16.12.2018 Musi wyjść na jaw zamysł serc wielu, aby się okazało, gdzie jest prawda, a gdzie fałsz.

O jak bardzo ważne przekazy wam przekazuje, a na dole w swoim artykule dodaje kilka słów dotyczących tych przekazów:

2.V.2004 r. Biała Podlaska     godz. 2358
Przekaz  Nr 445

Bóg Ojciec.

            Jam Jest Który Jest, dziś postanowiłem powiedzieć coś, co uspokoi twoje i innych serce. Kochane dzieci, pozornie się nie spełniło to, co było powiedziane poprzez Żywego Płomienia. Daty i cyfry należy rozumieć alegorycznie. Terminy podane są jeszcze do realizacji i wypełnienia. Kocham was i umacniam wszystkich Moim Błogosławieństwem, błogosławię wam  w Imię Ojca + i Syna + i Ducha Świętego. + Amen. +++

Ufajcie i o nic się nie lękajcie. Kocham was!!!          

 

 

12.II.2004 r. Biała Podlaska godz. 950·
Przekaz Nr 443

           Proszę o znak-otrzymałem.

Matka Boża.

            Witaj Moje słodkie dziecko. Ufaj i o nic się nie lękaj, bo kocham ciebie i czuwam nad wszystkim. Jak widzisz, nadszedł czas twojego działania. Będziesz działał, nie tak jak ty to sobie wyobrażasz, lecz tak, jak będzie tego chciał Bóg. Nikt nie może ci nakazać nic innego, niż Bóg Sam Jeden. Działaj pośrednio, a wszystko będzie przebiegało po Bożej Myśli. Nie żałuj wysiłków, ani poświęceń do walki i działania. Wykorzystuj stale do każdego działania wszystkich, co chcą działać i pomóc Bożej sprawie. Nie lękaj się, bo czuwam nad wszystkim.

            Oto zbliża się nieubłaganie seria wydarzeń, które wstrząsną światem. Polska i Polacy będą brali w tym udział. Pragnę, aby każdy, kto może podjął modlitwę i ofiarę, mogą to być Jerycha organizowane na bardzo szeroką skalę. Złe duchy przystępują do zaciekłego i zmasowanego ataku na całą ziemię. Nie jest to czas na swary i podziały. To szatan powoduje podział i kłótnie. Czy nie widzicie słodkie dzieci, jak jemu się wszystko udaje???

 Szatan roztoczył szeroką falę hipnozy i prawie wszyscy poddali się omamieniu szatana i w taki, czy inny sposób pełnią jego, a nie Bożą Wolę. Tej fali obłędu poddali się nawet kapłani i hierarchia. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Jednak nie lękajcie się, ponieważ Bóg w swojej dobroci wszystko przewidział. Musi wyjść na jaw zamysł serc wielu, aby się okazało, gdzie jest prawda, a gdzie fałsz.

Zauważcie, że nawet większość biskupów, nie chce zauważyć zagrożeń i nie bije na alarm. Wzywam was słodkie dzieci do ogólnonarodowej modlitwy, pokuty, ofiary, składanej w Moje Niepokalane Ręce. Ja wówczas pomogę wam uratować na początek waszą Ojczyznę.

Najważniejszą obecnie intencją jest ta: O obudzenie ducha Bożego w Narodzie Polskim we wszystkich Polakach, aby przemieniły się serca wszystkich kapłanów, aby przemieniły się serca wszystkich biskupów. Dopiero, gdy obudzą się serca kapłanów i biskupów, dopiero wówczas będą mogli podjąć działanie według Serca Bożego i uratować wiele dusz.

