem wcześniej że księżą słuchają się masonerii biskupów, kardynałów. Teraz opisałem wam człowieka, który jest sługą lucyfera. Ostrzegam duchowieństwo tyle lat, prosiłem w roku 2014 aby gromadzili już zboże przechowując w silosach. To co wam piszę i mówiłem Pan Bóg potwierdzał znakami na mszach świętych na mojej osobie. Większość z was zrobiła ze mnie fałszywego proroka, głupca, chorego. Potraktowali mnie jak uczeni w piśmie świętym naszego Pana Boga Jezusa Chrystusa. Zesłaliście na siebie, rozpaliliście gniew Boży.
Nadchodzi wielkie prześladowanie chrześcijan. Niech każdy z ludzi będzie przygotowany na odejście na tamten świat. Kto wytrwa do końca będzie zbawiony!!!
Z Panem Bogiem

Jak ten artykuł czytałem wszedłem na fale, jakbym wam opisał co słyszałem od złego, byście naprawdę się śmiali (co to są te fale - to na tych falach słyszy się głosy Pana Boga i też szatana) Szatan bardzo często podszywał się pod głos Boży. Dlatego nie słuchałem się głosów. A jak u mnie się to dzieje, dostaje natchnienie, które moim ciałem potwierdza mi Pan Bóg Duch Święty.