Nie stanie się to jednak, bez waszej wielkiej modlitwy i ofiary. Błagam was słodkie dzieci, nie odrzucajcie Mojej Matczynej dłoni wyciągniętej do was. Polsce grożą wielkie trzęsienia ziemi, wielkie powodzie i kataklizmy. Nieprawość polskich dzieci stała się nie do zniesienia. Jednak jeszcze nie jest za późno. Oto wołam do was dzieci jak Jonasz, nawróćcie się!!! Najdalej za 333 dni licząc od Wielkiego Piątku 2004 r. Boża Sprawiedliwość rozpocznie wyniszczanie waszego Narodu  do skutku i to bezpowrotnie. Pozostanie jedynie maleńka garstka najwierniejszych dzieci.

Siła ataku przyjdzie z najmniej oczekiwanej strony.  Około 30.000.000 Polaków grozi unicestwienie, a większości z nich grozi potępienie. Nie bagatelizujcie Słów tego orędzia, gdyż ono jest już ostatnim, poważnym ostrzeżeniem przed karaniem. Na potwierdzenie prawdziwości tych słów Bóg Ojciec da wszystkim Polakom specjalny, dla wielu bardzo bolesny znak. Niektórzy jednak nie pojmują tego, bo są zbyt zaślepieni. Jeszcze jest czas! Możecie jeszcze złagodzić Gniew Boży, zrównoważyć zło dobrem. W niedługim czasie szatan przypuści atak na wszystkie grupy modlitewne. Będzie chciał je totalnie rozbić. Zjednoczcie siły i módlcie się także o jedność. Proszę was abyście:

1.- Zapomnieli o wszystkim, co was dzieli, mimo obrazy i bólu.

2.- Podjęli Nieustanną Modlitwę Jerycha Modlitewnego, nie w jednym miejscu, lecz w całym kraju.

3.- Modlitwa ma być z serca, nikt nikogo nie może do niczego przymuszać. Wszystko ma płynąć z potrzeby serca.

4.- Zachowywać priorytet dla obowiązków stanu.

5.- Odprawiać Msze Święte błagalne, zwłaszcza o godz. 15:00.

6.- Bezwzględnie tworzyć Nieustający Różaniec, gdzie tylko można, zwłaszcza w każdej parafii, o ile się to da zorganizować.

7.- Na poważnie czyńcie zapasy, wymieniając je stale rotacyjnie.

8.- Nie zapominać w tym wszystkim, o czynieniu dobrych uczynków.

9.- Wcielać w swoje życie wartości z hymnu o Miłości św. Pawła.

10.- Oddać siebie i wszystko w bezgraniczną niewolę Miłości Trójcy Św. poprzez Moje Niepokalane Ręce.

 

To są punkty do realizowania od już. Niewielu bierze do swojego serca ostrzeżenia. Już wkrótce Bóg Ojciec rozpocznie odsiew wszystkich oszustów i mącicieli w Jego Winnicy.

            Nie lękajcie się jednak słodkie dzieci, bo Ja wasza Niebieska Mama pomogę wam. Umacniam was dziś Moim Matczynym specjalnym błogosławieństwem. Przytulam z Miłością do Mojego Macierzyńskiego Serca i błogosławię wam w Imię Ojca + i Syna + i Ducha Świętego. + Amen. +++

Ufajcie i nie dajcie się zwieść złemu duchowi. Kocham was!!!

Zamieściłem wyżej na ten czas tak ważne przekazy Boga Ojca i Mateczki Bożej. Przecież te przekazy są  przed 14 lat. Pan Bóg w tym czasie jeszcze raz nam te przekazy przypomina, dlaczego? Zacytuje kilka słów z dwóch przekazów, jakże na ten czas ważne są. „Terminy podane są jeszcze do realizacji i wypełnienia” słowa Pana Boga. - „O to zbliża się nieubłaganie seria wydarzeń, które wstrząsną światem! Polska i Polacy będą brali w tym udział” słowa Mateczki Bożej.

Dziękujemy Panu Bogu za te 14 lat i że możemy spędzić spokojnie następne święta Bożego Narodzenia. Jesteście w strasznej hipnozie szatana, a nawet ci co chodzą codziennie do Kościoła, nie reagują tym co jest im przekazywane, nie chcą się tak naprawdę wysilić, zainteresować, a jak coś powiem na temat tego człowieka, który udaje papieża to nie chcą ze mną rozmawiać, jedna pani nawet odeszła. Zainteresujcie się tutaj kto was prowadzi, kogo się słuchacie, aby nie było za późno! Dostaliście wystarczająco dużo wskazówek i dowodów, a jeżeli akceptujecie jego odstępstwa jesteście z nim popełniając grzech. Na Świętej Liturgii nie może być wypowiadane imię sługi szatana! „Szatan roztoczył szeroką falę hipnozy i prawie wszyscy poddali się omamieniu szatana i w taki, czy inny sposób pełnią jego, a nie Bożą Wolę, słowa Mateczki Bożej z tego przekazu, Pan Bóg Jezus Chrystus wyraźnie powiedział w orędziu Żywy Płomień z dnia 25.11.2018., Kościół ma zejść już do podziemia. Ja nie uczęszczam już na Świętą Eucharystię z powodu tego człowieka, uczęszczam na Liturgie Święte Prawosławne.

Na to Święte wyznanie przechodzę, za nim to napisałem dostałem znak od Pana Boga Ducha Świętego. Kościół Rzymsko Katolicki ma się przyłączyć do Cerkwi Prawosławnej, obrzędy Liturgii Świętej zostają, tylko w Kościele Rzymsko Katolickim, musimy przywrócić kilka istotnych rzeczy. Przypominam Patriarchom Prawosławnym o ewakuacji natychmiast do Polskie – Częstochowy gdy usłyszycie o śmierci Kim Dzong Una, dostaję teraz znak od Pana Boga, powiadomcie kto może już o tym! Będzie tam bezpiecznie, będzie już Henoch i Eliasz, którzy będą nadzorować powstanie Państwa Chrystusowego. W Częstochowie w krótkim czasie będzie wybudowana Wielka Cerkiew u podnóża Jasnej Góry. Pan Bóg w Trójcy Świętej prosi w tych orędziach Żywy Płomień i Mateczka Boża abyście gromadzili żywność i wodę.

Pan Bóg Jezus Chrystus przekaz z 25.05.2016 „Kto nie zrobi zapasów żywności i wody ten będzie miał problem z przetrwaniem dni grozy”. Ja wam kilka lat pisałem abyście gromadzili żywność, a teraz kilkanaście miesięcy na ulicach, tramwajach, autobusach moje słowa zaczynają się – trzymajcie w domach więcej wody i żywności, nawracajcie się! Teraz już bębnię z megafonu po osiedlach wrzucając do skrzynek ostrzeżenia, przede wszystkim ostrzegajcie innych, ratujmy siebie i innych. „Nikt nie może ci nakazać nic innego, niż Bóg Sam Jeden”. Słowa Mateczki Bożej z tego artykułu, który zamieściłem wyżej. Te słowa tyczą się do Henocha, Eliasza, a po ich śmierci do Elizeusza, oni już są, powtórnie. Pan Jezus wyraźnie powiedział w dniu 25.11.2018 do Żywego Płomienia, a to tyczy się w szczególności do nas "Słuchaj napomnień innych osób, nawet tych niesłusznie wypowiedzianych. Słuszne posłużą twojej poprawie, korekcie.Te niesłuszne wypowiadane niech będą dla Ciebie formą Krzyża".

Do Duchowieństwa – Pan Bóg Jezus Chrystus napomina was dlaczego nie ostrzegacie wiernych o nadchodzącej grozie. Przecież z tych przekazów co dostaje Żywy Płomień wyraźnie jest nam wyjaśnione, dlaczego to ignorujecie, lekceważycie. Nie podobajcie się ludziom, tylko Panu Bogu. Życzę wszystkim Wesołych Świąt Błogosławieństwa Bożego!

Z Panem Bogiem